Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 01234Choď na stranu 2Choď na stranu 4
Lucas
Príspevkov: 3
Zdravím Vás.

Chcel by som sa vás opýtať či mi niekto nevie poradiť s prácou v Rakúsku. Zoberem asi všetko, len moja velká nevyhoda je ze neviem po nemecky ale viem tak zakladne kecať po anglicky. Najviac by som prijal na zaciatok aby som sa naucil po nemecky prácu neakeho helfera na stavbe.
Diks
24.11.2013 21:46
martinw
Príspevkov: 1946
iconLucas:
Zdravím Vás.

Chcel by som sa vás opýtať či mi niekto nevie poradiť s prácou v Rakúsku. Zoberem asi všetko, len moja velká nevyhoda je ze neviem po nemecky ale viem tak zakladne kecať po anglicky. Najviac by som prijal na zaciatok aby som sa naucil po nemecky prácu neakeho helfera na stavbe.
Diks

pride hary01 , da ti nejake vysledky z googla. potom ta posle do bratislavy do mc donalds a popritom urobis rok - dva kurz nemciny a potom pouzijes jeho vysledky z googla.
24.11.2013 22:43
janaka
Príspevkov: 5969
iconLucas:
Zdravím Vás.

Diks

v prvom rade si daj inzerat v rubrike inzeraty;
ak chces najst pracu ako bauhelfer, je potrebna prax na stavbe, alebo ak mas osobne
kontakty, ale v zime to bude tazke, lebo vela pracovnikov na stavbe prichadza o pracu;(co sa tyka nemciny, na stavbe sa ju nenaucis, kolegovia budu slovaci, poliaci, jugosi, madari ap.. nehovoriaci hochdeutsch;) );
pride mirko alias hary a bude tu lepit stare inzeraty;)
[Naposledy editoval janaka, 25.11.2013 12:52]
25.11.2013 12:42
hary01
Príspevkov: 12011
Lukas Janaku a podobne strelene zenske nepocuvaj...ked tu dam inzeraty vzdy aktualne kde zamestnavatelia cize firmi maju ich vypisane na svojich strankach...ono je to dnes tazke bez aspon minima najst pracu a hlavne v malom rakusku,na zac sa specializuj na rakuske alpy na umyvaca riadu do hotela....tam by si dostal jedlo a ubytovanie gratis...cize celu vyplatu usetris plus po sezone dostanes bonusovy plat na vyse...nevyhoda u teba je ze ludia bez zakladov nemciny sa spoliehaju na sk agentury a slovakov poliakov a ti ich po vecine oklamu..nato pozor,,,,

http://edymax.com/ponuka-prace/nemecka-spolkova-republika/

skus tuto firmu na zaciatok...do nemecka...

https://jobs.mcdonalds.de/index.php/apply/21547/persoenliche_angaben.0/0

alebo nech ti niekto pomoze vylnit tento dotaznik pre mc donalds do Franfurktu...kamoska pred dvoma rokmi sa takto dostala...behom par dni ju kontaktovali a dali jej aj ubytko....

Neorientuj sa len na Rakusko...ak ziskas prax z Nemecka a urobis si v Nemecku kurzy nemciny a budes lepsie hovorit nemecky potom skor prerazis v Rakusku ako teraz...Janaka a dalsi ta budu odradzat namna nadavat,ale preco?maju strach,lebo prac.trhy su otvorene a casy kedy boli zvyhodnene skupiny ludi ktore mali prac.povolenie sa pominuli...preto Janaka Marika a dalsi zuria ,lebo invazia na zapad je kazdym dnom vysia....:)
25.11.2013 13:49
marika2772
Príspevkov: 14776
iconhary01:
Lukas Janaku a podobne strelene zenske nepocuvaj....preto Janaka Marika a dalsi zuria ,lebo invazia na zapad je kazdym dnom vysia....:)

ak je tu volakto strelený, tak si to Ty, s tými tvojimi žvástami.....a ja mám inváziu na západ akurát u riti, ako aj Teba celého, ako si ....;)
25.11.2013 14:09
janaka
perpetum debile zase nesklamalo, nic ine som ani necakala:sneaky:
a este si zabudol napisat, ze po 10 rokoch prace v alpach, si moze lucas kupit domcek na slovensku...huraaa, vsetci do alp:w00t:
blbecku, ja nemam byt z coho zuriva, ja mam v rakusku iny statut ako ti, co sa sem hrnu, ty INVAZIA:blink:
ja davam ludom, rady z realu (a hlavne, zo skusenosti) a nie vymyslene voloviny, ako ty, z mnichova- zaloz si konecne tu agenturu Tipi &Tricki a zaloz si vlastnu Homepage a vlastne forumB)
25.11.2013 16:25
hary01
Janaka Ty tak akurat predavac kukuricu u mexikanca ...Ty stat :D :D
25.11.2013 18:56
janaka
iconhary01:
Janaka Ty tak akurat predavac kukuricu u mexikanca ...Ty stat :D :D

