Diskusia

materholm
Príspevkov: 953
Moze mi niekto poradit ci regionalne vlaky a S Bahny zo Sudbanhofu povedzme na Meidling ci Praterstern su sucastou mesacneho listka z Ba do Viedne? Na listku je uvedene ze listok plati zo a do vsetkych stanic Viedne.Teda mozno aj na Meidling.Vie mi niekto poradit? Poslednu dobu vyuzivam len velmi malo autobusy ci U Bahn vo Viedni.No uz som si kupil mesacnu elektricenku na Vieden na dalsi mesiac.
04.08.2012 20:22
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
s-bahn v ramci Wien je v listku inkl.
07.08.2012 01:12
materholm
Ma tu niekto mesacnik z Ba do Viedne. Potrebujem zistit ci mozem pouzivat mesacnik aj na stanice Meidling s vlakmi S Bahn a Lokal Bahn. Pytal som sa na stanici a ta povedala ze malo by to na s Bahn platit ale stopercentne to nevedela. Localbahn nevedela.Lebo som si tento mesiac asi zbytocne kupil elektricenku ked na Meidling chodim zo Sudbanhofu OBB local Bahnom a naspat idem S Bahnom.Vyzna sa v tom niekto?Mohlo by to znamenat ze Pendler ak ma pracu blizko trate S Bahnu ci Locabahnu by neplatil na Praterstern,Florisdorf a Meidling za predpokladu ze by nevyuzival U Banhn ani Autobusy. Napokon v listku je napisane plati zo vsetkych stanic Viedne ale je tam vypisane len Simering a Sudbanhof.Ale co Meidling a Florisdorf ci teoreticky Westbanhof s obklukou.Dakujem za info.Idem si lahnut.
10.08.2012 10:37
Rudiger
Príspevkov: 4180
iconmaterholm:
Ma tu niekto mesacnik z Ba do Viedne. Potrebujem zistit ci mozem pouzivat mesacnik aj na stanice Meidling s vlakmi S Bahn a Lokal Bahn. Pytal som sa na stanici a ta povedala ze malo by to na s Bahn platit ale stopercentne to nevedela. Localbahn nevedela.Lebo som si tento mesiac asi zbytocne kupil elektricenku ked na Meidling chodim zo Sudbanhofu OBB local Bahnom a naspat idem S Bahnom.Vyzna sa v tom niekto?Mohlo by to znamenat ze Pendler ak ma pracu blizko trate S Bahnu ci Locabahnu by neplatil na Praterstern,Florisdorf a Meidling za predpokladu ze by nevyuzival U Banhn ani Autobusy. Napokon v listku je napisane plati zo vsetkych stanic Viedne ale je tam vypisane len Simering a Sudbanhof.Ale co Meidling a Florisdorf ci teoreticky Westbanhof s obklukou.Dakujem za info.Idem si lahnut.

:lol: :lol: :lol: Prečo nedavas tieto tvoje príspevky do ,,Vtipnejsi vyhráva" :confused: Vsak máš všade sprievodcov tak si daj konečne tu prácu zajdi za konkrétnym pri spojí a popytaj sa :thumbdown:
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
10.08.2012 10:42
materholm
Ved som sa aj sprievodcov pytal .Nechci vediet ako vyzeram ked sa taham s taskami a nemam stastie na sedenie v Sbahne.
10.08.2012 10:46
Rudiger
iconmaterholm:
Ved som sa aj sprievodcov pytal .Nechci vediet ako vyzeram ked sa taham s taskami a nemam stastie na sedenie v Sbahne.

