Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 01234Choď na stranu 2Choď na stranu 4
andreaher
Od: Walpersbach
Príspevkov: 38
Ľutujem že som kedykolvek prišla sem na túto stránku zažiadať o pomoc...jediné čoho som sa dočkala tu sú len rasistické narážky na môjho partnera,zhadzovanie a pokusy o urážky.
Dokonca som chcela nájsť niekoho v jednom meste a hned jeden nemenovaný pán z grupy zvanej elita začal štekať...pokial k danej otázke nemám čo povedať,tak sa o iné veci nebudem starať...nebudem sa z nikoho posmievať,nebudem písať o niekom niečo,čo neviem na 100 pro...
...pravá Slovač v zahraničí...pánmi sveta a hovno na podrážke...len sa nad každého povyšovať,lebo ved ja už mám nejaký ten rok odžitý v rakúsku...ale páni a dámy...to vás ešte nerobí majstrami sveta...
najhnusnejšia stránka pre slovákov v zahraničí s akou som sa stretla...
...rozoberať moje finančné možnosti a robiť zo mňa neschopáčku,lebo som v Rakúsku len 2 mesiace...nonsens...
...keby sa naučili používať vhodné slová a menej ironie,možno by to tu lepšie vyzeralo...každopádne ako humoristicko-satirická stránka by sa ujala...ale to nie je podstata...
...ako hovorí Venus Williams: všetko je to o podaní....
šírim dalej,aby sem ludia radšej nepísali,ak nechcú byť na posmech kvôli debilizmu niektorých jedincov,ktorí si sem chodia masírovať svoje ego na príspevkoch tých,čo sú newbies...
...virtuálna šikana...
...treba dať podtitulku,že je to len pre psychicky silných jedincov,pretože nikto nemôže vedieť,či na druhej strane PC nesedí žena,ktorá ušla do inej krajiny,pretože bola týraná a potrebuje len jednoduchú radu...a príde banda šakalov,čo vedia čo je meldezettel,anmeldebescheidigung a podobné veci,o ktorých ona možno v živote nepočula a oni ju hned budú radšej domov posielať,robiť z nej chuderu,čo nemá čo v Rakúsku hladať (nie je to môj prípad,len som to použila ako príklad)...
...spôsoby komunikácie tu v diskusnom fóre sú proste nechutné...
...jediné čo je tu prospešné je inzercia...
02.08.2013 14:36
marika2772
Príspevkov: 14776
:blink: :blink: :blink: ???????
02.08.2013 14:53
andreaher
Od: Walpersbach
Príspevkov: 38
:confused:
?????????
02.08.2013 14:58
ambramil
Od: Wien
Príspevkov: 36
Musím se i ja přidat k Tvému vyjadření o techto stránkách a máš pravdu.:thumbdown:
Človek má problém...a tady místo dobrých a nápomocných rad Tě během chvilky roznesou na kopytech...bohužel i já mam tuto zkušennost.
03.08.2013 14:18
materholm
Príspevkov: 953
Andreaher.........Nenechaj sa nimi odradit.Chod pevne za svojim cielom.Aj mna vela ludi presviedcalo aby som hladal nieco ine.Nakoniec som pracu nasiel.Sice na urovni minimalnej mzdy ale zatial robim.Je pravda ze je tu vela neprajnikov a zavystlivcov ale nenechaj sa nimi odradit.Kazdy nejako zacinal.Nie kazdy si nasiel pracu sam.Ja som nemal zianeho kamrata vonku ktory mi zavolal a povedal do troch dni nastupujes.Daj v praci vypoved a mas istu dobru pracu.Sice moje usilie trvalo niekolko rokov ale vyrazne prispel tomu fakt ze nas konecne pustili najest sa trocha z kolaca.No v Rakusku nikomu nic nedaju zadarmo.Ak uz dva ci tri krat mzdy viac daju musime si to riadne odmakat.Castokrat nam daju pocitit aj starousadlici ze sme tam novi a kedze nevieme este dobre rec tak nam nic neostava len s prepacenim drzat hubu a makat.Ale bud rada ze si uz v At.O 5 rokov to bude na Ams kalamita.Tisice slovakov a madarov sa valia do Rakuska.No a ked pridu este rumuni..
04.08.2013 12:57
hary01
Príspevkov: 12011
Od 1.2014 ma Rumunsko a Bulharsko prac.trh otvoreny v Rakusku a Nemecku..od 1.7.2014 vstupilo do Eu Chorvatsko...tam uz len 7r vyckaju a otvori sa im tiez prac.trh vsade...inavzia do Rakuska a Nemecka sa uz pripravuje...ako pozname Eu zoberie niekoho zase do klubu...proste to bude pretlak v europe:)))...
04.08.2013 13:55
hary01
Andrea urob si hlavne slusnu nemcinu a vzdelanie v Rakusku...to je potrebne a potom nebudes musiet robit rozne pomocne prace a podobne kde aj tak clovek vela nezarobi...;)

sice spominala,ze ide podnikat..slovenske langose s cesnakom tatarkou mozno by dobre sli na Hauptbanhofe...plus slovenska kofola...B)
04.08.2013 13:57
Viktor81
Príspevkov: 106
andreaher: poradit niekomu aby si dvakrat rozmyslela nebezpecnu pracu v noci(roznasanie letakov) to je debilizmus.
04.08.2013 14:53
martinw
Príspevkov: 1946
iconViktor81:
andreaher: poradit niekomu aby si dvakrat rozmyslela nebezpecnu pracu v noci(roznasanie letakov) to je debilizmus.

