Diskusia

icon
Topik
Príspevkov: 32
Ahojte,

v sobotu som sem pridavala inzerat, ze hladam ludi do skladu. Uz som ho dnes odstranila...Zrazu mi pisu ludia, ktori to ale citali na pracujvrakusku.sk, kde niekto moj inzerat skopiroval a nejake veci, ktore samozrejme nesedia, do neho este dopisal ako napr. slovensky kolektiv alebo plat, ktory tiez nesedi a okrem mna tam nie je ziadny slovak. Teraz dostavam nespocetne vela mailov, kde sa ludia o tuto poziciu uchadzaju. Viete mi prosim Vas poradit, co mam robit? Moja mailova adresa bola vlastne zneuzita niekym inym... a fakt ma rusi, kazdych 10 minut dostavat mail. Dakujem.
19.09.2018 18:32
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
Ja by som sa obratil na pracujvrakusku.sk, ti s tym musia nieco robit.
Od nas tam NIC neslo!
20.09.2018 13:10
Topik
Príspevkov: 32
UZ som im 3x pisala a ziadna odpoved, telefonne cislo tam zial nemaju a ja dostavam desiatky mailov ohladom miesta, ktore uz nie je aktualne...a neviem to vymazata odtadial, pretoze som to tam ani nedavala.
24.09.2018 13:42
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
sprav si novu mailovu adresu... popripade, ked taketo nieco robis, tak si sprav mailovu adresu vylucne na tuto vec...
13.10.2018 19:28
galki
Príspevkov: 1
dobry den, teraz sa mi stalo presne to iste :(
podala som inzerat na slovaci.at a hlasia sa mi ludia, ktori ho nasli na pracujvrakusku.sk :thumbdown: text je rovnaky, len tam vynechali vysku zarobku a hlavne tam chyba kontakt!
a ak si chce hladajuci nechat zobrazit kontaktne udaje, musi zaplatit mesacny poplatok 15 €!!!
na slovaci.at je inzercia zadarmo, pracujvrakusku.sk inzeraty 'kradne' bez upovedomenia zucastnenych a predava ich!
takze podla mna by sa na nich mali obratit predovsetkym zastupcovia slovaci.at a nie je inzerujuci.
nie som pravnicka, ale som presvedcena o tom, ze takyto postup nie je legalny!!!
dakujem a dufam, ze v tejto veci podniknete nejake kroky.
17.11.2018 14:19
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
Ak je tam ten isty inzerat tak to musite vy vyriesit.
Nase stranky su nekomercne. Ja to tu robim vo volnom case a vobec nemame na pravnika, ktory by sa o to postaral...

Kontaktujte pravnmika, napiste im list, dajte ich na sud - neviem co...
17.11.2018 23:37
heavy
ked citam ze niekto hlada ludi do skladu, tak sa mi nozik vo vacku otvara...
20.11.2018 10:13
janaka
Príspevkov: 5969
iconheavy:

:blink: warum?
20.11.2018 14:44
heavy
iconjanaka:
iconheavy:

Tak zacinaju vsetky tie podvodne inzeraty... nesledujem inzeraty na pracu, ale, nechce sa mi verit, ze niekde masovo hladaju ludi do skladu...
20.11.2018 20:16
janaka
iconheavy:
iconjanaka:
iconheavy:

Tak zacinaju vsetky tie podvodne inzeraty... nesledujem inzeraty na pracu, ale, nechce sa mi verit, ze niekde masovo hladaju ludi do skladu...

v AT sa deje vela podvodov, aj bez inzeratov na sk strankach, (esteze existuje AK)
dufam ze sa ma nebudes pytat na konkretne pripady, aj ked ich mam poruke (nie z novin!) min.5
21.11.2018 11:11
heavy
iconjanaka:

v AT sa deje vela podvodov, aj bez inzeratov na sk strankach, (esteze existuje AK)
dufam ze sa ma nebudes pytat na konkretne pripady, aj ked ich mam poruke (nie z novin!) min.5

Klidek, nebudem...:)
02.12.2018 16:34
janaka
iconheavy:
iconjanaka:

Klidek, nebudem...:)

to je dobre, lebo mirko by ich mohol pouzit a davat "tipi a triki", ze ma "znamich" v at:rolleyes:
03.12.2018 13:15

icon