Diskusia

allena
Príspevkov: 2434
iconmaterholm:
Ja som sa v Polsku dovezvedel ze sa v Bielsku Lolek a Bolek nakrucal.Potom som si uz vsimal ze je v pisane Bielsko -Biala.

a kupal si sa aj v baltiku? B)
30.04.2012 09:07
materholm
Príspevkov: 953
Allena............Nie nekupal ale v lete by som skusil rad.Ja som bol na juhu .Vadovice,Krakow,Wielicka..Beskydy Polskie Ziwiecke pohorie. Ale asi kazdeho napadne ked je uz za hranicou ze sa nachadza v krajine co ma more.No este velmi daleko. Ja chodim do Talianska a nedam na Taliansko dopustit. Len toto leto ak vyjde robota tak moricko nebude. Zial.Milujem hlavne juh Talianska. Len skoda ze ck sa moc na juh nehrnu posledne roky.
30.04.2012 23:34
Zanda
Príspevkov: 1769
iconmaterholm:
Allena............Nie nekupal ale v lete by som skusil rad.Ja som bol na juhu .Vadovice,Krakow,Wielicka..Beskydy Polskie Ziwiecke pohorie. Ale asi kazdeho napadne ked je uz za hranicou ze sa nachadza v krajine co ma more.No este velmi daleko. Ja chodim do Talianska a nedam na Taliansko dopustit. Len toto leto ak vyjde robota tak moricko nebude. Zial.Milujem hlavne juh Talianska. Len skoda ze ck sa moc na juh nehrnu posledne roky.

Gratulujem,ze mas tak skvelych rodicov(jedinacik?),alebo zeby tak sprostu manzelku? :rolleyes:
Ze k moru ty rad,ale robota ti je trosku smradlava????
Inak aj k novej praci Ti rada zagratulujem,daj vediet :thumbup:
30.04.2012 23:55
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
Takto si niektorí predstavujú sociálny stát, moríčko bez práce...:w00t:
01.05.2012 08:52
materholm
Zanda.Niesom jedinacik a robota mi nie je smradlava.No posledne roky je pravda ze si obliekam monterky iba v zajrade.Okrem toho minuly rok mi dovolenka nevysla....Ak mi vyjde praca tento rok tak more zas neuvidim......Okrem toho ja nechodim s cestovkami typu Satur ci Hydrotour. Ale s nizkorozpoctovkami......Neni to ziadny luxus ale da sa.Az na tu stravu. No mora si uzijem urcite viac ako niekto v nejakom Al inclusive rezorte v Egypte kde sa clovek ide iba nazrat ked ma vsetko v cene.Az na tych otravnych Arabov.Nehovorim ze Taliansko nema nedostatky.Ale pocit plytkych teplych mori ktorymi Taliansko disponuje si neviem vynachvalit.
01.05.2012 11:02
allena
iconmaterholm:

italia je fajn. no to by bolo dost blbe leto bez mora. cize, zamakaj a urcite si uzi krasne leto B)
alebo aspon predlzeny vikend v italii B)
01.05.2012 11:13
materholm
Allenka..........No uvidim ako sa to cele vyvinie ale skor to vyzera ze more uvidim az o rok..........Ty vlastne co porabas v AT? Si vo Viedni alebo inde?.
01.05.2012 11:16
allena
iconmaterholm:
Allenka..........No uvidim ako sa to cele vyvinie ale skor to vyzera ze more uvidim az o rok..........Ty vlastne co porabas v AT? Si vo Viedni alebo inde?.

ano vo wien. momentalne nerobim nikde, len sa venujem dcere.
na jesen nastupujem na operacny sal instrumentovat.
01.05.2012 11:29
wssk
Príspevkov: 396
:scared: jim budes hrat instrumentalni skladby behem operace? ;) aby se pacosum lepe probouzelo?
01.05.2012 11:30
hary01
Príspevkov: 12011
Allenka to budes asi aj vikendy robit..v nemocnici..tiez nieje zle robit napr niekde v zahnpraxis ci inde v praxis na emfangu..dvihat telefony a dohodnut ludom terminy..prac.doba cca 9.00-18.00 a vikendy volny..a zamestnanci v praxis su po vecine priamo zamestnany pod praxis ;)
01.05.2012 11:31
materholm
Allenka............Tak sa mozno uvidime vo Viedni........Budes robim v prvom Bezirku?
01.05.2012 11:41
allena
iconmaterholm:
Allenka............Tak sa mozno uvidime vo Viedni........Budes robim v prvom Bezirku?

kludne mozeme, ja si rada pokecam. len mi daj vopred vedietB)
01.05.2012 11:45
strajana
Od: wels
Príspevkov: 2793
iconhary01:
Allenka to budes asi aj vikendy robit..v nemocnici..tiez nieje zle robit napr niekde v zahnpraxis ci inde v praxis na emfangu..dvihat telefony a dohodnut ludom terminy..prac.doba cca 9.00-18.00 a vikendy volny..a zamestnanci v praxis su po vecine priamo zamestnany pod praxis ;)

milacik,

a vedel si, ze je to v rakuskom zdravotnictve jedno z tych najnizsie platenych prac?:love:

takze az take zle to nie je, ak dokazes vyzit z necelej tisicky...:)

(myslim, na tie tvoje empfangy)....instrumentarka (dipl.) zaraba oproti tomu dvojnasobok....
01.05.2012 20:07
marika2772
Príspevkov: 14776
dobrá inštrumentárka(dipl.podľa mňa už nutnosť), je na nezaplatenie.:thumbup: Je polovicou úspechu lekára sú ako telo a duša pri práci, ale to nie je len o podávaní nástrojov, ale od prípravy až po koniec. Od jej šikovnosti, promtnom zareagovaní a profesionality sa odvíja veľa vecí.
A to nehovorím o tom, že sa niekedy je navlečená v kadejakých ochranných ťažkých vestách, ked sa operuje pod prístrojmi, ktoré vyžadujú ochranu.
Profesionálkou ju robí prax a prax a kým sa dostane úplne k oper. stolu, tak to niečo trvá ;)
01.05.2012 20:52
allena
marika, po dvoch mesiacoch zaucania sme sli rovno na operacny program.
a ja, som mala skolu zivota na kosickej traumacke.
tam, ked sa nedarilo, lietali ihelce aj po podlahe.
01.05.2012 21:00