Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 21234Choď na stranu 4Choď na stranu 4
hary01
Príspevkov: 12011
Ano napisu ze sehr gute deutschkenntnise...ale velmi dobre znalosti nemciny ti na pracu upratovacky netreba a oni to vedia...nenapisu tam,ze staci sa dohovorit...takze marika nebalamut ludi...lebo este som sa v ziadnej firme nestretol s upratovackou ktora by mala velmi dobre znalosti nemeckeho jazyka....
26.11.2013 09:45
hary01
Marika napisala 9:28

a toto bolo co v tom inzeráte DEBILE?..... nevidela som, že by hľadali riaditeľa divadla. Táto požiadavka bola na UPRATOVACKU.......DILINO..
26.11.2013 09:46
hary01
Na prace upratovacky staci minimum nemciny a vediet sa ako tak dohovorit...Marika mas strach,ze ludia si tam poslu bewerbung,alebo preco chces odradzovat ludi ?Robi ti to dobre?
26.11.2013 09:47
hary01
Heavy a ponuka prace do mc donaldu nieje ponuka?Ty vies,v akej situaci je ten chlapec?Mozno si posle ziadost do mc donaldu do Wiesbadenu a co?Moja kamaratka tam pred dvoma rokmi zacinala...poslala onlinebewerbung na druhy den jej telefonovali poslali zmluvu dali ubytovanie a zacala...nikto nevravi,ze ma byt cely zivot vo Wiesbadene...porob rok dva ziska prax zlepsi nemcinu a urobi transfer do Viedne do Mc donaldu...:blink:
26.11.2013 09:49
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconhary01:
Heavy a ponuka prace do mc donaldu nieje ponuka?Ty vies,v akej situaci je ten chlapec?Mozno si posle ziadost do mc donaldu do Wiesbadenu a co?Moja kamaratka tam pred dvoma rokmi zacinala...poslala onlinebewerbung na druhy den jej telefonovali poslali zmluvu dali ubytovanie a zacala...nikto nevravi,ze ma byt cely zivot vo Wiesbadene...porob rok dva ziska prax zlepsi nemcinu a urobi transfer do Viedne do Mc donaldu...:blink:

eeeeee... on nepotrebuje inzeraty, ako som si vsimol, ale konkretnu robotu, to jasne napisal... a v Rakusku, aj toto jasne napisal... v takejto situacii je ten chlapec, hnupe... a Ty ako debil sem lepis inzeraty z Wiesbadenu... tak to neobkecavaj a ak mu nemas ako konkretne pomoct, to znamena, ponuknut mu konkretnu pracu, tak sem nelep tie Tvoje zasrate inzeraty... alebo sa s nim spoj emailom a oblbuj ho tam...
Ty si taky kus idiota, ze nemas páru, ver mi. Ti co vedia po nemecky si tie inzeraty vyhladaju sami a ti co nevedia po nemecky, takym su tie Tvoje inzeraty nahovno. To Ti tu kazdy potvrdi a kazdy Ti to uz sem napisal. A Tvoja reakcia? My odhovarame kazdeho, bojime sa, aby neprisli novi do Rakuska... Ty si fakt tupý chuj...
ale, preco Ti to vlastne pisem, ebem na Teba...
26.11.2013 10:03
hary01
Heavy preco mu nenajdes pracu ked tvrdis,ze moje metody su zle?Ty vies,len ustami mliet...ale skutek utek...heavy vies co ja chcem vsetko v zivote?helikopteru atd...rakusko nieje jedina zem na svete a niektori si musia uvedomit,ze praca nema nozicky...a ja si nemyslim,ze je malo ak mu dam adresu na podnik ktory hlada ludi..snad pisat a citat vie..a poslat bewerbung nieje naozaj ziadna univerzita...pomoct mu stym moze niekto kto vie nemecky...kecalku.
26.11.2013 10:06
heavy
kecálek si Ty... ja mu pracu nenajdem, lebo sa tym nezaoberam a keby som aj nejaku pracu mal, tak ju dam niekomu z mojho okolia, kto si ju zasluzi... a kedze pracu nemam pre druhych, tak nebudem ani tych druhych oblbovat inzeratmi, ktore si mozu vyhladat sami...
A co je Tvoja metóda? Tvoja metoda je, ze ked sa objavi niekto, kto hlada pracu, tak mu hned slubis, ze nieco vyspekulujes, nalepis sem kopec inzeratov, ktore si ani neoveris, ci su aktualne a potom hladajucemu povies, ze zavolat si musi sam... to je aka metoda? Ako by si ju nazval Ty? To je ta pomoc, ktoru Ti vsetci zavdime?
Pozri sa do zrkadla a vyfackaj sa...
26.11.2013 10:12
kocur
Príspevkov: 6416
iconheavy:
kecálek si Ty... ja mu pracu nenajdem, lebo sa tym nezaoberam a keby som aj nejaku pracu mal, tak ju dam niekomu z mojho okolia, kto si ju zasluzi... a kedze pracu nemam pre druhych, tak nebudem ani tych druhych oblbovat inzeratmi, ktore si mozu vyhladat sami...
A co je Tvoja metóda? Tvoja metoda je, ze ked sa objavi niekto, kto hlada pracu, tak mu hned slubis, ze nieco vyspekulujes, nalepis sem kopec inzeratov, ktore si ani neoveris, ci su aktualne a potom hladajucemu povies, ze zavolat si musi sam... to je aka metoda? Ako by si ju nazval Ty? To je ta pomoc, ktoru Ti vsetci zavdime?
Pozri sa do zrkadla a vyfackaj sa...
[/b]

