Diskusia

2Jana2
Príspevkov: 493
iconkocur:
icon2Jana2:
iconkocur:
icon2Jana2:
iconkocur:
ok, poslane :)

zatial nist neprislo... :-/

:confused: asi to ide cez Rusko ;)

tam to urcite rozkradnu... :scared:

Nic s tym nenarobim :( Geduld, Geduld ;)

majne geduld bis cu ende ist... :sneaky:[/quote]
:rolleyes: Nedal si zlu adresu :confused:
24.02.2017 16:09
kocur
Príspevkov: 6416
icon2Jana2:
iconkocur:
icon2Jana2:
iconkocur:
icon2Jana2:
iconkocur:
ok, poslane :)

zatial nist neprislo... :-/

:confused: asi to ide cez Rusko ;)

tam to urcite rozkradnu... :scared:

Nic s tym nenarobim :( Geduld, Geduld ;)

majne geduld bis cu ende ist... :sneaky:

:rolleyes: Nedal si zlu adresu :confused:[/quote]

skus poslat na: 02.kocur.2017@gmail.com :)
24.02.2017 17:14
janaka
Príspevkov: 5969
iconmarika2772:
icon2Jana2:
Marika, coze ta to tu vysadilo na toho pomyslneho kona :rolleyes: Po dlhom case si vo svojom zivle :D Chrlis prispevky jeden za druhym, uz si aj Mirka tromfla :) Skoda, ze nikto na ne nereaguje :(

nejaký problém:...;)?
mirka určite nie.....zrataj si počet jeho príspevkov zo všetkých nickov čo tu kedy mal, a potom píš o tromfe.....;)
nikto nie je povinný odpovedať ani reagovať....ani Ty.....;)
Ja môžem reagovať či.......?

to sa neda zratat, marika, a vies preco? lebo ani mirko sam nevie uz, ake nicky vlastne mal a kolko ich bolo:lol:
ale mozem to skusit: harry01, predtym mirerecek mnichov?:-/ a medzitym bol stauffenberg, ako posledny nick si zvolil (dodnes nevysvetlil, preco:blink: ), zensky nick karla:D
24.02.2017 22:28
janaka
iconmarika2772:
iconjanaka:
/quote]
to mas recht, tie jeho SKUSENOSTI, hlavne z doby ked bol usmrkanym ucnom v statnom "interhotely" a jelen pri opere a cokoladove figurky z tuzexu,
slovenske leco a pstruch na vine, ak som nieco vynechala tak ma dopln:lol:

a ešte TRCH.....zvyšok este vychytáme.....mne sa slzy do očí tlačú, ked si spomeniem na toho čo nám nadával do "buzerantov".....reku aj tí prídu???? Tak už máš s kým hra futbal....:lol: :lol: isto si to pamätas........

tak som sa vtedy smiala, az som si cvrkla:D :rolleyes:
24.02.2017 22:32
janaka
iconmarika2772:
icon2Jana2:
Je to ako za vasich starych cias ? Nad ocakavanie ;)

nie nie je.....to tu bola iná sranda....taká uvolnená, spontánna a nie uzkoprsá.......prejdi si takú "krčmu u mokrého lakťa", čo založila jantar, bola tam zanda, pridala sa janaka a + staré osadenstvo......

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
24.02.2017 22:34
2Jana2
iconjanaka:
iconmarika2772:
icon2Jana2:

nie nie je.....to tu bola iná sranda....taká uvolnená, spontánna a nie uzkoprsá.......prejdi si takú "krčmu u mokrého lakťa", čo založila jantar, bola tam zanda, pridala sa janaka a + staré osadenstvo......

Prebehla som tak povrchne tu vasu Krcmu, na ktoru s nostalgiou spominate ako o velkej srande ...nerozumiem, v com je problem, preco tam teda nechodite aj nadalej :confused: Dostala som sa v rychlosti po rok 2013 a nikto iny tam nebol okrem vas, co ste tu na fore aj teraz . A vystacili ste si :thumbup: / Marika, Janaka, Terka, Kocur, Pitu, Heavy a Mirko/ Mozno sem tam niekto nabehol, ale zaklad ste tvorili vy. Vo co go, rok ju mate zavretu :confused: Otvorte, slubujem, ja tam chodit nebudem ;)
25.02.2017 23:56
janaka
icon2Jana2:
iconjanaka:
iconmarika2772:
icon2Jana2:

