Diskusia

martinw
Príspevkov: 1946
iconpitu47:
iconmartinw:
navyse nemam velmi dovod davat pozor na to ako pisem. zlu znamku mi nikdo do ziackej knizky nezapise.

no do ziackej knizky nie, ale ked si norika potrpi na gramatiku, tak sa snaz, ved sa jej tvoja fotka paci, nevsimol si si ? ;)

u jedinej zeny, u ktorej sa ma zmysel o nieco snazit ,je ta moja ;) :love:
09.09.2013 22:37
norap
Príspevkov: 263
iconpitu47:
iconmartinw:
navyse nemam velmi dovod davat pozor na to ako pisem. zlu znamku mi nikdo do ziackej knizky nezapise.

no do ziackej knizky nie, ale ked si norika potrpi na gramatiku, tak sa snaz, ved sa jej tvoja fotka paci, nevsimol si si ? ;)

Pitko ty si zacal s gramatikou, nie ja:rolleyes: ja som sa len pridala. A Martinova fotka sa mi nepaci, kde si to zobral, ze ano:confused: Ja som iba napisala, ze na fotke je vidiet, ze on sam je so sebou velmi spokojny, dokonca si myslim, ze je trochu samoluby;) Kazdy mame ale nejake slabostiB)
09.09.2013 22:40
martinw
iconnorap:
iconpitu47:
iconmartinw:

Pitko ty si zacal s gramatikou, nie ja:rolleyes: ja som sa len pridala. A Martinova fotka sa mi nepaci, kde si to zobral, ze ano:confused: Ja som iba napisala, ze na fotke je vidiet, ze on sam je so sebou velmi spokojny, dokonca si myslim, ze je trochu samoluby;) Kazdy mame ale nejake slabostiB)

co vsetko nevycitas z fotky ktora ma 80x60 pixelov :)
09.09.2013 22:44
norap
Martin kopu veci neviem, mam medzery......ale co sa tyka odhadu ludi, to mi nejako bolo pridelene:rolleyes: fakt mi to vychadza na 95 % od prveho pohladu na cloveka , samozrejme aj ked otvori usta......da sa to poznat, mam kamaratov, co maju tuto schopnost tiez. Mozno prave ty spadas do tych 5 %, ale fakt, ked som prvy krat zbadala tvoju vyraznu fotku, tak ma to napadlo, prepac;)
09.09.2013 22:55
martinw
iconnorap:
Martin kopu veci neviem, mam medzery......ale co sa tyka odhadu ludi, to mi nejako bolo pridelene:rolleyes: fakt mi to vychadza na 95 % od prveho pohladu na cloveka , samozrejme aj ked otvori usta......da sa to poznat, mam kamaratov, co maju tuto schopnost tiez. Mozno prave ty spadas do tych 5 %, ale fakt, ked som prvy krat zbadala tvoju vyraznu fotku, tak ma to napadlo, prepac;)

tu som tam dal narocky, lebo podla nej ma na ulici nespoznas. to bolo len raz co som tak "zarastol" inak beham s vyhodlenou hlavou i tvarou . povol si majly.
09.09.2013 22:56
pitu47
Príspevkov: 11874
iconnorap:
ale co sa tyka odhadu ludi, to mi nejako bolo pridelene:rolleyes: fakt mi to vychadza na 95 % od prveho pohladu na cloveka , samozrejme aj ked otvori usta......da sa to poznat,

norika, usta som este neotvoril, ale co povies na moju fotku ? pacim sa ti :confused:
09.09.2013 23:12
norap
iconpitu47:
iconnorap:
ale co sa tyka odhadu ludi, to mi nejako bolo pridelene:rolleyes: fakt mi to vychadza na 95 % od prveho pohladu na cloveka , samozrejme aj ked otvori usta......da sa to poznat,

norika, usta som este neotvoril, ale co povies na moju fotku ? pacim sa ti :confused:

Pitko fotecku mas peknu:rolleyes: usta si otvoril predsa, to co pises, to su tvoje myslienky, alebo ti to niekto diktuje:P Tipujem, ze si inteligentny a slusny clovek, ale ozajstna fotka by napovedala viac:)
09.09.2013 23:23
pitu47
Príspevkov: 11874
iconnorap:

