Diskusia

hary01
Príspevkov: 12011
tak Materholm ma vsetko naplanovane...ten by za vojny nemeckemu vermachtu tak naplanoval bojove operacie a strategie ze Moskva by padla do tyzdna :D :D :D
26.10.2012 11:23
materholm
Príspevkov: 953
Srandicku si nechajte pre niekoho ineho.Ano pre mna je podstatne aby som do okolia tej Humy aj ked do Humy prisiel nacas a neplatil pokotu.Takze je to teda Kernzone.Ok kupim si teda listky a ak tam budem chodit castejsie mesacnik na Kernzone......Len aby to nebola na mna buda ze dostanem pokutu ze som presiel hranicu kernzone.
26.10.2012 14:35
kocur
Príspevkov: 6416
iconmaterholm:
Srandicku si nechajte pre niekoho ineho.Ano pre mna je podstatne aby som do okolia tej Humy aj ked do Humy prisiel nacas a neplatil pokotu.Takze je to teda Kernzone.Ok kupim si teda listky a ak tam budem chodit castejsie mesacnik na Kernzone......Len aby to nebola na mna buda ze dostanem pokutu ze som presiel hranicu kernzone.

nic si z nich nerob materholm, su to len obycajni zavistlivi posmeskari :thumbdown: kto setri ma za tri a raz to pochopia aj oni ;)
26.10.2012 14:51
Rudiger
Príspevkov: 4180
Spravne - kto setri ma sice za tri ale ten kto si najde poriadnu pracu nemusi takto setrit a obracat kazdy cent na 2x ten aj ZIJE B)
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
26.10.2012 18:09
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconkocur:

nic si z nich nerob materholm, su to len obycajni zavistlivi posmeskari :thumbdown: kto setri ma za tri a raz to pochopia aj oni ;)

Tak ako, Mirko nie, ten by si dal pre Euro aj koleno vrtat... akurat ze peniazky nerozhadzuje so zapadonemeckymi sestrickami, ale, venuje na charitu...;)
26.10.2012 18:21
kocur
iconheavy:
iconkocur:

Tak ako, Mirko nie, ten by si dal pre Euro aj koleno vrtat... akurat ze peniazky nerozhadzuje so zapadonemeckymi sestrickami, ale, venuje na charitu...;)

mirko? :blink: na charitu? :scared: nieco mi uslo? :confused:
26.10.2012 18:26
heavy
iconkocur:

Zrejme Ti uslo, nedavno tu tvrdil, ze pomaha ludom v nudzi, rozdava zadara nakupne gutscheiny a posiela love do Modreho z neba...;)
26.10.2012 19:07
hary01
idioti...pomoct tym ktory su v nudzi by mal kazdy pomoct..aspon troskou...ja nevravim aby ste im poslali celu vyplatu ;)
26.10.2012 21:10
heavy
ved ano, Mirko, minule som zahral frajera a dal malemu degesovi z Rumunska dve evri, nech si reku kupi nieco na seba... nemusis ma chvalit, mam makke srdce...:w00t:
26.10.2012 21:13
hary01
heavy ja napr tym na ulici nedavam peniaze,lebo nemci upozornuju nato,ze tito ludia su donuteni na zobranie rumunskou mafiou ..a ta im berie peniaze...ale kupim im daku buchtu ci kavu,alebo sladkost banan napr..to hned vidim ze zjedia...no vidis heavy...este je v Tebe kus ludskosti..;)
26.10.2012 21:28
kocur
iconheavy:
iconkocur:

Zrejme Ti uslo, nedavno tu tvrdil, ze pomaha ludom v nudzi, rozdava zadara nakupne gutscheiny a posiela love do Modreho z neba...;)

mi nehovor, ze mu tieto dristy zeries... :sneaky:
27.10.2012 00:53
materholm
Príspevkov: 953
Veru kocur mas pravdu kto setri ma za tri. Preco sa vravi ze je Troska,Gott,Hlavacek,Doczy a mnoho inych znamych osobnosti setrnych? Lebo vysli z chudoby.Vedia si vazit hpdnotu ludskej prace.Za mladi okusili co je to si peniaze tazko zarobit....Aj co sa tyka niektorych prachacov preco deti posielaju na brigady? Takych treba mat za vzor.Deticky budu vediet ze bez prace nie su peniaze. Znamy z brigady ( nie sbs brigady) ale z brigady na streche Hypernovy.......Mi vravel ze poznal tiez jedneho co jeho otec jeden z privatizerov mal na Dlhych dieloch (Ba) postavenu vilu za 40 milionov ale synacika nedotoval.Musel chodit cez Noslus ci ine studenske agentury pracovat ako ostatni co narozdiel od neho biedu treli. co sa setrenia tyka iny znamy mi vravel ze v Anglicku stretol ludi co si mysleli ze pracu si najdu lahko a neslo im to ale platit ubytko museli az sa riadne zadlzili......Ja som v At preto aby som povedzme si to otvorene nieco zarobil a taktiez koli nemcine.Ale osobne si myslim ze potrva minimalne 2 roky kym si budem moct vediet povedat ze viem dobre nemecky.No par mesiacov to nestaci.
27.10.2012 04:03
heavy
iconmaterholm:
Ale osobne si myslim ze potrva minimalne 2 roky kym si budem moct vediet povedat ze viem dobre nemecky.No par mesiacov to nestaci.

To by si musel byt fenomen na jazyky... dva roky je malo, aby si si mohol povedat, ze vies dobre po nemecky...
27.10.2012 08:13
heavy
iconkocur:

mi nehovor, ze mu tieto dristy zeries... :sneaky:

No, obuli sa tusim do neho Jantar s Marikou, chceli vediet, ako to je s tou jeho charitou, ale, namiesto odpovede radsej zmizol...;) Samozrejme, ze mu to nezerem, jeho ta charita drzi iba pocas vysielania Modreho z neba...;)
27.10.2012 08:17
Rudiger
Príspevkov: 4180
iconmaterholm:
Veru kocur mas pravdu kto setri ma za tri. Preco sa vravi ze je Troska,Gott,Hlavacek,Doczy a mnoho inych znamych osobnosti setrnych? Lebo vysli z chudoby.Vedia si vazit hpdnotu ludskej prace.Za mladi okusili co je to si peniaze tazko zarobit....Aj co sa tyka niektorych prachacov preco deti posielaju na brigady? Takych treba mat za vzor.Deticky budu vediet ze bez prace nie su peniaze. Znamy z brigady ( nie sbs brigady) ale z brigady na streche Hypernovy.......Mi vravel ze poznal tiez jedneho co jeho otec jeden z privatizerov mal na Dlhych dieloch (Ba) postavenu vilu za 40 milionov ale synacika nedotoval.Musel chodit cez Noslus ci ine studenske agentury pracovat ako ostatni co narozdiel od neho biedu treli. co sa setrenia tyka iny znamy mi vravel ze v Anglicku stretol ludi co si mysleli ze pracu si najdu lahko a neslo im to ale platit ubytko museli az sa riadne zadlzili......Ja som v At preto aby som povedzme si to otvorene nieco zarobil a taktiez koli nemcine.Ale osobne si myslim ze potrva minimalne 2 roky kym si budem moct vediet povedat ze viem dobre nemecky.No par mesiacov to nestaci.

Jedna vec je šetriť :thumbup: - ale nieco iné je denno denne 24 hodín špekulovať nad tým či sa mi podarí pendlovat mesačne za 45€ alebo 44,50€ :w00t:
Setrenie je o mysleni na zadné vrátka a nie ukladani peňazí do ponožiek a vyberani kontajnerov ( toto nie je o tebe ). Neviem síce koľko máš rokov ale často hľadas problémy tam, kde žiadne nie su. Ja som vo svojom živote zažil časy bez peňazí aj s poriadnymi prachmi, a cením si každe zarobene Euro ale viem, ze šetriť na nespravnych miestach sa nevypláca :thumbdown:
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
27.10.2012 08:17