Diskusia

pitu47
Príspevkov: 11874
jaaaaaj, tak to si potom kupim radsej 2 sam ;)
13.11.2015 21:54
marika2772
Príspevkov: 14776
iconpitu47:

ale to mozes do smrti lutovat

pitko nemôžem, to je priam šťastie......aj ked je vo vo svoje podstate milý, ale "ujetý".....a to fakt nemusím.........:rolleyes:
13.11.2015 21:54
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
14.11.2015 22:58
materholm
Príspevkov: 953
HEavy.Ta nadej uz aj splasla kedze nemaju tak velmi ocakavane mesacniky.Lebo maju rezervacky,Inak dnes som cital ze trat Ba- Kosice konci.Samozejme co sa zltych busov tyka.
24.11.2015 00:06
materholm
Vlakovi pendleri ktori neviete od 13 decembra je zmena cestovnych poriadkov do Viedne.vlaky budu chodit o 15 minut skorej co sa tyka Trasy Petrzalka Vieden. Ak by to este nemali zeleznice skuste mrknut vlaky sk. Som zvedavy ci budu zasa na Hauptbahnhofe rozdavat hostesky pernicky OBB.:rolleyes: alebo pre kavickarov robit kavu.Marika pridi.D :)
25.11.2015 00:00
marika2772
iconmaterholm:
Vlakovi pendleri ktori neviete od 13 decembra je zmena cestovnych poriadkov do Viedne.vlaky budu chodit o 15 minut skorej co sa tyka Trasy Petrzalka Vieden. Ak by to este nemali zeleznice skuste mrknut vlaky sk. Som zvedavy ci budu zasa na Hauptbahnhofe rozdavat hostesky pernicky OBB.:rolleyes: alebo pre kavickarov robit
kavu.Marika pridi.D :)

hlavne nech sú zadara čo?:D Kávu nechcem. Bola som a prídem ešte na pomarančový punč do Viedne.....Vogel už svieti....:)
25.11.2015 09:59
materholm
Marika ved preco nie.Ked môzu kazdy rok rapidne zvysovat cenu listkov a vlaky nezrychlia tak aspon niecim si môzu v ociach cestujucich urobit ocko.Aj ked je pravda ze nase zeleznice nevedia ani vytahy urobit na Hauptbahnhofe.:sneaky: Taky Poprad alebo stanica v Petrzalke su na tom lepsie nez hlavna. :thumbup: A ten Vogel neviem co tym chcela basnickarka povedat.Svieti? HM :sneaky:
26.11.2015 01:01
marika2772
iconmaterholm:
Taky Poprad alebo stanica v Petrzalke su na tom lepsie nez hlavna. :thumbup: A ten Vogel neviem co tym chcela basnickarka povedat.Svieti? HM :sneaky:

ako je to v Poprade neviem....:)
a Petržalke fungovali eskalátory asi len ked skúšali či idú......išli.....a viac nejdú.....:rolleyes:
No ten na viedenskom Rathause......síce sú to anjelské krídla, ale my sme si to premenovali Vogla........:D
26.11.2015 12:17
materholm
V Poprade skutocne vytahy funguju.A ak si dobre pamätam aj eskalatory fungovali tento rok.Len sluzby za okienkom by mohli v tatranskom regione vylepsit ako je to vo Viedni.V Petrzalke si nespominam ci som aj siel po eskalaroch v prevadzke ale maju vytahy a dokonca aj podzemne parkovisko ktore sa vraj nevyziva.Cize o nieco barierne lepsie nez hlavna stanica..........Tak anjelske kridla? Wo kleine Vogel ist dein Nest? Poznas?Uz si videla anjela?
27.11.2015 01:00
materholm
http://www.salzburg24.at/28-jaehriger-slowake-im-burgenland-tot-in-zug-gefunden/apa-1435141802

Cestoval niekto tymto vlakom.Vcera poobede z Petrzalky do Viedne?
23.03.2017 15:55
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
to mas z toho, ze namiesto zbierania mtvol po vlaku pestujes ocne kontakty s barovymi tanecnicami...
23.03.2017 22:56
materholm
Ako ste poriesili sucasnu situaciu s dennym cestovanim? Ostali ste v AT alebo ste doma v karantene? Vlaky chodia vraj len po Kittsee .Vratit sa do AT nema zmysel.Bude to len horsie.
14.03.2020 08:23
karla23
Príspevkov: 1304
Materholm ktovie co este pride....ked sa korona virus vsade rozsiri...mozno je to uz trest bozi...ludi nic nezaujima len konzum dovolenky cestovanie uzivanie si...matrializmus a jeho otroci....malo duchovna...uvidime co este pride....
14.03.2020 10:38
janaka
Príspevkov: 5969
iconmaterholm:
Ako ste poriesili sucasnu situaciu s dennym cestovanim? Ostali ste v AT alebo ste doma v karantene? Vlaky chodia vraj len po Kittsee .Vratit sa do AT nema zmysel.Bude to len horsie.

materholm, toto opatrenie zaviedla SR, ale je to nevyhnutne a treba to respektovat:thumbup: Ja napr. vobec nesmiem do ba (kde mam rodinu), lebo nemam uz ziadny pobyt tam, bez udania dovodu ma tam policia nepusti. nastastie som uz na dochodku. Musis si vziat dovolenku alebo volno:-/
14.03.2020 12:16
janaka
Príspevkov: 5969
iconkarla23:
Materholm ktovie co este pride....ked sa korona virus vsade rozsiri...mozno je to uz trest bozi...ludi nic nezaujima len konzum dovolenky cestovanie uzivanie si...matrializmus a jeho otroci....malo duchovna...uvidime co este pride....

mirecek zase pise blbosti: prave, aby sa ten virus este viac nesiril su potrebne taketo opatrenia, aj ked prisli neskoro! Mali sa zatvorit letiska uz v januari, politici reagovali neskoro:cry:
Ale mas pravdu o tom konzume, ale aj cinania sa spravaju nezodpovedne: ten Virus, SARS2, zmutoval na coronu, pretoze oni zeru vsetko co sa hybe, aj netopiere, z ktorych tento virus zmutoval a preniesol sa zo zvierat na cloveka. ,Ohnisko nakazy: WU-chan. Takze ziaden trest bozi:blink:, ale blbi ludia su vlastne tiez trest, lebo nie je nic horsie, ako zrazka s blbcom:rolleyes:
[Naposledy editoval janaka, 14.03.2020 12:56]
14.03.2020 12:23