ZASE necitas pozorne, alebo vobec, ty mexikanec:blink: ja nepisem nic o nijakom state:confused:
hybaj googlit, pouc sa:P
[Naposledy editoval janaka, 25.11.2013 19:22]
25.11.2013 19:14
marika2772
iconjanaka:

ZASE necitas pozorne, alebo vobec, ty mexikanec:blink: ja nepisem nic o nijakom state:confused:

čítať číta, teda spája písmenka. Ale čo číta nevie, lebo nemá ani potuchu, co je slovo statut......zabudla si mu tam dať taký ten oný "háčik", ale aj tak by vedel velké guľové, čo to je...:w00t:
25.11.2013 19:21
janaka
iconmarika2772:
iconjanaka:

čítať číta, teda spája písmenka. Ale čo číta nevie, lebo nemá ani potuchu, co je slovo statut......zabudla si mu tam dať taký ten oný "háčik", ale aj tak by vedel velké guľové, čo to je...:w00t:

sak ja viem, kde je pes zakopany:w00t: v mirkovej hlave; este, ze ma ten googel, ale, asi aj na ten musi mat navodB)
hacik by som mu tam dala, ale nemam slovensku klavesnicu;)
25.11.2013 19:25
marika2772
s háčikom, alebo bez, všetko ganz egal....:w00t: hňup, hňupom ostane...:rolleyes: :D
25.11.2013 19:30
Lucas
Príspevkov: 3
Aha no okj. A kde by si mi radila ist alebo co robit aby som sa tam dostal neako ale rovno pracovat. Pozerat inzeraty a posielat zivotopisy na nete ak najdem a nic viac alebo vies neaky link na brigady v rakusku alebo no hocico by som robil ci v sklade alebo restauracia no hocico. Preto som aj tuna napisal ci niekto aj z vas co ste tam nevie o nejakej prac. prilezistosti.

Dik
25.11.2013 21:49
janaka
iconLucas:
Aha no okj. A kde by si mi radila ist alebo co robit aby som sa tam dostal neako ale rovno pracovat. Pozerat inzeraty a posielat zivotopisy na nete ak najdem a nic viac alebo vies neaky link na brigady v rakusku alebo no hocico by som robil ci v sklade alebo restauracia no hocico. Preto som aj tuna napisal ci niekto aj z vas co ste tam nevie o nejakej prac. prilezistosti.

Dik

nemas zac;)
ja viem, kde ta bota tlaci; keby som o nejakej konkretnej praci vedela, tak ti napisem, ale toto, uznas sam, je nerealne, aby ti tu niekto ponukol pracu, hlavne, ak nevies po nemecky.
Ok, realne by bolo este, v kuchyni, gasthause alebo sukr. restike, pizzeria apod., tam stale hladaju ludi, najlepsi portal, kde su skoro vsetky aktualne(viac-menej) ponuky, je ams.jobroom.at, lenze potrebujes niekoho, kto ti to precita a prelozi a vytelefonuje atd. Ale sanca tam je, ze nieco najdes, ako küchenhilfskraft. Niekde sa da ist aj osobne, to je vyhoda, ale zase nemcina je problem.
Viem o jednej praci, ktora zacina o 1h rano, je to roznasanie novin, vo viedni,mozes zarobit 500eur, co nie je vela, kedze tu musis niekde byvat.
25.11.2013 22:32
hary01
https://jobs.mcdonalds.de/index.php/apply/4760791/persoenliche_angaben.0/0

Pozeram,ze mc donalds vo Wiesbadene hlada ludi na Vollzeit-plny uvezok...treba vyplnit onlinedotaznik a odoslat...skuste to..mozno to klapne a daju aj ubytovanie...na zaciatku to iste nieje zle.
25.11.2013 23:05
hary01
Bäckerei und Konditorei Gertrude Brzon in 1110 Wien sucht 1 Reinigungskraft (m./w.) für Backshop

für eine Teilzeitbeschäftigung im Ausmaß von 15 Wochenstunden.

TÄTIGKEITEN:
*Reinigung des Backshop

ANFORDERUNGEN:
*Sauberkeit

ARBEITSZEIT:
*15 Stunden pro Woche, Montag bis Samstag - genaue Arbeitszeit nach Vereinbarung

ENTLOHNUNG:
Stundenlohn: EUR 8,0102 brutto

Bitte bewerben Sie sich mit Ihren Bewerbungsunterlagen (Lebenslauf, Zeugnisse etc.) schriftlich bei Herr Brzon unter baeckerei.brzon@live.at
Angaben des Unternehmens gemäß Gleichbehandlungsgesetz:
Das Mindestentgelt für die Stelle als Reinigungskraft (m./w.) für Backshop beträgt 8,01 EUR brutto pro Stunde.
25.11.2013 23:08

Choď na stranu 1Choď na stranu 01234Choď na stranu 2Choď na stranu 4