Prebehla som tak povrchne tu vasu Krcmu, na ktoru s nostalgiou spominate ako o velkej srande ...nerozumiem, v com je problem, preco tam teda nechodite aj nadalej :confused: Dostala som sa v rychlosti po rok 2013 a nikto iny tam nebol okrem vas, co ste tu na fore aj teraz . A vystacili ste si :thumbup: / Marika, Janaka, Terka, Kocur, Pitu, Heavy a Mirko/ Mozno sem tam niekto nabehol, ale zaklad ste tvorili vy.
iconCitovať:
Vo co go
, rok ju mate zavretu :confused: Otvorte, slubujem, ja tam chodit nebudem ;)

go vo to, ze to tu uz nie je ako za starych cias, iba vo to go, inak vo nicB)
26.02.2017 00:44
terezia13
Príspevkov: 1256
Ja tomu vravím spomienkový optimizmus,nemám to rada,jake staré dobre časy?dobre je furt,a v reáli je to najlepšie ,všetky priateľstva co som z virtuality vytiahla do reality su fest super ;)
26.02.2017 09:51
janaka
iconterezia13:
Ja tomu vravím spomienkový optimizmus,nemám to rada,jake staré dobre časy?dobre je furt,a v reáli je to najlepšie ,všetky priateľstva co som z virtuality vytiahla do reality su fest super ;)

tu ide o nieco ine: 2jana2 sa pytala. ci je to tu ako za starych cias (a o virtualnych, resp. realnych priatelstvach nebola rec), a dostala odpoved.
Ako sa hovori, kto sa vela pyta, vela sa dozvie;)
26.02.2017 11:27
2Jana2
iconjanaka:
iconterezia13:

tu ide o nieco ine: 2jana2 sa pytala. ci je to tu ako za starych cias (a o virtualnych, resp. realnych priatelstvach nebola rec), a dostala odpoved.

Dozvedela som sa :) Som rada, ze som do Krcmy nakukla, neda sa vsetko ...ale dnes som isla iba namatkovo a tukla som na 299 / 300 . Marika a Heavy, tam ste boli super :w00t: s Marekom1995, zachvat smiechu som tu dostala :w00t:
26.02.2017 11:47
janaka
icon2Jana2:
iconjanaka:
iconterezia13:

Dozvedela som sa :) Som rada, ze som do Krcmy nakukla, neda sa vsetko ...ale dnes som isla iba namatkovo a tukla som na 299 / 300 . Marika a Heavy, tam ste boli super :w00t: s Marekom1995, zachvat smiechu som tu dostala :w00t:

nielen v krcme, v kazdej teme sa nieco humorne naslo, bolo to spontanne, vyvodene od situacie, najlepsie hefty mal heavy, kocur a pitko:thumbup: vzdycky nam niekto vynadal, ze odbocujeme od temy, ze" zasierame" temy:rolleyes: takze jantar zalozila krcmu aby sa tam diskutovalo, lenze sa to proste niekedy nedalo ukocirovat...asi takB)
to, ze uz to nie je take, ako kedysi, je proste fakt, ale ani nic viac a nic menejB)
26.02.2017 13:12
2Jana2
iconjanaka:
icon2Jana2:

nielen v krcme, v kazdej teme sa nieco humorne naslo, bolo to spontanne, vyvodene od situacie, najlepsie hefty mal heavy, kocur a pitko:thumbup: .........................

Verim :) Do roznych tem sa neda ist, ale v tejto Krcme sem tam tuknem na nejaku stranku, ako dnes a naozaj som dostala zachvat smiechu, az som sa nevedela zastavit :D
26.02.2017 13:37
kocur
iconjanaka:
icon2Jana2:
iconjanaka:
iconterezia13:

nielen v krcme, v kazdej teme sa nieco humorne naslo, bolo to spontanne, vyvodene od situacie, najlepsie hefty mal heavy, kocur a pitko:thumbup: vzdycky nam niekto vynadal, ze odbocujeme od temy, ze" zasierame" temy:rolleyes: takze jantar zalozila krcmu aby sa tam diskutovalo, lenze sa to proste niekedy nedalo ukocirovat...asi takB)
to, ze uz to nie je take, ako kedysi, je proste fakt, ale ani nic viac a nic menejB)

hm, jantar... zalozila krcmu, chvilu nam tam nalievala a zamotavala chlapcom hlavy a potom zmizla ako gafor... :-/
27.02.2017 12:29
kocur
iconmarika2772:
iconkocur:
iconmarika2772:
iconkocur:

to vies, v nasom veku uz clovek musi trochu aj pocitat a nielen nechat sa riadit mrzkymi pudmi... B)

si mu zas urobil podraz....sa nemhanbíš....??

komu som urobil podraz? :blink:

súputníkovi tohto fora......tie mrzké pudy si ešte donedávna vyznával.......ako tradície tohto fora by si mohol dodržiavať........nech je sranda...;)

a kto je suputnik tohoto fora? :confused:

nikdy nie je neskoro spamatat sa a zacat vyznavat ozajstne hodnoty... B)
27.02.2017 12:32
janaka
iconkocur:
iconjanaka:
icon2Jana2:
iconjanaka:
iconterezia13:

hm, jantar... zalozila krcmu, chvilu nam tam nalievala a zamotavala chlapcom hlavy a potom zmizla ako gafor... :-/

:rolleyes: ale notaaak, kocurik, ked sa nic horsie nestalo;) vidis, len mirko je rezistentny, ten si len tak lahko neda hlavu zamotat:D
27.02.2017 13:16