Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 412345Choď na stranu 6Choď na stranu 5
mirecek_mnichov
Príspevkov: 3248
v Mnichove taktiez potrebujes ukazat doklad totoznosti v banke pri prevode ci zaplateni uctu..nevidim natom nic zle...moj kamarat zazit na Slovensku ked emigrant z Mnichova sa rozculoval v Orange,ze chcu odneho obciansky preukaz...v Mnichove ho musi ukazat a nik sa snim nebavi na Slovensku vyskakuje a ohana sa recami o slobode...
17.11.2008 16:23
vroni
Príspevkov: 576
Pri platbach do 1000 € staci zadat datum a miesto narodenia (nikto to nekontroluje alebo aspon ja som to este nezazila), nad 1000 € treba dolozit doklad totoznosti. Vynimkou je vklad na vlastny ucet, tam mozte vlozit bez dokladu aj niekolko tisic (mozno aj viac, ale viac som este nemala :lol: ), ale tiez som este nezazila, ze by nejako kontrolovali, ci je ten ucet moj alebo susedin. Komentovat taketo "zmysluplne" zakony asi ani nema zmysel.
Inak ucet - ja som velmi spokojna s psk, poplatky 0, vedenie uctu je zadarmo, disponovat nim sa da z kazdej posty (predsa len su dlhsie otvoreni nez banky) a problemy zatial neboli. Podmienka je len priemerny zostatok 800 € na ucte.
18.11.2008 14:01
lillyE
Od: Wien
Príspevkov: 4507
...keby som mala 800 eur,zacnem novy zivot a nebudem cakat kym zatvoria aj tu poslednu postu (nema nahodou Post v poslednom case nejake problemiky???)...
18.11.2008 14:55
lillyE
Od: Wien
Príspevkov: 4507
;) ;) ;)
18.11.2008 14:56
Dominika2727
Príspevkov: 166
...s takou bank.kartou nedostanes ani len pausal...... :rolleyes:
18.11.2008 16:13
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
to vroni:
A nestve Ta tych osem kil na konte, co su vlastne mrtve peniaze, kedze ich nemozes tocit. Cize ani konto nemozes pretiahnut. To by nebolo pre mna... :)
18.11.2008 16:21
vroni
Post patri Bawagu, takze ma aj rovnake problemy:-) O inych specialnych neviem.
Nijakych osem kil na konte nevlastnim. Skoda :D Hovorim o priemernom zostatku. Cize ked mi na konci mesiaca dojde vyplata, ktora postupne z konta mizne (alebo vy si vyberate celu vyplatu podla moznosti este v ten isty den ako prijde?) az z nej nezostane nic i tak nemam na konte priemerny zostatok nula, ale nejaky priemer xy aj z tych peknych dni ked konto nezivalo prazdnotou. Ked ten 800 eurovy priemer nedosiahnem, stoji ma to 10 euro kazde tri mesiace, to tiez prezijem. A pretiahnut konto mozem tiez, preco by som nemohla? Mam normaly disporamec ako na akomkolvek inom konte.
A preco by si nedostala pausal? To je blud jak Brno. Presne na tuto nehodnu kartu mam pausal v TMobile a nebol najmensi problem. Trochu menej paranoje by neuskodilo. :rolleyes:
19.11.2008 12:20
Dominika2727
Príspevkov: 166
iconCitovať:
Post patri Bawagu, takze ma aj rovnake problemy:-) O inych specialnych neviem.
Nijakych osem kil na konte nevlastnim. Skoda :D Hovorim o priemernom zostatku. Cize ked mi na konci mesiaca dojde vyplata, ktora postupne z konta mizne (alebo vy si vyberate celu vyplatu podla moznosti este v ten isty den ako prijde?) az z nej nezostane nic i tak nemam na konte priemerny zostatok nula, ale nejaky priemer xy aj z tych peknych dni ked konto nezivalo prazdnotou. Ked ten 800 eurovy priemer nedosiahnem, stoji ma to 10 euro kazde tri mesiace, to tiez prezijem. A pretiahnut konto mozem tiez, preco by som nemohla? Mam normaly disporamec ako na akomkolvek inom konte.
A preco by si nedostala pausal? To je blud jak Brno. Presne na tuto nehodnu kartu mam pausal v TMobile a nebol najmensi problem. Trochu menej paranoje by neuskodilo. :rolleyes:

Hovorim ti to co sa stalo kamaratke.....s tou kartou isla do Orange a povedali jej ze na taku kartu jej ziaden pausal nedaju-lebo tu kartu vydavaju kazdemu. :rolleyes: Ja mam z Bank Austria a ziaden problem nebol....dokonca platim menej za kvartal ako ona....nieje tam velky rozdiel,ale aj tak...a nemusela som platit 20 Eur ako ona za karticku.....
19.11.2008 12:26
vroni
Nuz, nepritrafilo sa mi take este nikde a to uz nam tu kartu pomaly pat rokov (teda nie tu istu, ale stale od psk), moj muz napodobne a tiez nic. Ale je fakt, ze Orange je jedna z firiem, z ktorou nechcem mat nic spolocne :lol: Napriklad preto, lebo ti v pohode povedia, ze ti nedaju pausal, lebo si cudzinec a ked sa vyparis, im ostane nezaplatena faktura (stalo sa kamaratovi asi dva tyzdne vzad a ucet ma v Erste ;) ) Mne stacia "pozitivne" zazitky z Orangu na SK aby som do ich predajne v zivote nevkrocila :evil: Takze tam nejde o bankovu kartu ale ..... firmu.
19.11.2008 13:17
quido18
Príspevkov: 5
easybank.at ma gratis konto, podmienka je ze ti tam pravidelne chodi vyplata. ak nie, tak je tu este moznost, ze ti zostatok neklesne pod urcitu hranicu, vtedy je to tiez zadarmo.

ku kontu su zadarmo maestro karta a ak chces tak aj mastercard kreditka
19.11.2008 15:23
TomasBTS
Príspevkov: 1
Ahojte. Rychla otazka. Pracujem vo Viedni, no byvam v BA. Nemam Meldezeter... aku banku mi odporucate? Potrebujem AT ucet koli vyplate. Dakujem velmi pekne za rady.
03.08.2018 09:53
janaka
Príspevkov: 5969
iconTomasBTS:
Ahojte. Rychla otazka. Pracujem vo Viedni, no byvam v BA. Nemam Meldezeter... aku banku mi odporucate? Potrebujem AT ucet koli vyplate. Dakujem velmi pekne za rady.

die Erste bank nepotrebuje meldezettel, iba dienstvertrag a ausweiß
03.08.2018 11:02

Choď na stranu 1Choď na stranu 412345Choď na stranu 6Choď na stranu 5