poradit niekomu ,aby si daval pozor je debilizmus ? hlavne ked z vlastnej skusenosti vie ,co to obnasa ? :thumbup:

viktor, ak chces, vybavim to pre tvoju priatelku/zenu v 2 bezirku , na austellung strase bude volny rajon. dostane 550e . z toho si zaplati odvody. super pre nu,ak nic ine nema.
navyse to tam az tak nebezpecne nieje,lebo si tam robia koliecka stetky okolo blokov. pokial ju niekto zastavi, nech povie ze len roznasa noviny, ze nema zajem si privyrobit.
04.08.2013 17:16
Viktor81
Príspevkov: 106
iconmartinw:
iconViktor81:

poradit niekomu ,aby si daval pozor je debilizmus ? hlavne ked z vlastnej skusenosti vie ,co to obnasa ? :thumbup:

viktor, ak chces, vybavim to pre tvoju priatelku/zenu v 2 bezirku , na austellung strase bude volny rajon. dostane 550e . z toho si zaplati odvody. super pre nu,ak nic ine nema.
navyse to tam az tak nebezpecne nieje,lebo si tam robia koliecka stetky okolo blokov. pokial ju niekto zastavi, nech povie ze len roznasa noviny, ze nema zajem si privyrobit.

zabudol som k mojmu prispevku na koniec dat otaznik B)

Mas uplnu pravdu, niektore casti Viedne ani nahodou nie su bezpecne a hlavne nie v noci. Ale je to este asi lepsie ako v Petrzalke , kde nevies z ktorej strany ta bodnu s chrdzavym nozom ;)
04.08.2013 17:31
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconhary01:
Od 1.2014 ma Rumunsko a Bulharsko prac.trh otvoreny v Rakusku a Nemecku..od 1.7.2014 vstupilo do Eu Chorvatsko...tam uz len 7r vyckaju a otvori sa im tiez prac.trh vsade...inavzia do Rakuska a Nemecka sa uz pripravuje...ako pozname Eu zoberie niekoho zase do klubu...proste to bude pretlak v europe:)))...

Jo, podobne scenare si tu siril, ked otvarali pracovny trh pre Slovakov, Cechov, Madarov, Poliakov. A co sa z toho splnilo? Nic!
04.08.2013 18:24
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconmaterholm:
Andreaher.........Nenechaj sa nimi odradit.Chod pevne za svojim cielom.Aj mna vela ludi presviedcalo aby som hladal nieco ine.Nakoniec som pracu nasiel.Sice na urovni minimalnej mzdy ale zatial robim.Je pravda ze je tu vela neprajnikov a zavystlivcov ale nenechaj sa nimi odradit.

Aké poetické, skoro som hodil slzu...:w00t:
Materholm, nepochopil som, ako myslis, ze je tu vela zavystlivcov. Ako, co Ti zavydia? A co nepraju? :blink:
04.08.2013 18:27
Kutil Bohus (dagmardagmar)
Príspevkov: 15
ja som tu uz tiez neaky rok a citam tiez len inzerciu,inak je to tu plne internet. honelnikov,urcite kazdy kdo sem obcas kukne vie okoho ide.Su tu furt nalepeni.Len jeden ,hery ci ako neviem presne, sem obcas nieco prekopiroval a hned ho dojebavali.Nechapem preco .Ved chcel pomoct.HAMBIM SA ZATO ZE SOM SLOVAK.Tu ti nikdo nepomoze.Slovak bude vzdy len *** to tu nemusi byt ***.Hery ci kto vlastne si,nepoznam ta ale prajem ti nech sa ti dari.
[Naposledy editoval Vlado, 09.08.2013 20:14]
04.08.2013 21:34
hary01
Vela ludi sa cez moje informacie do sveta dostali...pomaham bez naroku na nieco...mozem informacie tipi na pracu dat..samozrejme ludia bez zakladov nemciny tam sa vela pomoct neda..aj ludia ti co chcu do sveta ist mali by na nemcine maknut..to aki su slovaci stym nic neurobime..maju bordel v hlave..doniesli si to dedictvo z domu a vecina z nich aj ked zije roky vo svete sa nezmenila a ostala zadubena...;) cest vynimkam.
04.08.2013 21:51
Rudiger
Príspevkov: 4180
Pekne si to napísal Mirecek - ty musíš byt riadne nešťastný v poslednej dobe - uz si skúšal ako austriaagent ( hoci ani to nevies spravne napísať ) a teraz toto - smola len že stále sa dokola opakujuce chyby ťa vždy usvedčili :w00t:
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
04.08.2013 22:01

Choď na stranu 1Choď na stranu 01234Choď na stranu 2Choď na stranu 4