Diskusia

marika2772
Príspevkov: 14776
iconheavy:
bojujete storocia za emancipaciu a ked mate cvaknut kafe, tak to povazujete za neeticke? :blink:

čítaj, čo som napísala posledný riadok. Tu nejde o emancipáciu, ale mužovu lakomosť a fertig......;)
Ja si môjho suseda, nedovolím pozvať na viac, ako kávu a ešte aj to sa vadí, že zaplatí, ale samozrejme, pozvala som, platím. Aj on vie, pokial sa môže vadiť.
No na viac, ako tú kavu si ho netrufnem pozvať, lebo by sa urazil, tak mu to vrátim tak, že mu napr. zajtra poobede urobí slivkové gule. Sa teší jak malý chlapec......
15.08.2012 18:21
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
este mi nieco porozpravaj o susedovi, je to take romanticke...
15.08.2012 18:23
marika2772
iconheavy:
este mi nieco porozpravaj o susedovi, je to take romanticke...

ma neštvi, skrátka je gavalier,romantik neviem, či je.....a čo sa ti nelúbi, sak ti dám adresu a môžeš prísť aj ty a najeme sa všetci spolu. Pár sliv.gulí viac, nemám problém urobiť a uvidíš, že je to pohodák:)
15.08.2012 18:45
Viktor81
Príspevkov: 106
Mohli by ste si zvolit vlastnu diskutne forum, nie ked sa clovek nieco spyta tak sa tu styri individua rozohodnu zhovadit celu temu :sneaky:
15.08.2012 19:21
marika2772
ano, máš pravdu, ale takto si tu tvoju temu mal aspoň permanentne hore, na očiach a oveľa väčšiu šancu na odpoved. A máš moju garanciu, že za chvílu sa stratí, lebo nie kvôli nám ti nikto neodpovedá, ale preto, že asi tam odtiaľto nikto nechodí. Za seba sa ospravedlňujem a skus cez vyhladávač Uni Viedeň forum, alebo diskusia určite pochodíš....:)
15.08.2012 19:30
hary01
Príspevkov: 12011
heavy dobre pise...zeny chcu emancipaciu..nech to dokazu a ukazu nam..zeny budu stale sa snazit len ojebavat ;)
15.08.2012 20:15
heavy
iconhary01:
heavy dobre pise...zeny chcu emancipaciu..nech to dokazu a ukazu nam..zeny budu stale sa snazit len ojebavat ;)

a preto treba na ne maly dvor a velky bic...:w00t: :thumbup:
15.08.2012 20:22
hary01
presne tak heavy...ako keby clovek zistil ze vydata zena ma deti si chodi po kavickach s inymi chlapmi tam treba stym rychlo nieco robit..;)

banda je to heavy
15.08.2012 20:24
heavy
iconhary01:
presne tak heavy...ako keby clovek zistil ze vydata zena ma deti si chodi po kavickach s inymi chlapmi tam treba stym rychlo nieco robit..;)
banda je to heavy

Tak veru... zatrhnut vychadzky a znizit vreckove na minimum...:thumbup:
15.08.2012 20:26
hary01
heavy vychadzky povolene s kamoskami a s rodinou maximalne :)

ak das zene velku volnost to sa cloveku moze vypomstit...zena sa ma starat o rodinu a hotovo...a nie kavicky s inymi chlapmi kde sme..;)
15.08.2012 20:29
heavy
iconhary01:
ak das zene velku volnost to sa cloveku moze vypomstit...zena sa ma starat o rodinu a hotovo...a nie kavicky s inymi chlapmi kde sme..;)

A co keby si skusil brat svoju manzelku (priatelku, milenku) ako rovnocenneho, svojpravneho partnera? Velmi by Ti to pomohlo...
15.08.2012 20:49
marika2772
iconhary01:

iconCitovať:
banda je to
heavy

tak teraz sa mi z Teba dvihol žalúdok hary........:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
a nezamieňaj si emancipáciu za svoju LAKOMOSŤ a VYPOČÍTAVOSŤ......:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
15.08.2012 21:08
kocur
Príspevkov: 6416
iconheavy:
iconhary01:
banda je to heavy

Tak veru... zatrhnut vychadzky a znizit vreckove na minimum...:thumbup:

hanbi sa, uz si ho celkom doplietol chudaka... :)
16.08.2012 09:15
heavy
iconkocur:

hanbi sa, uz si ho celkom doplietol chudaka... :)

a sak, jeho si raz uchmatne nejaka sekera, ta mu to vysvetli...;)
16.08.2012 09:17
kocur
Príspevkov: 6416
iconhary01:

mirko, vacsina zien je taka, ze na kavicku s cudzimi chlapmi pojde vtedy, ked jej doma nie je dobre. a to zalezi aj od teba, ci jej doma dobre bude, alebo nie. ty si ale tak domotany, ze na zenu ani nepomysli a kup si radsej skrecka, alebo zlatu rybku. psa nie, psi su inteligentni, pes by ti zdrhol... :thumbdown:
16.08.2012 09:20