Diskusia

strajana
Od: wels
Príspevkov: 2793
Dúfam, že na tej fotke si ty

samozrejme, ako dokaz v pozadi büro v zentrallagri Ikea kde som niekedy pracovala :love:
14.03.2011 20:05
Jantar
Príspevkov: 2758
iconstrajana:
:love: pitko, uz som sa zlakla ze si sa v mojich vnuutornych hodnotach sklamal, a nebavis sa viac so mnou :blush:

jantar, nerobme si iluzie...mala som pocit, ze este aj 60rocne nemky babky sa tyzden pred dovolenkou na blond prefarbili...

momentalne su v kurze mlade (do 17rokov) rusky, najlepsie nie blond co sa tyka vyzoru, a co sa tyka hodnot, od 40rokov vyssie - tringeld ze az ti dolace v ociach klingaju-

a najlepsie vdova po mangatovi...

Chvalabohu, nespadám ani do jednej kategórie. Odkedy som v AT, tak mám nejakú arabofóbiu.
14.03.2011 20:06
strajana
no konecne niekto pre mirecka, kto mu bude rozumiet...uz tu bol taky osamely...:love:
14.03.2011 20:07
Jantar
iconstrajana:
Dúfam, že na tej fotke si ty

samozrejme, ako dokaz v pozadi büro v zentrallagri Ikea kde som niekedy pracovala :love:

Keby si bola slovenská celebrita, určite by ťa podozrievali, že máš nadrobené vlasy. To je teraz hlavný problém.
14.03.2011 20:08
strajana
uz su zostrihane o polovicku :cry: :cry: :cry: pred mesiacom....
14.03.2011 20:09
Jantar
iconstrajana:
no konecne niekto pre mirecka, kto mu bude rozumiet...uz tu bol taky osamely...:love:

Ale kde je. Sa tu dlho neukázal.
14.03.2011 20:09
Jantar
iconstrajana:
uz su zostrihane o polovicku :cry: :cry: :cry: pred mesiacom....

Tak v tom prípade by ťa podozrievali, že máš nového chlapa.
14.03.2011 20:10
zollo
Príspevkov: 4478
iconJantar:
iconstrajana:

Ale kde je. Sa tu dlho neukázal.

dúfam ze sa mu hlava zasekla do koffera :)
14.03.2011 20:10
strajana
:lol:
14.03.2011 20:16
lillyE
Od: Wien
Príspevkov: 4507
iconstrajana:
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: lilly :blush: ver mi, som sa taak snazila...len jedno srdce sa mi podarilo zlomit, hadaj komu B)
...tak kvoli tomuto tam nejdem :) To ja som len taka zlata teticka, moj maly synovec chce vidiet pyramidy (dufam, ze budu fungovat). Mna uz raz chceli vymenit za tavy, ale mama to razne zatrhla, ze kto by sa o ne staral:w00t:
14.03.2011 20:28
zollo
iconlillyE:
iconstrajana:
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: lilly :blush: ver mi, som sa taak snazila...len jedno srdce sa mi podarilo zlomit, hadaj komu B)
...tak kvoli tomuto tam nejdem :) To ja som len taka zlata teticka, moj maly synovec chce vidiet pyramidy (dufam, ze budu fungovat). Mna uz raz chceli vymenit za tavy, ale mama to razne zatrhla, ze kto by sa o ne staral:w00t:

ehe :love:
14.03.2011 20:30
lillyE
Od: Wien
Príspevkov: 4507
...vitaj doma, zollike...ano,ano, verejne oznamujem, ze coskoro kaslem na tuto nudnu dobre platenu robotu a pojdem na kafe so vsetkymi, kt. som slubila ;)
14.03.2011 20:32
Jantar
iconlillyE:
iconstrajana:

Mama mala pravdu, ťavy strašne smrdia.
14.03.2011 20:32
zollo
iconlillyE:
...vitaj doma, zollike...ano,ano, verejne oznamujem, ze coskoro kaslem na tuto nudnu dobre platenu robotu a pojdem na kafe so vsetkymi, kt. som slubila ;)

ahoj laska :love: práve som ti to chcel vykričať ;)
14.03.2011 20:35
strajana
iconlillyE:
iconstrajana:

:lol: :lol: :lol: tak ked uz mame ani za tavu nestojis....to si musela ale hriechov napachat v puberte,. no ale to si viem u teba aj celkom dobre predstavit :love:
14.03.2011 20:35