Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 112345Choď na stranu 3Choď na stranu 5
marika2772
Príspevkov: 14776
tak to mi je úplne jasné.....:D ešte stále som si nezvykla, že mirkovi sa otázky nekladú. Právo pýtať sa, má výhradne len on....:D
12.11.2013 10:40
kocur
Príspevkov: 6416
iconmarika2772:
tak to mi je úplne jasné.....:D ešte stále som si nezvykla, že mirkovi sa otázky nekladú. Právo pýtať sa, má výhradne len on....:D

paradoxne ale musim v tomto s mirkom uplne suhlasit. jeho taktika je spravna a jedina mozna! mirko velmi dobre vie, ze sa nesmie nechat zatiahnut do debaty a ze vygooglene odpovede ( napr. co je to HDP a pod... ) mu velmi nepomozu. kazdy by si mohol napr. vygooglit co je to atrezia trojcipej chlopne, ale kardiolog by aj tak rychlo zistil, ze dotycny je tupec a nevie o com hovori... :)
analogicky, keby si mirko vygooglil odpoved na tvoju otazku ohladom hdp a pokusil sa ju odprezentovat, hned by ako olej na vodu vyplavala na povrch hola pravda, ze mirko je obmedzeny taraj a nevzdelany blb :)
takze este raz - mirkova taktika nonsalantneho prehliadania a pohrdavej ignoracie akejkolvek zmysluplnej otazky je spravna, genialna a brilantna... :thumbup:
12.11.2013 11:05
marika2772
aj som pôvodne chcela dodať že on vie, že v tomto prípade mu je gúúúúúgel na h.ovno, lebo vzápätí by bol bombardovaný doplňujúcimi otázkami, čo by až také strašné nebolo...jednoducho by neodpovedal. No hrozí tu nepochopenie gúúúúgla, čo by viedlo v odprezentovaniu totálnej blbosti, a nachytaniu na hruškách, čím by mohol dať priestor na slová, ktoré by mohli byť proti nemu použité v budúcnosti. No a to by som si zgustla zas ja...:w00t:
Ano, v určitom spôsobe je to veľmi sofistikovaný spôsob, ako si zachovať aspoň trošku úrovne, že v tej guli na krku niečo má, ale občas sa nechá tak vyviesť z rovnováhy, že aj relácia " aj múdry schybí" je len odvar....:w00t:
si si všimol, ako mi dal do pozornosti, že som ťa o tej Prahe nepresvedčila, a jasne si mi napísal, ako sa veci maú....?:D
12.11.2013 11:24
kocur
iconmarika2772:
aj som pôvodne chcela dodať že on vie, že v tomto prípade mu je gúúúúúgel na h.ovno, lebo vzápätí by bol bombardovaný doplňujúcimi otázkami, čo by až také strašné nebolo...jednoducho by neodpovedal. No hrozí tu nepochopenie gúúúúgla, čo by viedlo v odprezentovaniu totálnej blbosti, a nachytaniu na hruškách, čím by mohol dať priestor na slová, ktoré by mohli byť proti nemu použité v budúcnosti. No a to by som si zgustla zas ja...:w00t:
Ano, v určitom spôsobe je to veľmi sofistikovaný spôsob, ako si zachovať aspoň trošku úrovne, že v tej guli na krku niečo má, ale občas sa nechá tak vyviesť z rovnováhy, že aj relácia " aj múdry schybí" je len odvar....:w00t:
si si všimol, ako mi dal do pozornosti, že som ťa o tej Prahe nepresvedčila, a jasne si mi napísal, ako sa veci maú....?:D

jasne, ze vsimol. lenze pravdu povediac to bola slucka nachystana aj na ovela mudrejsiu hlavu ako je mirkova.. :) nemal sancu a ja som sa dodatocne trocha aj zahanbil.. :blush:
12.11.2013 11:34
marika2772
iconkocur:

jasne, ze vsimol. lenze pravdu povediac to bola slucka nachystana aj na ovela mudrejsiu hlavu ako je mirkova.. :) nemal sancu a ja som sa dodatocne trocha aj zahanbil.. :blush:

tak ja som tvoj názor zobrala, prečo nie? Každý máme to svoje....a prečo. Ja som nikdy nezatracovala Vieden, Mníchov a pod.len by som sa tam nevedela presťahovať. Ale inak nemám proti týmto mestám nič, ako ked mirko trieska o Viedni kraviny, a videl ju len z vlaku, ako aj sex.....:rolleyes:
Nevidela som na tom názore nič neakceptovateľné. Bolo to iné, ako ked mu sypeš názory na kapitalistov a pod. To jednoducho nemá chybu, a jedine on to vidí tak, ako sú uložené písmenká.....:rolleyes:
A keby si nebol podotkol, že som si ja nič nevšimla, tak dodnes to beriem....:)
12.11.2013 11:44
kocur
iconmarika2772:
iconkocur:

