Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 31234Choď na stranu 5Choď na stranu 4
kocur
Príspevkov: 6416
iconheavy:
a este podsuvaju sudruhom robotnikom pracie prasky, zubne pasty, damske vlozky, gumicky do stieracov a co je viem co este vsetko, len aby ich oblbli a darej mohli zdierat... svine kapitalistické zvrhlé...:w00t:

aj tak je ale kapitalizmus neschopny a postupne krachuje.... skus napr. zohnat v rakusku vyfuk na zigulaka, alebo blatniky na S 105... ha!!! a za socika, ked si snazil, do pol roka si ich niekde schrastil. stacilo sa par tyzdnov strkat do zadku tete v mototechne a supnut jej nejakui tu kavu a cokoladu... :thumbup:
tak co je lepsie? stary zlaty socik, alebo tento zahnivajuci kapitalizmus balansujuci na okraji priepasti? :w00t:
26.11.2013 11:15
marika2772
Príspevkov: 14776
iconhary01:
Ano napisu ze sehr gute deutschkenntnise...ale velmi dobre znalosti nemciny ti na pracu upratovacky netreba a oni to vedia...nenapisu tam,ze staci sa dohovorit...takze marika nebalamut ludi...lebo este som sa v ziadnej firme nestretol s upratovackou ktora by mala velmi dobre znalosti nemeckeho jazyka....

súdiš podľa seba že, ved Ty s tým portvišom máš už svoje odmakané......
kua, Ty vieš aj čo si oni myslia, aj čo tam zámerne nenapíšu.....jednoducho netreba brať v úvahu ich požiadavky, ale to, čo tu nejaký DEBIL KORUNOVANY..alias hary01 napíše....;)
šak Teba je nebezpečné čítať pre tých ľudí, lebo sa môžu aj zblázniť, ked stroskotajú na jazyku.......a HARYNKO-MIRKO povedal, že.......;)
26.11.2013 12:54
marika2772
iconheavy:
iconkocur:

tak toto bolo zakerne :sneaky: sak ked zbada tu kreaturu v zrkadle, tak sa dobije na smrt... B)

kua, to som asi fakt prepískol...:w00t:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: chlapci, no kto by vás dvoch neľúbil......:love: :love:
26.11.2013 12:56
marika2772
iconheavy:

eeeeee... on nepotrebuje inzeraty, ako som si vsimol, ale konkretnu robotu, to jasne napisal... a v Rakusku, aj toto jasne napisal... v takejto situacii je ten chlapec, hnupe... a Ty ako debil sem lepis inzeraty z Wiesbadenu... tak to neobkecavaj a ak mu nemas ako konkretne pomoct, to znamena, ponuknut mu konkretnu pracu, tak sem nelep tie Tvoje zasrate inzeraty... alebo sa s nim spoj emailom a oblbuj ho tam...
Ty si taky kus idiota, ze nemas páru, ver mi. Ti co vedia po nemecky si tie inzeraty vyhladaju sami a ti co nevedia po nemecky, takym su tie Tvoje inzeraty nahovno. To Ti tu kazdy potvrdi a kazdy Ti to uz sem napisal. A Tvoja reakcia? My odhovarame kazdeho, bojime sa, aby neprisli novi do Rakuska... Ty si fakt tupý chuj...
ale, preco Ti to vlastne pisem, ebem na Teba...

no, ale si mu dal.....a patrilo by sa Ti venovať tému....;), ale kľudne sa môžeš pritúliť ku mne v tej mojej, čo mi dnes ten TAJTRLIK....založil.....:)

ebem na Teba...[/quote]...a ja sa pridávam.....:thumbup:
26.11.2013 13:02
hary01
Príspevkov: 12011
Kocur napisal

tak co je lepsie? stary zlaty socik, alebo tento zahnivajuci kapitalizmus balansujuci na okraji priepasti?

To sa spytaj tych 400 tisic ludi co su na sk bez prace a nevedia mozno ci budu mat co do hrnca....;)
26.11.2013 13:10
kocur
Príspevkov: 6416
iconhary01:
Kocur napisal

tak co je lepsie? stary zlaty socik, alebo tento zahnivajuci kapitalizmus balansujuci na okraji priepasti?

To sa spytaj tych 400 tisic ludi co su na sk bez prace a nevedia mozno ci budu mat co do hrnca....;)

jak, ze nemaju? :blink: sak v tescu aj kauflande su plne regale vsetkeho... :huh:
26.11.2013 13:12
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconhary01:
Kocur napisal

a Ty sa opytaj tych 400 tisic ludi, ktori mohli po pade bolsevika slobodne vycestovat do sveta za pracou a studiom a opytaj sa tych niekolko sto tisic ludi, ktori si mohli po pade bolsevika usporiadat zivot podla svojej chuti a nie podla nalinajkovaneho scenara KSC, Ty hnupe...
27.11.2013 08:56
heavy
iconkocur:
iconhary01:
Kocur napisal

jak, ze nemaju? :blink: sak v tescu aj kauflande su plne regale vsetkeho... :huh:

aj toaletny papier maju, som si vsimol... a fajnovy, nie ten voskovany prekladany...:w00t:
27.11.2013 08:57
heavy
iconkocur:

aj tak je ale kapitalizmus neschopny a postupne krachuje.... skus napr. zohnat v rakusku vyfuk na zigulaka, alebo blatniky na S 105... ha!!! a za socika, ked si snazil, do pol roka si ich niekde schrastil. stacilo sa par tyzdnov strkat do zadku tete v mototechne a supnut jej nejakui tu kavu a cokoladu... :thumbup:
tak co je lepsie? stary zlaty socik, alebo tento zahnivajuci kapitalizmus balansujuci na okraji priepasti? :w00t:

ukecal si ma, ten socik asi... taky zvlastny druh adrenalinoveho sportu... tipli Ti stierace a uz si behal...:w00t:
27.11.2013 08:59
pitu47
Príspevkov: 11874
iconheavy:
tipli Ti stierace a uz si behal...:w00t:

to bol moj prvy DOMINO-day (ani som o tom vtedy nevedel) najprv niekto tebe, potom ty niekomu, potom niekto niekomu inemu,....................
alebo stieracove DOMINO ;)
27.11.2013 12:22

Choď na stranu 1Choď na stranu 31234Choď na stranu 5Choď na stranu 4