Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 112Choď na stranu 3Choď na stranu 2
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconkarla23:
Karol Karol...pises z cesty a bludy...ale mna si neprekvapil...Karol svet nieje ciernobiely..;)

a ved ja Ta ani o nicom presviedcat nechcem, ver si comu chces... pokial sem ale budes davat linky a odporucania na nejake ruske sracky, tak pocitaj s reakciou... Ty antisystemovy bojovnik... kua, hlavne ze z neho profitujes... neni Ti kokotno?
30.05.2019 09:10
karla23
Príspevkov: 1304
Karol Karol...Ty si taky prozapadny bojovnik...Ty snad veris vsetkemu co ti napisu na internet a do ich novin...ale nikto ti to neberie...ver si comu chces....:thumbup:
30.05.2019 09:17
heavy
iconkarla23:
Karol Karol...Ty si taky prozapadny bojovnik...Ty snad veris vsetkemu co ti napisu na internet a do ich novin...ale nikto ti to neberie...ver si comu chces....:thumbup:

Mirko, Mirko, Ty si taky protisystemovy bojovnik, Ty snad veris vsetkemu, co Ti alternativne media podsunu... ale, nikto Ti to neberie... ver si comu chces...
30.05.2019 09:27
karla23
Karol for je v tom ze toto video vytiahli zapadni novinari a dali na youtube...nie alternativa...no potajomky si to vecer pozri...a pouvazuj....;) ..zapad...zradil nas v r 1938 v Mnichove a neskor v Jalte...;)
30.05.2019 09:29
heavy
iconkarla23:
Karol for je v tom ze toto video vytiahli zapadni novinari a dali na youtube...nie alternativa...no potajomky si to vecer pozri...a pouvazuj....;) ..zapad...zradil nas v r 1938 v Mnichove a neskor v Jalte...;)

ale, no, mna si upozornil, aby som nevytahoval tolko historiu... Mocnosti nas zradili, Rusak nas zradil... a Ty chces robit neutralnu politiku... Ta vasa protisystemova scena je aj tak srandovna... bojujete proti EU a NATO, aby ste nas obratom predali za 5 evri Rusovi... dementi...:w00t:
30.05.2019 09:34
janaka
Príspevkov: 5969
iconkarla23:
Karol na Vas liberalov je zaujimava jedna vec...Vy mate sice plne usta slobody mieru lasky...no ako nahle ma ta druha strana iny nazor ...hned ste proti nej...a hned chcete obmedzovat...Vy vlastne ste taki isty ako Ty pred 89...medzi vami a timi druhymi nieje rozdiel....;) ...ludia citaju alternativu lebo vedia ze meanstrem je uz nedoveryhodny...a malo kto mu veri....ja citam napr obidva ...aj aj...a porovnavam....aj alternativa moze pisat hluposti ako meanstream....no vseobecne pise viac pravdy...a to ludia vycitia...;)

mirko, ja len jedno mam na teba:
nie meanstrem, ani meanstream , ani menstrim (ako si tu raz pisal), ale mainstream (z angl.= hlavny prud):huh:
ale ani slovensky pravopis ti nejako nejde, takze co uz by som chcela, ze ?:D
30.05.2019 22:52
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
aj tak: lepsie tu diskutovat ako si hadzat kamene do hlavy.
Takze Mirec dakujeme - zas sme sa nieco dozvedeli.
31.05.2019 10:47
janaka
:thumbup:
bez mirka to nie je ono, a zomreli by sme sprosti:D
31.05.2019 10:54
pitu47
Príspevkov: 11874
ked od neho chceme nejake argumenty, tak zmizne........ a pride za pol roka s tymi istymi blbostami :lol: karlarobot :lol: to je snad este lepsie ako perpetum debile :lol:
31.05.2019 21:35
karla23
Vlado Lichtenstajsko ma prijemne prekvapilo ako pomohlo ruskym vojakom na konci vojny....inac by ich doma NKVD pozabijala ako vsetkych co dezertovali atd....a zapad zase sklamal...aj ked zapad vedel ze ti vojaci po prichode domov idu na istu smrt neprotestoval nic stym neurobil....;)
01.06.2019 06:25
heavy
iconkarla23:
Vlado Lichtenstajsko ma prijemne prekvapilo ako pomohlo ruskym vojakom na konci vojny....inac by ich doma NKVD pozabijala ako vsetkych co dezertovali atd....a zapad zase sklamal...aj ked zapad vedel ze ti vojaci po prichode domov idu na istu smrt neprotestoval nic stym neurobil....;)

Aha, takze Zapadu tu robis vycitky, ze kde bol, ze odmietol zachranit par ruskych vojakov. Nemal by si vlastne robit vycitky ruskemu bolsevikovi, ze chcel zavrazdit svojich vojakov? Taka vyspela krajina, mierotvorca a co ja viem, co este?
Alebo, preco nevytknes Rusovi 1,5 miliona popravenych, 5 milionov mrtvych v gulagoch, 1,7 miliona mrtvych pocas transportu do gulagov, 1 milion mrtvych vojenskych zajatcov, medzi nimi kopa Nemcov. Co?
03.06.2019 17:02
karla23
Heavy Heavy...na tejto udalosti pekne vidno ako zapadu boli ruski vojaci ukradnuti a pritom zapad vedel ze skoncia zle...a nebolo malo tych vojakov...ktorych zapad obetoval...a vedel co snimi bude....velky respekt Lichtenstajsku...fakt..vzoprelo sa vtedy ZSSR...mala neutralna krajina bez armady....ale mas aj Ty v tom pravdu ze v Rusku zomrelo vela nevinnych ludi za Stalina....zial je to smutne co sa tam robilo.
03.06.2019 18:23
pitu47
Príspevkov: 11874
iconkarla23:
Heavy Heavy.......ale mas aj Ty v tom pravdu ze v Rusku zomrelo vela nevinnych ludi za Stalina....zial je to smutne co sa tam robilo.

mirko nam ochorel :w00t: dal Heavymu za pravdu :O
03.06.2019 22:45
janaka
ja mu davam za to:thumbup: (musime si ho tu pestovat:w00t: , lebo zase ujde a nebudeme mat s kym "diskutovat")
este materholm by sa mohol zase objavit, s tym bola sranda, trepal piate cez deviate:D
03.06.2019 23:22

Choď na stranu 1Choď na stranu 112Choď na stranu 3Choď na stranu 2