Diskusia

pitu47
Príspevkov: 11874
iconburgenlandman:
iconpitu47:
a ja by som na tvojom mieste burgi podal lotto, kde sanca na vyhru prvej ceny je daleko daleko vyssia, ako sanca na mirkovu odpoved :lol:

aaale, za opytanie nedam nic :)

1.10 euri ti poziciam a tiez ta to nebude stat nic :lol:
12.09.2013 14:36
burgenlandman
Príspevkov: 5649
iconpitu47:
iconburgenlandman:
iconpitu47:
a ja by som na tvojom mieste burgi podal lotto, kde sanca na vyhru prvej ceny je daleko daleko vyssia, ako sanca na mirkovu odpoved :lol:

aaale, za opytanie nedam nic :)

1.10 euri ti poziciam a tiez ta to nebude stat nic :lol:

pripadne sa ho opytajme, preco zdravotna sestra na nestatnej klinike (kapitalizmus) ma vyssi plat ako ta v obycajnej nemocnici (socializmus) a to trebars aj v jednom a tom istom meste. co myslis pitu, zvladne to niekde vyguglit? :)
Doktori mi povedali, ze maximalne 1 pohar vina denne. Dokazem s tym zit...
12.09.2013 14:38
pitu47
Príspevkov: 11874
iconburgenlandman:

pripadne sa ho opytajme, preco zdravotna sestra na nestatnej klinike (kapitalizmus) ma vyssi plat ako ta v obycajnej nemocnici (socializmus) a to trebars aj v jednom a tom istom meste. co myslis pitu, zvladne to niekde vyguglit? :)

burgi, on nebude guglit, ved ma dost znamich ale kolecko, keksik a mozno aj liecenie mas iste :lol:
12.09.2013 14:45
burgenlandman
iconpitu47:
iconburgenlandman:

burgi, on nebude guglit, ved ma dost znamich ale kolecko, keksik a mozno aj liecenie mas iste :lol:

jezis :scared: len dufam, ze nie brigadu za pasom u korejca... :cry:
12.09.2013 14:52
marika2772
Príspevkov: 14776
iconburgenlandman:

kohut na vine, flambovane palacinky, hodinky victorinox a kvalitne nemecke vina, necital si? :lol:

nemecké len tetrapakové od Aldi, fajnové len Topolčianky, ale to je asi tak často, ako prestupný rok....:D
12.09.2013 15:22
burgenlandman
iconburgenlandman:
ale teraz na oplatku - mohol by si mi mirko zase ty vysvetlit, preco maju take mizerne platy aj uradnicky na obecnych uradoch, zdravotne sestry, ucitelia, alebo vratnici na ministerstvach? :huh: aj za to mozu ti zli a skaredi kapitalisti? ale ako? ved obecne urady, statne nemocnice, skoly a vratnice na ministerstvach zatial nikto nesprivatizoval... hm? :huh:
naozaj ti budem vdacny, ked mi to objasnis... :)

no mirko.... asi teraz nemas cas, chapem... ale v klude - teraz idem prec a vratim sa az za 3 dni. takze v klude hutaj, vyzistuj, rozmyslaj, gugli... verim, ze v nedelu vecer, alebo v pondelok si tu od teba najdem kvalifikovanu odpoved :)
12.09.2013 15:31
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconburgenlandman:
ale teraz na oplatku - mohol by si mi mirko zase ty vysvetlit, preco...

si sa nechal uniest a pozabudol, ze Mirko je tu jediny, kto kladie otazky...:w00t: :w00t: :w00t:
12.09.2013 17:18
hary01
Príspevkov: 12011
Burgi ked pred tebou budu stat ti nezamestnani a matky ktore nemozu uzivit ztych slovenskych platov ktore im dava sukromnik svoje deti potom sa porpzpravame...ked vysvetlis matke co nemoze kupit detom bicykel,ci nieco lepsie,lebo pan podnikatel predrbe peniaze a je mu uplne jedno di im da vyplatu...;)

nezabudnem ako raz ked som bol doma klopala jedna zena knam..bola cela uplakala a zufala..bola to kolegyna mojej mamy ...a prisla ju poprosit ci by jej 10euro mohla pozicat,lebo nema detom co do ust dat ..na ten zufaly pohlad tej zeny nezabudnem do konca zivota...a ty burgi si strc celu tuto propagandu kapitalizmu do riti...chumaj si aj chumajom ostanes;)

a pitu ten chudacik uplakany z Viedne place...nech si ide skusit zit na slovensko a robit na tu pakaz za almuznu...:thumbdown:
12.09.2013 18:09
heavy
12.09.2013 18:42
heavy
iconhary01:

nezabudnem ako raz ked som bol doma klopala jedna zena knam..bola cela uplakala a zufala..bola to kolegyna mojej mamy ...a prisla ju poprosit ci by jej 10euro mohla pozicat,lebo nema detom co do ust dat ..na ten zufaly pohlad tej zeny nezabudnem do konca zivota...

veru, Mirko, skoro som aj ja teraz slzu hodil....:thumbup:
12.09.2013 18:43
hary01
Heavy dnes ma prosia o pomoc slovaci zijuci vo Svajciarsku cez 10r co su tam nemecky vedia maju prac.povolenie a nevedia si najst pracu...dnes mam toho este dost co vybavit...;)

ist robit na cierno do ameriky..tym ludom obcianske treba zobrat...debilita na entu
12.09.2013 18:50
hary01
Slovensko je v Eu..mozu robit vsade v Eu oficialne prac.povolenia netreba a ich napadne ist do ameriky na cierno...toto je na pol deci ;)
12.09.2013 18:52
heavy
iconhary01:
Heavy dnes ma prosia o pomoc slovaci zijuci vo Svajciarsku cez 10r co su tam nemecky vedia maju prac.povolenie a nevedia si najst pracu...dnes mam toho este dost co vybavit...;)

Jasne, Mirko, vybavuj, nenechaj sa vyrusovat...:w00t:
12.09.2013 18:53
hary01
po 10 tipov dostanu...jednemu som dal tip na tiefgaraz v Luzerne kde byva :w00t: :rolleyes:
12.09.2013 18:54
martinw
Príspevkov: 1946
iconheavy:
iconhary01:

Jasne, Mirko, vybavuj, nenechaj sa vyrusovat...:w00t:

takuto kravinu uz nerozchodim.....
12.09.2013 20:52