Diskusia

martinw
Príspevkov: 1946
iconhary01:
Martin zcoho sa smejes?ze robis poskoka v sklade?....ale za pracu sa nemusis hanbit...chod sa spytat na letisko v Mnichove ludi pri batozine ci sa citia otroci...ked myslis,ze otrok pocas prace si dozici kavu cita noviny...necham ta zit v omyle...;) ..smej sa ztoho aki si hlupi...:cry:

ja som v sklade v zivote nerobil ;) som sa poctivo vypracoval na vorarbeitera, a mam namierene este dalej. firma mi teraz zaplati vecernu skolu, pride priplatok za facharbeitera a o dva roky sa da zase vyssie postupit.

ja sa smejem len na tvojej hluposti :P B)
09.09.2013 19:36
hary01
Príspevkov: 12011
Martin a potom si sa zobudil a noha v srbliku...blbcov ako ty nedaju nikdy vysie...ty mas sudene byt len pomocnym robotnikom...alebo pri lopate budes :blink:
09.09.2013 19:40
martinw
iconhary01:
Martin a potom si sa zobudil a noha v srbliku...blbcov ako ty nedaju nikdy vysie...ty mas sudene byt len pomocnym robotnikom...alebo pri lopate budes :blink:

no co uz s tebou. chudak si, chudak i ostanes. mne je u prdele, comu ty veris, ja viem co mam ;) :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
09.09.2013 19:43
hary01
Martin hlupaci a primitivni ludia ako Ty budu vzdy degradovani...proste chudak si a chudakom ostanes...si taky uboziak...taka lopata ...:)
09.09.2013 19:45
martinw
iconhary01:
Martin hlupaci a primitivni ludia ako Ty budu vzdy degradovani...proste chudak si a chudakom ostanes...si taky uboziak...taka lopata ...:)

mimimimimimimimimi, zober si svoju davku a neslintaj si na podbradnik :D :D :D :D :D :D :D :D :D
09.09.2013 19:46
hary01
Martin co si mal na srdci si uz povedal a mozes ist..prajeme ti vsetci pekny nicim neruseny vecer...pa blbecku pa:)
09.09.2013 19:59
martinw
iconhary01:
Martin co si mal na srdci si uz povedal a mozes ist..prajeme ti vsetci pekny nicim neruseny vecer...pa blbecku pa:)

co mam na srdci, to sa ani napisat neda. na to aky si blby, este nevymysleli popis na tomto svete :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
09.09.2013 20:05
hary01
o 20.00 si pisal,ze ides do fitka...mam pocit,ze Ty ani nevies co to vobec fitnes je...:blink:
09.09.2013 20:10
martinw
iconhary01:
o 20.00 si pisal,ze ides do fitka...mam pocit,ze Ty ani nevies co to vobec fitnes je...:blink:

a zase musim debilkovi pripomenut, ze tu v rakusku maju ludia handy s internetom, ktory sa da kdekolvek pouzit. ked budes 2-3 mesiace zrat len suche rozky, tak si mozno z tvojej vyplaty tiez dovolis poriadny handy kupit.... :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t:
09.09.2013 20:13
norap
Príspevkov: 263
Martin a Hary odporucam precitat si po sebe, cim ste sem prispeli. Co si chcete dokazat ??? Môzte si podat ruky, nie je medzi vami ziaden rozdiel vo vyjadrovani. Tolko agresivity je vo vas, az ma to desi.Tohoto nie su baby schopne. Nenatrafila som na to v ziadnej teme, zeby sa baby takto primitivne napadali. No a teraz sa ukazte a pustite sa do mňa :thumbup:
09.09.2013 20:22
martinw
iconnorap:
Martin a Hary odporucam precitat si po sebe, cim ste sem prispeli. Co si chcete dokazat ??? Môzte si podat ruky, nie je medzi vami ziaden rozdiel vo vyjadrovani. Tolko agresivity je vo vas, az ma to desi.Tohoto nie su baby schopne. Nenatrafila som na to v ziadnej teme, zeby sa baby takto primitivne napadali. No a teraz sa ukazte a pustite sa do mňa :thumbup:

to nieje agresivita, ja sa len na tom blbcovi dobre zabavam ;)
09.09.2013 20:28
norap
iconmartinw:
iconnorap:

Prepac, ale vo vasich prispevkoch nie je ziaden rozdiel, alebo si myslis ze ano ?
09.09.2013 20:35
martinw
iconnorap:
iconmartinw:
iconnorap:

Prepac, ale vo vasich prispevkoch nie je ziaden rozdiel, alebo si myslis ze ano ?

si skutocne myslis , ze ma to trapi ? :-/ ;)
09.09.2013 20:37
norap
iconmartinw:
iconnorap:
iconmartinw:
iconnorap:

si skutocne myslis , ze ma to trapi ? :-/ ;)

Nie, vôbec si nemyslim, ze ta to trapi;) Vyzeras podla fotky, ze si velmi spokojny sam so sebou ;)
09.09.2013 21:02
martinw
iconnorap:

Nie, vôbec si nemyslim, ze ta to trapi;) Vyzeras podla fotky, ze si velmi spokojny sam so sebou ;)

presne som.i ked ta foto je stara 3 roky . na tuto stranku, chodim vlastne len koli nemu, lebo ine hodnoty neponuka. v reali takeho debila tu nepoznam, tak sa clovek po praci trosku zabavi aspon na nom. to je ako pichat palicou do osieho hniezda, len on ta postipat nemoze ;) s prestavkami sa sem chodim pozerat asi 8 rokov, a keby si si dala namahu, co za tie roky z jeho nickov vyprodukoval za blbosti, chapala by si to. hlavne nicky mirecek mnichov a hary01 + par dalsich co mal.
09.09.2013 21:16