Diskusia

marika2772
Príspevkov: 14776
iconburgenlandman:

nie, nemozes :) si tu relativne nova, tak ti to nezistne vysvetlim.

1. s mireckom sa nediskutuje
2. mirecek je tu na to, aby kladol otazky a vysvetloval druhym o com je zivot
3. mirecek tu nie je na to, aby odpovedal na tvoje otazky a pocuval tvoje vysvetlovania
4. mirecek sa bavi len s tym, s kym uzna za vhodne a kedy to uzna za vhodne
5. ked sa mireckovi nepacia tvoje prispevky, lahko skoncis u korejca pri pase, u psichijatra, v najlepsom pripade si das keksik a kolecko okolo domu :). minimalne ti vsak zlozi ruzove okuliare :lol:

mirko, zabudol som na nieco? B)

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: ani nevidím na klávesnicu, ale toto si zaslúži medailu....:D
ja by som už len dodala, že skôr ako dá odporúčania, zvykne upozorniť,že:... nech sa mu nikto nič nepokúša nahovoriť, alebo ho krmiť kapitalistickou propagandou..;)
06.09.2013 12:28
norap
Príspevkov: 263
Burgy dakujem, vtipne :D

Jej, to je ale skoda, netusila som, ze je to az take zle:( Chcela som od neho pocut ako bolo v Amerike:rolleyes: a ubezpecit ho, ze Amerika nie je môj sen, ale len jedna z planovanych krajin na spoznanie, ako sa tam zije. Mnichov nevylucujem tiez, bez srandy Mirko. Dufam ze potom poradis;)
06.09.2013 12:38
hary01
Príspevkov: 12011
Burgi odporucam Vam vsetkym si pozriet film zelezny kriz....a pozorne pocuvat dialogy v tom filme...Heavy to plati aj pre Teba samozrejme :w00t:
06.09.2013 18:03
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconhary01:
Burgi odporucam Vam vsetkym si pozriet film zelezny kriz....a pozorne pocuvat dialogy v tom filme...Heavy to plati aj pre Teba samozrejme :w00t:

Tento?

http://www.csfd.cz/film/7170-zelezny-kriz/galerie/?type=1

A ako, co? :blink:
06.09.2013 18:07
hary01
Presne ten Heavy...vynikajuci film z ktoreho si mozes Ty a dalsi do zivota nieco odniest...casu mas dost aj vy dalsi pekne si to pozrite..povinne :rolleyes: :P
06.09.2013 18:14
heavy
no dobre, povedz nam, co si si do zivota z toho filmu odniesol Ty...
06.09.2013 18:20
norap
iconhary01:

Mirko hallooooooooo:rolleyes: si tady ??? Ako je to s tou Amerikou ?Ako dlho si tam bol ? Neodpovies mi ? Alebo je to tak ako pise Burgy, ze sa bavis iba s vyvolenymi :confused:
06.09.2013 18:37
heavy
iconnorap:

Mirko hallooooooooo:rolleyes: si tady ??? Ako je to s tou Amerikou ?Ako dlho si tam bol ? Neodpovies mi ? Alebo je to tak ako pise Burgy, ze sa bavis iba s vyvolenymi :confused:

Vies, on nema rad, ked mu niekto odporuje, co by ako by ten dotycny pravdu mal. Lebo pravdu ma len Mirko a najradsej ma takych s vyrazom tvare asi takto: :blink: , co su same ucho a zeru mu tie jehy vymysly.
No a nie ze nie si vyvolena, Mirko kladie otazky, ale zasadne na ziadne neodpovedá...;) Zvyknes si...;)
06.09.2013 18:42
norap
iconheavy:
iconnorap:

Vies, on nema rad, ked mu niekto odporuje, co by ako by ten dotycny pravdu mal. Lebo pravdu ma len Mirko a najradsej ma takych s vyrazom tvare asi takto: :blink: , co su same ucho a zeru mu tie jehy vymysly.
No a nie ze nie si vyvolena, Mirko kladie otazky, ale zasadne na ziadne neodpovedá...;) Zvyknes si...;)

Heavy, ved ja som ta prava:blink: ved som same ucho, zaujima ma ako sa mal v Amerike;)
06.09.2013 18:46
burgenlandman
Príspevkov: 5649
iconnorap:
iconheavy:
iconnorap:

Heavy, ved ja som ta prava:blink: ved som same ucho, zaujima ma ako sa mal v Amerike;)

zaujimat ta to moze, ale v zivote sa to nedozvies. B) takymi hlupymi otazkami sa mirko nezaobera... ;) prezradim ti to teda ja: mirko nikdy nebol v ziadnej amerike a vlastne nebol nikde, okrem mnichova. ale zato ma plejadu znamych, ktori mu nosia zvesti z celeho sveta. a hlavne ma goooogle :lol:
Doktori mi povedali, ze maximalne 1 pohar vina denne. Dokazem s tym zit...
06.09.2013 18:58
burgenlandman
Príspevkov: 5649
este na doplnenie predchadzajuceho: heavy, ja a plno dalsich na tomto fore sme v amerike boli a nieco o nej vieme. taky detail ale nemoze nasho mirka ani v najmensom pomylit a kludne nas dava do laty a skoli dalej, akoby sa nechumelilo :lol: ten chalan ma nieco do seba :thumbup: :)
Doktori mi povedali, ze maximalne 1 pohar vina denne. Dokazem s tym zit...
06.09.2013 19:03
marika2772
lebo on vie, známi hovorili, a jedna písala......;) a nielen do seba, ale denne niečo v sebe.......:)
06.09.2013 19:14
janaka
Príspevkov: 5969
myslis tie ruzove pilulky, alebo nebodaj cosi horsie:scared:
06.09.2013 21:40
marika2772
iconjanaka:
myslis tie ruzove pilulky, alebo nebodaj cosi horsie:scared:

ružové nie, tie by mu mohli zafarbiť zrak, a už by nevidel Vieden tak šedivo. A tiež by sa mu mohol zmeniť ten jasný pohľad na kapitalizmus....:D
inak nefajčí, nepije, nedroguje, ani iné "hlúposti", aj ked kecá, ako zhúlený.....:rolleyes:
06.09.2013 22:20
hary01
Burgi poviem Ti zazitok...slovak mi to rozpraval ktory emigroval v 80r do zapadneho Nemecka....kym cakali na azyl sedeli v Mnichove v centre na pive...vedla poculi slovencinu a dali sa stou skupinkou do reci...boli ti cesko-slovenski emigranti z r 1968 ktori emigrovali do Usa...cize tam uz vtedy boli riadnu dlhu dobu..a ti zaciatocnici sa pytali ako je v Usa atd..a oni im povedali...tam je neucta cloveka k cloveku...falos..je to len o dolari a kriminalite..zle miesto na zivot..boli sme naivni a mysleli sme si ako je to tam skvele..ked to chlapci poculi hned azylovi pracovnik im skrtal ameriku kanadu a vsetci ostali v zapadnom Nemecku ..mali stastie...Nemecko Rakusko Svajciarsko europa to este ide...

a takych zazitkov poznam vela od emigrantov ako oplakali svoju naivitu...a vam co snivate o americkom sne prajem zelene karty a prezitie krasneho americkeho sna...:D :rolleyes: B)
07.09.2013 10:04