Diskusia

janaka
Príspevkov: 5969
iconkarla23:
https://www.infovojna.sk/article/najznamejsi-kanadsky-komentator-prisiel-o-pracu-pretoze-kritizoval-migrantov?fbclid=IwAR2gbZ1P_QWzfgs_i1MMhTHlMJ6ml3y8wkYhj3MXSSNvSPL3cr4kIdlV4mM

Rok do zadu sef nemeckej kontrarozviedky kritizoval Merkelovu a to co sa deje v nemecku ohladom utecencov....hned ho prepustila....vitajte v liberalnej totalite..to sa sme sa dopracovali...;)

Hans Georg Maaßen- Verfassungsschutz Präsident (sef ustavnej ochrany), kontrarozviedka po nemecky= Abwehr

mirko, mirko:rolleyes: (ale ano, prepustili ho a je v dochodku, ale nie preto, lebo kritizoval merkelovu, ale preto, ze v meste Chemnitz asylanti (Syrcan a Iracan) zavrazdili 35-rocneho Nemca, nasledne bolo natocene Video, kde akoze demonstranti biju asylantov, co sa nepotvrdilo a Maaßen to tiez v TV spochybnil, teda to, ze by tam niekoho "nacisti" bili, a nasledne bol zbaveny svojej funkcie, za to, ze si dovolil tvrdit opak toho, co uvadzali media
14.11.2019 23:38
karla23
Príspevkov: 1304
Janaka vsetko sut o cistky proti ludom ktori dnes poukazuju na nepravosti rezimu...ako aj v minulom rezime aj dnes sa rezim snazi odporcov znicit ekonomicky..na Sk Bencik udava zamestnavatelom ludi ktori hovoria veci ako su v skutocnosti...admin zomri bol uz odhaleny ...a ked ho odhalili koktal ...taky su to hrdinovia v maskach...dnes ako za komancov..hovoris pravdu a poukazujes na veci ktore su ina nez zapredane menstrimove media hovoria? oki odvolame ta...znicime ta ekonomicky...vitajte v liberalnej totalite...podobnost stym co bolo pred 89 ciste nahodna:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
15.11.2019 08:20
karla23
Ten serial za sklom je dobry...a pacila sa mi ta veta...ako tam sef vravi...sorosove cicavce chcu moju krv....clovek sa natom zasmeje ale obludnost mimovladiek ..a tychto ludi ktori siria rozne Sorove myslienky otvorenej spolocnosti moralnych bludov moralneho rozkladu spolocnosti je neuveritalna kolko ludi dnes prepadlo prazdnot konzumu liberalizmu....ked napr dievca v Belgicko som cital povedalo..citim sa skareda...chcem podstupit eutanaziu...to co je? a ked sa nad tym zamysli tym ze rezim ma pod palcom menstream a ten siri a propaguje dzender vela mladych ludi slabsie povahy uveria tejto ideologi a naletia...a uz tu mame pripady..neviem ako to dievca skonci...pripady z ameriky kde dievca povedalo mame citim sa ako muz...mama plakala..dotoho zapredane media tvrdili matke ona ma pravo sa rozhodnut...dobre..odrezali jej prsia zo zeny urobili muza...po case sa co stalo? ze ta zena bez prs dostala silne depresie a chcela byt zase muzom...ale uz to neslo...spachala samovrazdu....a kolko je takych pripadov kedy deti zblbli v tomto rezime vinou medii lebo to propaguju...preto nebudem nikdy volit dokym zijem liberalne strany ktore toto propaguju....hlavne vy co mate deti pouvazujte ci liberalne strany ktore siria bludy je to spravne..na sk mame bezpecno...nemame nou gou zony ako na zapade...nevybuchuju auta kazdy den ako vo Svedsku kde su pri moci liberaly a zapricinili doslova skoro anarchiu tam...maju tam uz prilis velku kriminalitu utecencov bojuju gangy medzi sebou...ak chceme bezpecne Slovensko ...nikdy nie liberalov...demokracia ale ta slusna bez hovadim bez uchylnosti je dobra...nie ta co je na zapade ci v amerike....aj Smer aj Kotleba aj tato koalicia je tisic krat lepsia nez to co by prislo ked by sa dostali k moci liberali dnes v opozici.
15.11.2019 08:28
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
Mirecek - to tie vsetky linky co tu pustas aj sam konzumujes?
:scared:

Vobec sa necudujem ked potom mas fabiu a "Sorove myslienky" vidis vsade. Vsade kde niekto protestuje na svete je Soros za tym - urite financuje studentov v Cine, cele sprievody vo vsetkych mestach na Slovensku atd...
21.11.2019 12:28
janaka
myslis fobiu;)
21.11.2019 13:53
janaka
mirko ma aj nema pravdu...ma pravdu v tom, ze za "nevhodne" reci sa dnes ludia ekonomicky odstranuju, to su fakty:(
21.11.2019 13:55
karla23
Vlado skusim Ti to vysvetlit ako Soros organizuje svoje myslienky a v farebne revolucie v praxi....mimovladky z ameriky sa snazia rozlozit spolocnost po moralnej strane ...staci zalozit pobocku v krajine kde to chcu...tam ludom ktori su za take veci pod plastikom slobody liberalizmu povedia...treba propagovat prava LGTI ...transexualov..kto sa chce preoperovat na zenu ci muza nieje problem....detom v skolkach ako v nemecku treba od malicka ich ucit o mostarbuacii a ukazovat im ako sa to robi...atd ...je to zabaleny jed v malej peknej cokoladovej pralinke...a ludom niektorim ktori su v mimovladkach a menstrime sa to paci...Sorosovci tvrdia...vsetko je povolene dovolene..taka anarchia ...a toto den co den treba im vtlkat ludom cez media ...den co den v mediach meanstremu su clanky ktore sa vysmievaju katolikom cirkvi ...atd...a hlavne generacia narodena po roku 1990 ktoa zije konzumom prazdnou uverila tomu...uz velke spolocnosti v usa kde sa tocia rozpravky davaju ze dve princezne sa zalubili do sveta ci muzi..od malicka chcu psychologicky vplyvat na deti ...Madarsko vykazalo Sorosovu uni z Madarska a urobilo dobre....a vedia preco....a budete ju mat vo Viedni. Uprimnu sustrast.

