Diskusia

pitu47
Príspevkov: 11874
iconlillyE:
...cul neviem, ci chces silu mocu predat tu Tvoju, alebo naozaj:lol: Ale tiez si myslim, ze nie. Idem zavolat tatovi. Okrem pracky som nasla aj inzerat na Adipex, by ma zaujimalo, ktora nekompletna osoba ho predava...ale inak dobry biznis. Pitu a Ty sa nebojis? Ked tu pracku chces doviest? :)

ze dostanem pruh :confused: :lol: ci mas na mysli nieco ine :scared:
14.03.2011 21:44
smaja
Príspevkov: 8548
iconstrajana:
asi dajaka japonska reprodukcia adipexu :rolleyes: mozno po uzivani stratis aspon prednosti :sleep:

nebude za co potom chytit:P
14.03.2011 21:46
lillyE
Od: Wien
Príspevkov: 4507
iconsmaja:
iconlillyE:
...cul neviem, ci chces silu mocu predat tu Tvoju, alebo naozaj:lol: Ale tiez si myslim, ze nie. Idem zavolat tatovi. Okrem pracky som nasla aj inzerat na Adipex, by ma zaujimalo, ktora nekompletna osoba ho predava...ale inak dobry biznis. Pitu a Ty sa nebojis? Ked tu pracku chces doviest? :)

som ju zdrbala hned, sak to na predpis a na slovensku sa asi ani neda.... asi vykradli velkosklad liekov:huh:
...by si sa cudovala smaja, da...napr. ked Ti robia 2 tety,suseda a byvaly spoluziak v lekarni. Si pamatam, ze som to zohnala jednej znamej a mala som ho aj ja, kamosky boli z toho uzasnute a na mna to malo uplne ine ucinky (agresivita, unava, zjedla by som aj kona :)) Ta znama chcela, aby som ich tu zasobovala a dalo by sa na tom celkom slusne zarobit, Adipex stoji smiesne prachy, ked ho objednas v lekarni. Ale ked som si predstavila, ze by som mala vysediet nejaku 60 rocnu slecnu, co ju kleplo, lebo chcela byt stihla, tak ma presla chut na biznis
...pit
14.03.2011 21:56
smaja
iconlillyE:
...by si sa cudovala smaja, da...napr. ked Ti robia 2 tety,suseda a byvaly spoluziak v lekarni. Si pamatam, ze som to zohnala jednej znamej a mala som ho aj ja, kamosky boli z toho uzasnute a na mna to malo uplne ine ucinky (agresivita, unava, zjedla by som aj kona :)) Ta znama chcela, aby som ich tu zasobovala a dalo by sa na tom celkom slusne zarobit, Adipex stoji smiesne prachy, ked ho objednas v lekarni. Ale ked som si predstavila, ze by som mala vysediet nejaku 60 rocnu slecnu, co ju kleplo, lebo chcela byt stihla, tak ma presla chut na biznis
...pit

priznavam dobrovolne, aj ja som vyskusala, to boli moje posledne vyhodene prachy za tabl. na chudnutie.. wirkung ziaden:rolleyes:
a odvtedy som sa prestala riesit:w00t:
14.03.2011 21:59
lillyE
...to pit malo byt pitko :) Tato mi opravil prackucez telefon :) Pozorovanom som zistila, ze to len vyzera ako zospodu...sa uvolnila hadica :) Ale diky za ponuku :)
14.03.2011 21:59
pitu47
iconlillyE:
...to pit malo byt pitko :) Tato mi opravil prackucez telefon :) Pozorovanom som zistila, ze to len vyzera ako zospodu...sa uvolnila hadica :) Ale diky za ponuku :)
akoze bred pitko :lol:
14.03.2011 22:00
strajana
Od: wels
Príspevkov: 2793
:scared: :scared: :scared:

lilly, a my sme sa tu uz zo strachu takmer po....:mad:
pozdrav ocka :love:
14.03.2011 22:01
pitu47
iconlillyE:

pozorovanim som zistil, ze nas chces zmiast :O
smaja
iconlillyE:

a vidis, kolko moznosti ti bolo udanych.. a vraj nik nikomu nepomoze:lol:
pozdravujem ocina:)
lillyE
iconstrajana:

...radsej mu to nepoviem, zas utrusi nejaku sprostarnu:lol: Ja som sa zas tesila ako mi budete zavidiet, ze pito bol u mna:lol:
14.03.2011 22:02
pitu47
iconlillyE:
Ja som sa zas tesila ako mi budete zavidiet, ze pito bol u mna:lol:

to este aj ja som zavidel :love:
14.03.2011 22:06
strajana
Od: wels
Príspevkov: 2793
a ja som sa zas tesila na sprostarnu :w00t:

pitooo, pitoooo sa mi zasekuje hacik na podprsenkeee ;)
smaja
iconlillyE:
iconstrajana:

...radsej mu to nepoviem, zas utrusi nejaku sprostarnu:lol: Ja som sa zas tesila ako mi budete zavidiet, ze pito bol u mna:lol:

sak si sa s nim mala dohodnut a ked by ju vyteperil na x-te poschodie, tak by si mu s nevinnym usmevom oznamila, ze priatel/ocko po telefone opravil:thumbup:
pitu47
iconstrajana:
a ja som sa zas tesila na sprostarnu :w00t:

pitooo, pitoooo sa mi zasekuje hacik na podprsenkeee ;)

a uz ne :love:
14.03.2011 22:07
lillyE
iconpitu47:
iconlillyE:
Ja som sa zas tesila ako mi budete zavidiet, ze pito bol u mna:lol:

to este aj ja som zavidel :love:
;)
14.03.2011 22:08