Diskusia

hary01
Príspevkov: 12011
heavy ja som nepovedal,ze si sa nepostaral o rodinu,len som povedal,ze mas nerealny nazor na zapad...nejeden ceskoslovensky emigrant Ti povie,ze Nemecko a Rakusko uz nieje to co pred 20r a ze je to z roka na rok len horsie...ale to su ludia na rozdiel od Teba ktory si to priznaju...pre Teba je len Rakusko dobre a vsetko ine zle...daj si budicek Karle ;)
11.09.2012 13:31
hary01
Burgi daj si sprchu a poriadnu..na slovensku aj keby bol pri moci Dzurinda a spol cely cas niesme natom lepsie...na slovensku je jedno ci je tam pri moci cerveny modry ruzovy je to len o ich zlodejine...;)
11.09.2012 13:33
hary01
Hardy keby nemalo Nemecko a Rakusko socialny system tak na zapade su tisicky ludi na ulici a nemaju co do ust...na zapade ma malo kto svoju nehnutelnost..byt ci dom...poznam par ludi co mali svoj byt v Mnichove a vraveli,ti co nemali este svoju nehnutelnost v Nemecku nemaju sajnu co to obnasa...to nieje len otom,ze neplatis najomne,..tam su ine povinosti...;) hardy ak Ti mozem poradit nepredavaj svoj dom na slovensku...
11.09.2012 13:42
burgenlandman
Príspevkov: 5649
iconhary01:
Burgi daj si sprchu a poriadnu..na slovensku aj keby bol pri moci Dzurinda a spol cely cas niesme natom lepsie...na slovensku je jedno ci je tam pri moci cerveny modry ruzovy je to len o ich zlodejine...;)

ty tu este furt obchendujes tajtrliku? :w00t: som myslel, ze uz ta davno niekto zavesil za gule do prievanu... :D
Doktori mi povedali, ze maximalne 1 pohar vina denne. Dokazem s tym zit...
11.09.2012 13:51
hary01
burgi a ja som natom,ze mas uz rakusky pas preto tu nechodis ..rakusak slovenskeho povodu :w00t:

reagujem na tvoju vetu..ze kym sa nezmeni slovensky volic ...ako keby na slovensku bolo koho volit..vsetko jedna banda;)
11.09.2012 14:24
pe3k
Príspevkov: 166
iconhary01:

reagujem na tvoju vetu..ze kym sa nezmeni slovensky volic ...ako keby na slovensku bolo koho volit..vsetko jedna banda;)

tiez si myslim, ze na Sk nie je koho volit a pravdu povediac, neviem co treba spravit, aby to slo k lepsiemu. Asi az ked sa uplne vsetko rozpreda, rozkradnu aj posledne statne zasoby, zvysia sa dane a ceny a bude taka bieda, ze protesty uz nebudu "nezne".
My sme si zvolili lahsiu cestu, prist do statu, kde system funguje.
11.09.2012 14:40
burgenlandman
iconpe3k:
iconhary01:

tiez si myslim, ze na Sk nie je koho volit a pravdu povediac, neviem co treba spravit, aby to slo k lepsiemu. Asi az ked sa uplne vsetko rozpreda, rozkradnu aj posledne statne zasoby, zvysia sa dane a ceny a bude taka bieda, ze protesty uz nebudu "nezne".
My sme si zvolili lahsiu cestu, prist do statu, kde system funguje.

Rozumiem sice co mas na mysli, ale nie celkom suhlasim. Cez taketo uvahy cesta nevedie. Dzurinda a spol priviedli krajinu do oecd, do eu do schengenu, urobili dobre reformy a nastartovali ekonomiku vdaka comu malo Slovensko rekordny ekonomicky rast, splnilo maastrichtske kriteria, zaviedlo euro... Ja viem, ze su to tiez zmrdi a zlodeji, no a co s tym? Niekto to riadit musi. Vzdy lepsi gauneri konajuci ako pravica nez gauneri, ktori sa hraju na socanov.
11.09.2012 14:51
pitu47
Príspevkov: 11874
iconburgenlandman:
iconhary01:

ty tu este furt obchendujes tajtrliku? :w00t: som myslel, ze uz ta davno niekto zavesil za gule do prievanu... :D

zatial nam nedal sancu, skryva sa ;)
11.09.2012 15:29
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconburgenlandman:

:w00t: :w00t: :w00t: old good Burgi... vitaj...:w00t:
11.09.2012 18:23
burgenlandman
iconpitu47:
iconburgenlandman:
iconhary01:

zatial nam nedal sancu, skryva sa ;)

vypatrat, dolapit, exemplarne popotahovat :)
11.09.2012 18:24
burgenlandman
iconheavy:
iconburgenlandman:

:w00t: :w00t: :w00t: old good Burgi... vitaj...:w00t:

sevas hevy ;) v krcme zase nikto necapuje? :huh:
11.09.2012 18:26
heavy
iconmom3:
Ja si myslim, ze ten zivot v rakuskom pohranici je zase trochu iny ako vo Viedni a dalej na zapad, lebo clovek je stale svojim sposobom "doma".

Nepovedal by som. V dnesnej done vzdialenosti nehraju ziadnu rolu, ale, je pravda, ze mas vyhodu, ze si za 5 minut na slovenskej pode, ked budes chciet. Ja sa tiez ale aj vo Viedni citim ako doma, u nas sa rozprava len po slovensky a kukame len slovenske a ceske televizne programy. A Ty mas v Kitsee este male plus, mozes vidiet celebritky na nakupe v Bille. A ako som si nedavno vsimol, je tam aj Bipa uz. A ked potrebujes nieco specialne, skocis do BA. ;)
11.09.2012 18:35
heavy
iconburgenlandman:

robia si tie baby tuna s nami, co chcu... popustis im trochen uzdu a uz im neni rady...:w00t:
11.09.2012 18:36
burgenlandman
iconheavy:
iconburgenlandman:

robia si tie baby tuna s nami, co chcu... popustis im trochen uzdu a uz im neni rady...:w00t:

tusim sa im ta uzda popustila az moc a zdrhli - ved tu uz ziadna nie je... :blink: :confused:
11.09.2012 18:43
heavy
iconhary01:
heavy ja som nepovedal,ze si sa nepostaral o rodinu,len som povedal,ze mas nerealny nazor na zapad...nejeden ceskoslovensky emigrant Ti povie,ze Nemecko a Rakusko uz nieje to co pred 20r a ze je to z roka na rok len horsie...ale to su ludia na rozdiel od Teba ktory si to priznaju...pre Teba je len Rakusko dobre a vsetko ine zle...daj si budicek Karle ;)

Ty si ale magor. A co teraz, ze bolo pred 20 rokmi lepsie, ako teraz? Mam sa zastrelit? Aj pred 40 rokmi bolo lepsie, mam sa zastrelit este raz? Kazda doba je jedinecna a neopakovatelna, za 20 rokov budes tvrdit to iste. Niekde som cital, ze len chory organizmus sa nedokaze prisposobit okoliu. Tak sa snaz a prestan stale vyplakavat, ako uz bolo dobre...
11.09.2012 18:45