Diskusia

janaka
Príspevkov: 5969
iconSteevee:
iconSteevee:
iconmaterholm:
Vie mi niekto poradit ako sa dostanem z Viedne asi z Meidlingu do Shopping City Süd ( Vösendorf) . Mam Monatskarte pre Vieden.......Napiste mi kde musim kupit listok a kolko ma vyjde cena z Viedne.Diki.

tento by mal stale chodit
http://www.scs.at/W/do/centre/bus
http://www.scs.at/W/cms_sites/SITE_3150/pdfs/scs_busfahrplan_u6.pdf
a ide kazdu pol hodinu, samozrejme GRATIS

este mala poznamka, lebo zopar ludi si to tiez nevsimlo:
z U6 Siebenhirten chodi od pondelka do soboty
ale z U1 Reumannplatz iba v piatok a sobotu
aby ste necakali zbytocne ;)

diky moc, aj ked bolo pre materholma, dufam, ze ti bude vdacny aj on, ktovie, KAM ho nohy zaniesli a KDE mu je koniec;)
14.11.2012 16:55
janaka
iconSteevee:
iconjanaka:
iconSteevee:
osobne.
a kto ma priamy vyhlad nanho cez window, tak to nie je osobne?

ja som myslela pc-akoze window (tak sa vyjadroval jaro filip;) )

"Na cely svet sa divam cez okno
...Po ruskej vodke ho mam najvacsie" J.F.
:lol:

...Na svet sa divam cez svoje window...spieval jarko filip, chudacisko, uz je tam...:cry:
14.11.2012 16:59
pitu47
Príspevkov: 11874
iconjanaka:

...Na svet sa divam cez svoje window...spieval jarko filip,

a mirecek si to nespieva, on to praktizuje :lol:
14.11.2012 17:02
janaka
iconpitu47:
iconjanaka:

...Na svet sa divam cez svoje window...spieval jarko filip,

a mirecek si to nespieva, on to praktizuje :lol:

no ved, aj jemu sa moze stat to, co sa stalo jarovi...ak si neda pozor a bude goooooooooglit a gooooooooooglit az dogoooooooooogli:cry:
budeme za nim plakat:cry:
14.11.2012 17:35
materholm
Príspevkov: 953
Tak co sa SCS tyka?Ano chodi tam bus.Ikea bus gratis kazdu pol hodinku ale len v case otvorenych obchodov z dvoch zastavok.Ja sm siel z konecnej U6 sieberhinten.Po druhe cital som ze ak mas rakusku Ikea kartu tak mas Badner Bahn tu jednu zastavku Kernzone gratis ale na nete pisu ze len v case otvorenych obchodov.No v letaciku scs tato info chyba.
16.11.2012 00:02
pitu47
Príspevkov: 11874
a co by si chcel robit v ikei, ked je zatvorena :confused:
16.11.2012 00:06
janaka
iconpitu47:
a co by si chcel robit v ikei, ked je zatvorena :confused:

presne to som sa aj chcela spytat, ale- mozno tam pracuje, ci ne:|
16.11.2012 00:37
materholm
Príspevkov: 953
Povedzme ze som isiel niekde tam v okoli pracovne. Naco by som sa veru trebal uplne odruky v case ktory nie je na nakupy vhodny.V kazdom pripade internet je dobry pomocnik .Hlavne ak si vo Viedni stale novy a potrebujes ist na dosial nezname miesto.
16.11.2012 00:57
janaka
iconmaterholm:
Povedzme ze som isiel niekde tam v okoli pracovne. Naco by som sa veru trebal uplne odruky v case ktory nie je na nakupy vhodny.V kazdom pripade internet je dobry pomocnik .Hlavne ak si vo Viedni stale novy a potrebujes ist na dosial nezname miesto.

materholm, mne pripadas taky" nenarocny, skromny "chlapec Ak tam nechodis na nakupy, ale pracovne, tak snad mas tu pracu aj zaplatenu, ne? A ak si tam bol na pohovore, tak to by sa zmestilo casovo do casu otvaracich pracovnych hodin v scs. Vsetko nieco stoji, niektore veci sice GRATIS su, ale len na 1. pohlad;)
16.11.2012 09:24
Rudiger
Príspevkov: 4180
iconjanaka:

materholm, mne pripadas taky" nenarocny, skromny "chlapec Ak tam nechodis na nakupy, ale pracovne, tak snad mas tu pracu aj zaplatenu, ne? A ak si tam bol na pohovore, tak to by sa zmestilo casovo do casu otvaracich pracovnych hodin v scs. Vsetko nieco stoji, niektore veci sice GRATIS su, ale len na 1. pohlad;)

LASKA je GRATIS aj na 2. a 3. pohlad ( myslim ta medziLUDSKA ) :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
16.11.2012 09:36
allena
Príspevkov: 2434
iconRudiger:
iconjanaka:

LASKA je GRATIS aj na 2. a 3. pohlad ( myslim ta medziLUDSKA ) :thumbup: :thumbup: :thumbup:

laska musi byt prva plus chemia B)
16.11.2012 09:49
Rudiger
iconallena:

laska musi byt prva plus chemia B)[/quote]

Pisal som o LUDSKEJ laske ( nezatazenej pohlavym alebo sexualitou ) - ta chemia mi pasuje k muzovi a zene a laske medzi nimi :thumbup:
16.11.2012 09:55
allena
Príspevkov: 2434
iconRudiger:
iconallena:

laska musi byt prva plus chemia B)

Pisal som o LUDSKEJ laske ( nezatazenej pohlavym alebo sexualitou ) - ta chemia mi pasuje k muzovi a zene a laske medzi nimi :thumbup:[/quote]
moje ved ja, som to pochopila B)
ved jasne, ze laska k zene,k dietatu, k priatelom, rodine, a taaak dal B)
16.11.2012 09:59
janaka
iconRudiger:
iconjanaka:

ja som to myslela veci MATERIALNE, alebo take co sa daju kupit
16.11.2012 10:00
Rudiger
iconjanaka:

ja som to myslela veci MATERIALNE, alebo take co sa daju kupit[/quote]

Ano - ved ja s tebou suhlasim - len ako ,,PROTIPOL" toho MATERIALNEHO mi prisla na um ta LASKA :thumbup: ;)
16.11.2012 10:02