https://www.postoj.sk/4689/muz-dal-zo-seba-urobit-zenu-teraz-je-nestastny-a-pyta-od-lekarov-odskodne

Vlado tu je clanok ako vecina ludi muzov ci zien sa chcela preoperovat na opacne pohlavie...a neskor po kratkom case to lutuje a chce spat...vecina znich ma silne depresie...niektori spachaju samovrazdu....a myslis Vlado ze je nahoda ze niektori jedinci dostanu myslienku na cin sa preoperovat? Nie to dostane clovek ktory neveri v Boha premysla ako by si zivot skraslil a naraz slabsi v mysleni dostane myslienku ja chcem byt zenou ci muzom necitim sa dobre v mojom pohlavi....a tragedia jedna nasleduje za druhou....je to smutne co sa dnes propaguje pritom pred eu ked sme tam neboli nebola az taka silna propaganda tychto veci...boli medzi nami lesbicky homosexualy ..ale dnes ta LGTI propagacia silnie a co je horsie siahaju uz na male deti na ich myslenie mozgy konkretne. Uz Putin povedal aby europa nechala deti na pokoji. V Polsku ze vraj je uz zakon ak toto budu ucitelia propagovat bude im hrozit vezenie...v Rusku novy zakon podobni na zahranicnych agentov z mimovladiek..ono niet sa comu divit..zakladna bunka spolocnosti je muz a zena tradicna rodina ked toto padne je koniec so spolocnostou. Osobne nemam nic proti homosexualom lesbickam nech si ziju svoj zivot nemam problem snimi pracovat ale spolocnost na sk nechce aby tito ludia mohli vychovavat deti lebo to je za etickou ciarou uz.

Vlado Demes znama postavicka tretieho sektora povedal toto ..nedovolime hovorit o vlasti ... narode..a rodine...myslim si ze tento jeho vyrok hovori o mysleni tretieho sektora.

Vlado nedavno som videl fotku kde je Dubcek so Sorosom....potom fotku kde je Havel so Sorosom...a fotku kde je Lajcak so Sorosom....nahoda ze....
[Naposledy editoval karla23, 23.11.2019 09:49]
23.11.2019 09:24
karla23
Operáciu mu odporučili aj známi sexuológovia Petr Weiss a Ivo Procházka, ako píše aktualne.cz. "Určili mi chybnú diagnózu," hovorí. Tvrdí, že k presvedčeniu o transsexualite ho dotlačili názory odborníkov. Medzičasom zistil, že nie je transsexuál, ale trpí poruchou osobnosti.

„Až keď som preplávala na druhý breh, zistila som, že nie som transsexuál," vysvetľuje Polyáková.

Vlado tu mas typicky pripad par ludi ktori dobrovolne podstupili operaciu na zmenu pohlavia lebo pred operaciou sa podpisuje papier otom ze je to dobrovolne a oni tito ludia sa nestitia klamat neskor a tvrdit ze ich lekari oklamali.
23.11.2019 09:31
pitu47
Príspevkov: 11874
iconkarla23:
Vlado skusim Ti to vysvetlit .......... od malicka ich ucit o mostarbuacii a ukazovat im ako sa to robi...atd .
boli medzi nami lesbicky homosexualy ....

Vlado dúfam, že si to pochopil :) sú medzi nami lesbičky , homosexualy , ktorí mostarbuauju ...... a MIRKO
:lol:
23.11.2019 14:44
janaka
mostarbuacii:lol: som to nejako prehliadla, resp. poriadne necitala, a pochybujem, ze tymto hlodom niekto aj venuje viac ako 2 sekundy:blink::w00t:
23.11.2019 14:50
janaka
iconpitu47:
iconkarla23:
Vlado skusim Ti to vysvetlit .......... od malicka ich ucit o mostarbuacii a ukazovat im ako sa to robi...atd .
boli medzi nami lesbicky homosexualy ....

Vlado dúfam, že si to pochopil :) sú medzi nami lesbičky , homosexualy , ktorí mostarbuauju ...... a MIRKO
:lol:

myslim, ze by urobil lepsie, keby sa venoval tej mosta...ci co:D ,aspon by si upratal v hlave:rolleyes:
23.11.2019 14:55
Vlado
Moderátor
Myslim, ze bude lepsie ked sa vratime k modlidbe ruzenca.
Ja sa asi pridam, za vsetkych co su propagandou pomuteni!
24.11.2019 23:00
karla23
Vlado keby si sa ruzenec pomodlil ...skus to....nielen otom pisat.
[Naposledy editoval karla23, 25.11.2019 10:15]
25.11.2019 10:07
Vlado
Moderátor
Mirecek, ty o mne vobec nic nevies...

:blink:
02.12.2019 22:54