Diskusia

icon
Trudkaa
Príspevkov: 0
Ahoj chceme mat dom ale som úplný laik takze skusim v skratke firma v ba má montované domy s eu vertikálnu energetickými a požiarnymi a všetko čo musí mat v rámci eu. Vybavi siA1 povolenie na Rakusko . Chcu nám urobiť plaťte a aj zhotoviť dom do holodomu. Kto ma sprachig Projekt na Platte aby mi Preisen einreichplan? Bo montovany Dom nepotrebuje Plan len certikaty Spravne ? Prosim o radu pripadne Kontakt Kto by spravil Plan na Boden Platte so vsetkymi vyvodmi a spolupracoval by s firmou. Musim ist na Gemeinde s domom s katalogu plus s planom na Platte ci musim uz aj certikaty priniest ? Dakujem pre pripad davam Mail : ruzickova.v@gmail.com a cislo keby niekto : 06643606455 Dik slovaci veronika
01.06.2018 14:52
OravecHenrich
Príspevkov: 0
Moja skúsenosť je táto:
Obráťte sa na firmy:
www.prvatesarska.sk
Alebo mailom na
http://www.planung-weber.at/
Alebo mailom na
www.einzigartig.sk

Žiadne certifikáty A1 som na stavbu RD nepotreboval.
Čo treba, to vedia tie firmy hore uvedené a množstvo iných samozrejme tiež.

Je to:
výkres veľkosti A3, volá sa Einreichplan
a Baubeschreibung.
Ďalší Slováci radi doplnia, ak som niečo tretie zabudol.

Samostatný plán základovej platne Gemeinde žiadať určite nebude.
Firmu, ktorá Vám nie je schopná vyhotoviť základy a základovú dosku hneď vylúčte ako vašu stavebnú firmu.
Základová doska je veľmi dôležitá. Nemusí byť drahá ani nejako zvlášť masívna, ale práve ona je prvou skúškou pre stavebnú firmu.

Základovú disku môže stavebnej firme ako subodávku zhotoviť napríklad Tegmen Bau alebo D7 Bau a určite veľa ďalších firiem.
[Naposledy editoval OravecHenrich, 03.07.2019 21:35]
03.07.2019 21:12

icon