Pitko fotecku mas peknu:rolleyes: usta si otvoril predsa, to co pises, to su tvoje myslienky, alebo ti to niekto diktuje:P Tipujem, ze si inteligentny a slusny clovek, ale ozajstna fotka by napovedala viac:)

dakujem, norika, ze sa ti paci moja fotka, aj ja som na nu velmi pysny, poopravim ta ale trochu, jediny slusny a nteligentny clovek na tomto fore je mirecek :love:
09.09.2013 23:26
janaka
Príspevkov: 5969
iconnorap:
iconpitu47:
norika, martina este mozes poopravit, ale skus mirka :lol:
vecinu z neho nevytrepes, ani keby si sa roztrhala
a ked sa mal otvorit pracovny trh v eurpoe, tak tu pisal
vecne dookola pracovny trch a to uz pililo usi :lol:

Pitko suhlas:thumbup: Mirko ma strasnu gramatiku, to som si vsimla, ale mozno je to tiez ciastocne tym, ako Martin pise, ze je dlho v Nemecku:D Ja si ale myslim, ze gramatika sa neda zabudnut, ci da ?

neda, pokial ju clovek aj ovladal. kto ju poriadne nevedel ani na sk, nema CO zabudnut. Ja som vo viedni skoro 20 rokov.
Ja v zasade nikoho neopravujem, aj ked ma tie hrubky dost bolia.
Niekto moze namietat, ze ja zasa nepisem mena, mesta, staty ap. s velkym zaciatocnym pismenom (pritom viem, ze tam patri)...
bude to asi tym, ze som si zvykla tak pisat sms-ky, lebo je to rychlejsie;)
a slovo "vecina" sa tu tak udomacnilo, ze uz ho asi kazdy v ramci srandy pouziva:w00t: ...proste bez mirka by tu bolo fadne, aj ked na zaciatku mojich debat s nim, som od rozculenia ani zaspat nemohla:cry:
stale som chcela vediet odoved na moju otazku, pekne som sa ho asi 5x pytala, az mi nakoniec napisal nieco v tom zmysle, ze co od neho chcem, ze ak potrebujem chlapa, ze si ho mam hladat inde, no, poviem ti, tak ma vytocil, ze keby som ho bola dostala do ruk, tak je modro-zeleny:w00t:
no, a teraz ma uz nevytoci, "kdeze" sa ho uz nic nepytamB)
[Naposledy editoval janaka, 09.09.2013 23:35]
09.09.2013 23:29
hary01
Príspevkov: 12011
Nora ked budes pozorne citat vcerajsie nadavky kretena Martina zistis,ze je to pravde ten trulo Martin ktory tu stale napada slovne cloveka nie...ja...skus pozorne slecna precitat kto zacal nadavky predtym nez zacnes moralizovat...;)
10.09.2013 07:59
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconhary01:
Nora ked budes pozorne citat vcerajsie nadavky kretena Martina zistis,ze je to pravde ten trulo Martin ktory tu stale napada slovne cloveka nie...ja...skus pozorne slecna precitat kto zacal nadavky predtym nez zacnes moralizovat...;)

prestan trepat... Ty si prave ten, ktory tu dourazal uz cele osadenstvo, Ty nevies diskutovat a ked niekto trosku pritvrdil, tak si uz volal admina na pomoc... ked Ti niekto vynada, uz places, ked vynadas Ty, ako napriklad Terke do drbnutych miklín, tak je to v poriadku, co?
10.09.2013 10:57
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconnorap:
Kazdy mame ale nejake slabostiB)

A teraz daj tie Tvoje...:blush:
10.09.2013 10:59
hary01
Príspevkov: 12011
Nora a to nevravim kolko krat heavy mi bez dovodu zacal nadavat a urazat...ale jeho este spoznas...panka z Viedne ;)
10.09.2013 12:41
janaka
iconheavy:
iconnorap:
Kazdy mame ale nejake slabostiB)

A teraz daj tie Tvoje...:blush:

miery?:blush:
10.09.2013 13:06
janaka
iconhary01:

dala som si tu namahu a nasla som zaciatok tej vcerajsej "debaty" medzi tebou a martinom: strana 16, precitaj si POZORNE, kto zacal nadavat do trulov:blink:
10.09.2013 13:18