tak ja som tvoj názor zobrala, prečo nie? Každý máme to svoje....a prečo. Ja som nikdy nezatracovala Vieden, Mníchov a pod.len by som sa tam nevedela presťahovať. Ale inak nemám proti týmto mestám nič, ako ked mirko trieska o Viedni kraviny, a videl ju len z vlaku, ako aj sex.....:rolleyes:
Nevidela som na tom názore nič neakceptovateľné. Bolo to iné, ako ked mu sypeš názory na kapitalistov a pod. To jednoducho nemá chybu, a jedine on to vidí tak, ako sú uložené písmenká.....:rolleyes:
A keby si nebol podotkol, že som si ja nič nevšimla, tak dodnes to beriem....:)

nie, nie... to bola sprava pre teba aj pre neho. ja naozaj nemam rad prahu. tebe som to napisal len tak, ako nazor a v ramci normalnej debaty. len som neodolal pokuseniu a napisal to tak, aby sa na to mirko chytil a pochopil to trochu inac. skratka dva v jednom - nieco ako sampon wash and go.. :lol:
a to zahanbenie spociva v tom, ze som si dodatocne uvedomil, ze mirko nemal sancu s v tom vyznat a ze to bolo hnusne... :blush:
nieco ako ked rozpucis zabu parnym valcom... :-/
co sa tyka tej prahy - namam ju rad, ale kedysi davno som v nej travil velmi, naozaj velmi vela casu a u kocoura bol vareny - peceny... :rolleyes:
12.11.2013 12:03
marika2772
to "beriem" bolo myslené tak, že som zobrala aj to, čo bolo adresované mirkovi.....nad niektorými slovami som ostala síce"visieť", a hlodal vo mne červík, ale nakoniec som si povedala, prečo nie.....?
No a červenať sa veru nemusíš, naňho musíš ísť tvrdo a nekompromisne, ale zároveň s láskou a pochopením, vzhľadom jeho chápaniu.....ale je to dobré tak, ako to je, inak by tu nebola taká prča......:w00t: :D mali by sme si ho skutočne vážiť, že nám venuje svoj drahocenný čas.....:D
12.11.2013 12:20
kocur
iconmarika2772:
to "beriem" bolo myslené tak, že som zobrala aj to, čo bolo adresované mirkovi.....nad niektorými slovami som ostala síce"visieť", a hlodal vo mne červík, ale nakoniec som si povedala, prečo nie.....?
No a červenať sa veru nemusíš, naňho musíš ísť tvrdo a nekompromisne, ale zároveň s láskou a pochopením, vzhľadom jeho chápaniu.....ale je to dobré tak, ako to je, inak by tu nebola taká prča......:w00t: :D mali by sme si ho skutočne vážiť, že nám venuje svoj drahocenný čas.....:D

no, tvrdo a nekompromisne by v jeho pripade malo znamenat flintu do ruky, postavit k stene a bum. v zmysle darwinovskej evolucnej teorie a v zaujme nesirenia narusenych genov...
lenze to urobit nemozeme a nechceme - takze tu tazku karu potiahneme dalej - este ze je obcas pri tom tahani taka sranda... :lol:
12.11.2013 12:25
hary01
Príspevkov: 12011
Kocur ja som vaerny peceny v Mnichove a nechvalim sa....:rolleyes:
12.11.2013 12:41
kocur
iconhary01:

mirko - tvoj prispevok je ako vzdy k veci a ma hlavu aj patu - skratka rana do cierneho... :w00t:
12.11.2013 12:45
hary01
kocur ty vies co chcem pocut :w00t:
12.11.2013 12:59
marika2772
iconkocur:

no, tvrdo a nekompromisne by v jeho pripade malo znamenat flintu do ruky, postavit k stene a bum. v zmysle darwinovskej evolucnej teorie a v zaujme nesirenia narusenych genov...
lenze to urobit nemozeme a nechceme - takze tu tazku karu potiahneme dalej - este ze je obcas pri tom tahani taka sranda... :lol:

ved vravím, s láskou a pochopením :love: ....., ale musíme byť úprimní sami k sebe, kto by nám tu nalieval toľko "čistého vína", ako mirko....???:D a na tú káru je nás dosť....:)
12.11.2013 13:02
marika2772
iconhary01:

ale všetko prevarené a pripečené, je v konečnom dôsledku na h.ovno......bacha na to mirko.....;)
12.11.2013 13:04
hary01
http://www.youtube.com/watch?v=zL7LIYAX2ic
12.11.2013 13:06
hary01
http://www.topky.sk/cl/10/1368154/Prieskum--Vacsina-opytanych-sa-ma-horsie-ako-pred-rokom-1989
12.11.2013 13:15

Choď na stranu 1Choď na stranu 112345Choď na stranu 3Choď na stranu 5