Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 112345Choď na stranu 3Choď na stranu 5
Rudiger
Príspevkov: 4180
iconrasti:
Stara tema, ale stale aktualna.
Navrh pre spravcu, ked uz je to taky zabavny server, tak navrhujem aby vsetky temy, kde je 20 a viac % prispevkov od uzivatelov: hary01, pitu47, heavy, ... automaticky presunuli pod kategoriu "Zabava"

Nic proti nim, ale zasypu takmer kazdu, co i len trocha uzitocnu temu, svojimi "vtipnymi" prekarackam. :thumbdown:

Zaloz si vlastny NEZABAVNY SERVER - pre tento si prilis DOKONALY B)
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
08.03.2011 15:47
smaja
Príspevkov: 8548
na kazdy problem existuje oficialna zaplata, treba kuk na fundovane stranky, necakat, ze tu sa info podava priamo pod nos:rolleyes: ked sa niekto neobtazuje ani do googlu hodit hladany vyraz:P
08.03.2011 16:03
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
Ved prave. Blizi sa 1.máj, den otvorenych dveri pre pracezhavych a zrejme ocakavaju na tejto stranke step by step navody...
08.03.2011 16:07
pitu47
Príspevkov: 11874
iconrasti:

svojimi "vtipnymi" prekarackam. :thumbdown:

nazdar kamo :thumbup: rasti :thumbup:
co je to prekaracka :confused:
08.03.2011 16:25
martinw
Príspevkov: 1946
icondarksinia:
neviem ci tu chcete mat bordel a citat 2 strany o tom ako si niekto niekoho dobera a ma narazky a potrebu to verejne tu zaplnat, alebo ci chcete diskusiu o teme ktora je dana.
myslim ze na off topic temy si mozete spravit vlastne sekcie.
aspon ja si myslim zeby to bolo lepsie.

move on. ;)

ak si si nevsimla, toto forum je jediny zmysel zivota pre par ludi, kotry tu vsetko zaspamuju dookola, skoro nikdy nie k veci. ale ved ich nechaj, predsa potrebuju koli niecomu zit a zabit privela nudneho volneho casu. toto forum im dava pocit, ze su ze na nieco dolezity a navzajom si pritakavaju. o opaku ich nepresvedcis.
08.03.2011 16:25
pitu47
Príspevkov: 11874
ale podaktori tu ovladaju slovensky pravopis :P
08.03.2011 16:27
smaja
iconmartinw:
ak si si nevsimla, toto forum je jediny zmysel zivota pre par ludi, kotry tu vsetko zaspamuju dookola, skoro nikdy nie k veci. ale ved ich nechaj, predsa potrebuju koli niecomu zit a zabit privela nudneho volneho casu. toto forum im dava pocit, ze su ze na nieco dolezity a navzajom si pritakavaju. o opaku ich nepresvedcis.

uz si vybavil ludom tu robotu pri mori vo viedni? :blink:
08.03.2011 16:29
martinw
Príspevkov: 1946
iconsmaja:
iconmartinw:

uz si vybavil ludom tu robotu pri mori vo viedni? :blink:

niekdo nepochopil vtedy ironicky zart ? :O :scared: :cry:
08.03.2011 16:31
smaja
iconmartinw:
niekdo nepochopil vtedy ironicky zart ? :O :scared: :cry:

:blink: neboj pochopila, no taktne pripomenula, ze ty si zvykol tiez saskovat:lol: .. a ta gramatika, ma nestvi:sneaky:
08.03.2011 16:34
heavy
Na to, ze to darksinia naskrtla pred dvoma rokmi a troma mesiacmi, je jeho mudra odpoved irelevantna. Nehladiac na to, ze medzicasom sa tu darksinia uz objavila zopar razy a zucastnila sa sama na zabijani volneho casu tu na fore.
martinw: Nie, nikto sa tu neciti byt dolezity, jedine snad Ty, ked o tom hovoris. Toto forum uz zazilo svoje smutne casy, ked sem dlhe tyzdne nikto nezabludil a objavil sa tu tak jeden prispevok za tyzden. Myslim, ze to nie je ciel ziadnej webovej stranky, byt zabudnuta.
08.03.2011 16:34
burgenlandman
Príspevkov: 5649
iconheavy:
Na to, ze to darksinia naskrtla pred dvoma rokmi a troma mesiacmi, je jeho mudra odpoved irelevantna. Nehladiac na to, ze medzicasom sa tu darksinia uz objavila zopar razy a zucastnila sa sama na zabijani volneho casu tu na fore.
martinw: Nie, nikto sa tu neciti byt dolezity, jedine snad Ty, ked o tom hovoris. Toto forum uz zazilo svoje smutne casy, ked sem dlhe tyzdne nikto nezabludil a objavil sa tu tak jeden prispevok za tyzden. Myslim, ze to nie je ciel ziadnej webovej stranky, byt zabudnuta.

:thumbup: sam by som to lepsie nenapisal B)
ostatne nech sa tych par ludi, co tu "saskuje" na mesiac stiahne. potom to bude zretelnejsie viditelne...
Doktori mi povedali, ze maximalne 1 pohar vina denne. Dokazem s tym zit...
08.03.2011 17:01
smaja
iconburgenlandman:
ostatne nech sa tych par ludi, co tu "saskuje" na mesiac stiahne. potom to bude zretelnejsie viditelne...

ono je to tak ci tak zretelne cez vikendy;)
a ty uz absentujes poriadne dlho:sneaky:
08.03.2011 17:05
heavy
Ked sa tych par ludi stiahne, tak tu budu zase pindat, ze to tu je mrtve a just sem nebudu chodit...
08.03.2011 17:06
burgenlandman
Príspevkov: 5649
iconsmaja:
iconburgenlandman:

ono je to tak ci tak zretelne cez vikendy;)
a ty uz absentujes poriadne dlho:sneaky:

ale figu - uz tu intenzivne spamujem aspon tyzden... B)
Doktori mi povedali, ze maximalne 1 pohar vina denne. Dokazem s tym zit...
08.03.2011 17:08
smaja
iconheavy:
Ked sa tych par ludi stiahne, tak tu budu zase pindat, ze to tu je mrtve a just sem nebudu chodit...

ee sa budu vytesovat a pisat sami so sebou a nik im nebude odvravatB)
08.03.2011 17:10

Choď na stranu 1Choď na stranu 112345Choď na stranu 3Choď na stranu 5