NECHCEM - a nemam k tomu nic ine čo napísať len SSKM ( ak nevieš čo to je opýtať sa niekoho ) - sám si si zvolil z lakomosti tuto cestu - tak tu nefnukaj :thumbdown:
10.08.2012 10:54
materholm
Ved do Viedne idem s tym aby som sa zlepsil v nemcine a nieco aj zarobil.Aj ked vacsie peniaze som si vedel v istych rokoch spravit aj doma ale to som tahal aj 600 hodin mesacne.
10.08.2012 18:19
wssk
Príspevkov: 396
makat 25dni z 31 dni v mesici v kuse tak to je vykon
nekde za okynkem nebo na stavbe?

vim ze v nejakycj zelezarnach meli jednoho co makal 3 mesice v kuse, nez prisli na to ze jim spadnul to rozzahavenyho zeleza
10.08.2012 18:49
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconmaterholm:

S akymi taskami? :blink:
10.08.2012 22:45
heavy
iconwssk:
makat 25dni z 31 dni v mesici v kuse tak to je vykon
nekde za okynkem nebo na stavbe?

vim ze v nejakycj zelezarnach meli jednoho co makal 3 mesice v kuse, nez prisli na to ze jim spadnul to rozzahavenyho zeleza

SBS...:w00t: Tam nemusis byt prislis inteligentny, staci aby si mal holu hlavu a hruby krk, jogging hose, tenisky a mobil za korunu...:w00t:
10.08.2012 22:47
materholm
Vie mi prosim niekto poradit aky vyhodny mesacny listok si mam kupit ked som nuteny cestovat do oblasti Landwehrstraße a
Predpokladam ze budem musiet vychadzat z ulic Haidestraße,Grillgasse alebo Simering Wien ,Tusim asi spoj 76 a....Z pohladu pendlera z Ba.Je to este Kernozone tieto ulice a ta Landwehrstrasse a jej blizke okolie ???Alebo sa to uz radi k Swechatu....Dakujem ak sa najde niekto kto by nahodou vedel.
26.10.2012 01:12
Rudiger
:w00t: Aha tak ty vlacis tie plne tašky z HUMA Eikaufszentrum :confused: :w00t: Robíš triedica pri kontajneroch :confused:
26.10.2012 07:52
heavy
iconmaterholm:
Vie mi prosim niekto poradit aky vyhodny mesacny listok si mam kupit ked som nuteny cestovat do oblasti Landwehrstraße a
Predpokladam ze budem musiet vychadzat z ulic Haidestraße,Grillgasse alebo Simering Wien ,Tusim asi spoj 76 a....Z pohladu pendlera z Ba.Je to este Kernozone tieto ulice a ta Landwehrstrasse a jej blizke okolie ???Alebo sa to uz radi k Swechatu....Dakujem ak sa najde niekto kto by nahodou vedel.

Kernzone: erlaubt die Benützung sämtlicher öffentlicher Verbundverkehrsmittel in Wien (inkl. Linie 171)
Kernzone: umožňuje použitie všetkých prostriedkov verejnej dopravy VOR vo Viedni (vrátane linky 171)
To znamena, mily spekulant materholm, ze Wiener Linien nepustia a bude Ta to stat 45 evri rakuskych mesacne.
Landwehrstrasse, Haidestraße, Grillgasse su viedenske ulice. Simering Wien je 11. viedensky okres.
Alles klar, materholmko? :w00t:
26.10.2012 10:18
Rudiger
Z pohladu pendlera spekulanta :w00t: ...... Kedy ten chlap pride konecne na to, ze neprisiel do Wien len ZARABAT :confused: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: Asi by sme sa mu mali vsetci poskladat mesacne na taxik co ho bude vozit z domu do prace a spät - a onedlho sa tu objavi este inzerat, ze ponuka za poplatok volne miesta v tom taxiku :lol: :lol: :lol:
26.10.2012 10:37
heavy
Kua, ja sa len bojim, aby si nieco nespravil, ked nahodou zmeska supervyhodny a najlacnejsi spoj a kupi si nejaku bagetu na stanici. To kuevsky narusi jeho presne naplanovany rozpocet a bude to pre neho asi naozaj deprimujuce...:w00t:
26.10.2012 11:14