Diskusia

Rudiger
Príspevkov: 4180
iconallena:

ET vola domu B)
inac, to bola fasa film. furt, ked ho kukam ta revem

Mna zas vie vzdy a znova zobrat STAR GATE - namakany film - ale to je moj nazor :thumbup:
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
21.04.2012 22:16
allena
Príspevkov: 2434
iconRudiger:
iconallena:

ET vola domu B)

Mna zas vie vzdy a znova zobrat STAR GATE - namakany film - ale to je moj nazor :thumbup:

a este aj MARLEY A JA....uzasny pes a krasny pribeh.
21.04.2012 22:24
materholm
Príspevkov: 953
Allena..........No ta baba otvorila kaviaren.Iste nie hned.Vzala do prenajmu ale presne okolnosti neviem.
21.04.2012 23:18
Zanda
Príspevkov: 1769
iconallena:
iconRudiger:
iconallena:

ET vola domu B)

a este aj MARLEY A JA....uzasny pes a krasny pribeh.

Ja Ta Allena moc nemusim,(to bude asi vzajomne):rolleyes:
ale mozno len preto,ze ja nejak nerozumiem Tvojej angl. kosicancine,
ale ten film,o ktorom si pisala,musim uznat,ze je vazne skvely! :thumbup:

A ked uz o psoch,najlepsi film je Hachiko (skutocny pribeh s Richardom Geerom):thumbup:
21.04.2012 23:58
allena
ano. ja, koho nemusim, tak toho nekomentujem, ignorujem a neriesim B)
nie. kosicancine. ale kosictine B)
ano. marley a ja je skvely filmB)
22.04.2012 13:17
allena
iconmaterholm:
Allena..........No ta baba otvorila kaviaren.Iste nie hned.Vzala do prenajmu ale presne okolnosti neviem.

jeminenky :)
nemyslela som, ze HNED. rozumej, ze kocka vystupila po debatcaku s panusou. a na dalsej zastavke uz otvorila kafickaren B)
skoda, ze nevies tie okolnosti. to by menilo cely pohlad na vec B)
a mam nejake devedecka s nemec. rozpravkami, dcera uz ich nepocuva. keby si chcel, tak su tvoje.B)
22.04.2012 13:22
materholm
Allena... To mi rozpravala mama tej dievciny. Ved mozno to bola len mala kaviarnicka.
Dakujem za ochotu ,ale ja nemam s kym pozerat momentalne rozpravky kedze deti v nasej rodine uz myslim rozpravky nepozeraju .Keby to bol Lolek a Bolek z Bielska by si ma mozno ukecala,ale ti neviem ci boli aj v nemcine. Ja som v case detstva pozeral zasumenu Vieden nasho oblubeneho Kita.Vsetky decka zo sidliska sme sa pred stvrtou hodinou ponahlali rychlo domov lebo siel Kit na Viedni.To bola pre nas Amerika.Mozno keby vtedy u nas fungovala nemcinca v skolke tak dnes neriesim sbsky vo Viedni ale uplne nieco ine.
22.04.2012 23:09
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
Ty riesis vsetko iné, len nie esbeesky...;)
23.04.2012 08:40
hary01
Príspevkov: 12011
heavy podla mna Materholm poslal asi poslal do kazdej sbs vo Viedni Bewerbung..mal by sa zamerat na nieco ine..;)
23.04.2012 12:08
materholm
Hary.Sance su.Len s tym rozdielom ze u nas na SLovensku si kvalifikovany pracovnik kym vo Viedni si ako upratovacka. Az na par vynimiek.
25.04.2012 11:06
allena
iconmaterholm:
Allena... To mi rozpravala mama tej dievciny. Ved mozno to bola len mala kaviarnicka.
Dakujem za ochotu ,ale ja nemam s kym pozerat momentalne rozpravky kedze deti v nasej rodine uz myslim rozpravky nepozeraju .Keby to bol Lolek a Bolek z Bielska by si ma mozno ukecala,ale ti neviem ci boli aj v nemcine. Ja som v case detstva pozeral zasumenu Vieden nasho oblubeneho Kita.Vsetky decka zo sidliska sme sa pred stvrtou hodinou ponahlali rychlo domov lebo siel Kit na Viedni.To bola pre nas Amerika.Mozno keby vtedy u nas fungovala nemcinca v skolke tak dnes neriesim sbsky vo Viedni ale uplne nieco ine.

:) granice mojej tolerancji znow zostaly wystawione na ciezka probe :)
som sa pobavila na tom lolkovi a bolkovi, som netusila, ze su z BIELSKA :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=3b9fzlWAIq4
dobry priklad reci nevie, ale je uzasny clovieciek a sportovec.
26.04.2012 12:08
materholm
Ja som sa v Polsku dovezvedel ze sa v Bielsku Lolek a Bolek nakrucal.Potom som si uz vsimal ze je v pisane Bielsko -Biala.
27.04.2012 18:32
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
Kedze ide o kresleny film, mohli tak isto nakrucat aj v Zakopanom... ci?
28.04.2012 00:37
materholm
Preco by ho nakrucali v Zakopanom ked ho nakrucali -vyrobili v Bielsku........Ale ak chces kludne aj v Nowom Targu.
28.04.2012 17:08
marika2772
Príspevkov: 14776
a nie je jedno, kde ho VYROBILI, kedže je kreslený? Stačí povedať, že pôvod Poľsko nem? Sak tam nie je vidieť, okolie tých Vami spomínaných miest......či?:D :D :D :D :D :w00t: :w00t:
28.04.2012 17:20