Diskusia

heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconburgenlandman:

tusim sa im ta uzda popustila az moc a zdrhli - ved tu uz ziadna nie je... :blink: :confused:

ale hej, chodia sem, len nechcu capovat... ze sme potom sprosti a chytame ich za zadok...:w00t:
11.09.2012 18:46
burgenlandman
Príspevkov: 5649
iconheavy:
iconburgenlandman:

tusim sa im ta uzda popustila az moc a zdrhli - ved tu uz ziadna nie je... :blink: :confused:

ale hej, chodia sem, len nechcu capovat... ze sme potom sprosti a chytame ich za zadok...:w00t:

tak skuste rovno za kozy - to sa im bude mozno viac pacit :w00t:
Doktori mi povedali, ze maximalne 1 pohar vina denne. Dokazem s tym zit...
11.09.2012 18:49
heavy
iconburgenlandman:

sak skuste rovno za kozy - to sa im bude mozno viac pacit :w00t:

nejak sfajnoveli, do krcmy nechodia, len do swingerclubu...;)
11.09.2012 18:50
burgenlandman
iconheavy:
iconburgenlandman:

sak skuste rovno za kozy - to sa im bude mozno viac pacit :w00t:

nejak sfajnoveli, do krcmy nechodia, len do swingerclubu...;)

hej, vsimol som si, ze ste trochu pritvrdili... ;)
11.09.2012 18:52
heavy
iconburgenlandman:

hej, vsimol som si, ze ste trochu pritvrdili... ;)

ani nie, to navrhli ony... a citia sa tam dobre, bohvie, preco...:w00t:
11.09.2012 19:04
hary01
Príspevkov: 12011
Burgi keby nas Dzurinda nepriviedol do Eu tak nas privedie tam niekto iny...ty ho velebis do nebies ako pana boha co vybavil vlastne?tie odpadove korejske investicie kde nasi ludia robia za almuznu a korejsky ci taliansky investor dostane danove prazdniny a stat ma tak velke hovno z tych investici...okrem Wolskvagenu v Ba a Peugeotu nemame vlastne poriadne a normalne investicie..len odpad o ktory na zapade nieje zaujem...tak ako s potravinami...jedna znacka,ale kvalita je mizerna..aspon ta na Slovensku...Burgi otvor oci ..ocom je Eu?Otom,ze Slovensko je vyrabovane ...stali sme sa koloniou zapadu...nemame uz vlastne polnohospodarstvo priemysel nic..sme len zem kde zapad chodi vyuzivat lacnu prac.silu..kto mohol odisiel,alebo radsej pracuje vonku aby mohol vyzit na slovensku dostojne...nemaj iluzie ako Heavy o celej Eu...;)
11.09.2012 19:21
heavy
Burgi, otvor oci a nemaj iluzie, ako ja... mali by sme sa uvedomot, mirecek nam chce len dobre...:w00t:
11.09.2012 19:24
burgenlandman
iconheavy:
Burgi, otvor oci a nemaj iluzie, ako ja... mali by sme sa uvedomot, mirecek nam chce len dobre...:w00t:

kua, zase mam otvarat oci? :confused: som sa pomaly chystal ist ich zatvorit... :(
11.09.2012 19:27
hary01
cela Eu je len odrb zapadnych velmoci ako si podrobit vychodnu europu pomocou domacich lokajov-kolaborantov..a to sa im podarilo..statne strategicke podniki su predane nevlastnime uz na slovensku pomaly nic..eu nam hodila obhryzenu kost ze mozeme cestovat po celej eu,ale samozrejme vecina ludi co robia na slovensku za almuznu a splaca hypoteky tak o cestovani snivat moze a otvorila prac.trhy v europe..jedine pozitivum..inac ziadne...;)
11.09.2012 19:27
burgenlandman
iconhary01:
cela Eu je len odrb zapadnych velmoci ako si podrobit vychodnu europu pomocou domacich lokajov-kolaborantov..a to sa im podarilo..statne strategicke podniki su predane nevlastnime uz na slovensku pomaly nic..eu nam hodila obhryzenu kost ze mozeme cestovat po celej eu,ale samozrejme vecina ludi co robia na slovensku za almuznu a splaca hypoteky tak o cestovani snivat moze a otvorila prac.trhy v europe..jedine pozitivum..inac ziadne...;)

jasne mirecku, jasne... len klud... ;)
11.09.2012 19:29
hary01
Burgi sudruzi z Bruselu niesu o nic lepsi od sudruhov z Mosky...nato nezabudni...
11.09.2012 19:31
heavy
iconburgenlandman:

mne sa paci, ako on takym tym profesorskym tonom rozprava, upozornuje, doporucuje a pritom je to taka obycajna, skolska demagogia... nacvicene frazy, len ho nesmies zaskocit nejakou otazkou...;)
11.09.2012 19:40
burgenlandman
iconheavy:
iconburgenlandman:

mne sa paci, ako on takym tym profesorskym tonom rozprava, upozornuje, doporucuje a pritom je to taka obycajna, skolska demagogia... nacvicene frazy, len ho nesmies zaskocit nejakou otazkou...;)

ved som mu ani ziadnu nepolozil. naco aj? ;)
11.09.2012 19:41
heavy
iconburgenlandman:

ved som mu ani ziadnu nepolozil. naco aj? ;)

on ma vlastne aj odpovede nacvicene... budto tu otazku velkoryso prepocuje, alebo odpovie uplne nieco ine...;)
11.09.2012 19:44
Hardyp
Príspevkov: 17
Ahojte,

Veľmi pekne Vám ďakujem za pomocné informácie :rolleyes: Včera sme boli v spoločnosti D7BAU a ponukli nám perfektné služby.
Samozrejme ako píšete každá služba niečo stojí....Trošku sa mi zdaju extra drahý ale vyzerá to tak že asi do toho pôjdeme.
Dôležité je dobre pradať dom na SK.
Podnájom nechceme riešiť pretože vieme čo chceme :-) Prácu v AT nehľadám nakoľko (našťastie) mám flek dobrý a na počudovanie super platený....
Prípadne mi neviete z vlastnej skúsenosti poslať nejaké linky na stavebné firmy čo majú v ponuke nejaké murované domy ???

Ďakuejeme Vám všetkých za informácie a cenné rady :-)

Pekný deň.

Hardy
12.09.2012 13:48