tak toto bolo zakerne :sneaky: sak ked zbada tu kreaturu v zrkadle, tak sa dobije na smrt... B)
26.11.2013 10:22
heavy
iconkocur:

tak toto bolo zakerne :sneaky: sak ked zbada tu kreaturu v zrkadle, tak sa dobije na smrt... B)

kua, to som asi fakt prepískol...:w00t:
26.11.2013 10:25
kocur
iconheavy:
iconkocur:

kua, to som asi fakt prepískol...:w00t:

treba len dufat, ze sa netrafi, alebo ze bude otlkat len to zrkadlo. stale mam ale vazne obavy, aby si neublizil... :cry: co my tu bez neho? :scared:
26.11.2013 10:32
heavy
budeme musiet zohnat noveho... lenze kde, ze? ;)
26.11.2013 10:35
kocur
iconheavy:
budeme musiet zohnat noveho... lenze kde, ze? ;)

to nezozenies... to by bola este tazsia uloha nez zhanat mandarinky a toaletny papier za socika ;) to sa take blbe musi uz narodit... B)
26.11.2013 10:38
heavy
iconkocur:

to nezozenies... to by bola este tazsia uloha nez zhanat mandarinky a toaletny papier za socika ;) to sa take blbe musi uz narodit... B)

mandarinky boli len kapitalisticky prezitok, tie si v zapadnej Europe mohli dovolit len najvyssie vrstvy kapitalistov, ktore na to mali, kedze zdierali zapadonemeckych sudruhov robotnikov... a toaletny papier? Na co? Sak sme mali kvalitne noviny, ked si si kusok takych novin pozmolil v ruke, tak zostal jemny, ako najkvalitnejsi zapadonemecky tolaetny papier... ze si si kazdym takymto vyterom naniesol do analu trochen olova z tlaciarenskej farby, to bol detail...:w00t:
26.11.2013 10:45
kocur
iconheavy:
iconkocur:

mandarinky boli len kapitalisticky prezitok, tie si v zapadnej Europe mohli dovolit len najvyssie vrstvy kapitalistov, ktore na to mali, kedze zdierali zapadonemeckych sudruhov robotnikov... a toaletny papier? Na co? Sak sme mali kvalitne noviny, ked si si kusok takych novin pozmolil v ruke, tak zostal jemny, ako najkvalitnejsi zapadonemecky tolaetny papier... ze si si kazdym takymto vyterom naniesol do analu trochen olova z tlaciarenskej farby, to bol detail...:w00t:

aha, rozumiem... takze obchody plne mandariniek a 30 druhov toaletneho papiera su vlastne len dalsie zlociny kapitalistickeho svinstva :thumbdown: tie svine burzujske uz nevedia, ako by spravili tu hnusnu propagandu este zakernejsou a zvrhlejsou ;)
26.11.2013 10:52
heavy
a este podsuvaju sudruhom robotnikom pracie prasky, zubne pasty, damske vlozky, gumicky do stieracov a co je viem co este vsetko, len aby ich oblbli a darej mohli zdierat... svine kapitalistické zvrhlé...:w00t:
26.11.2013 10:57

Choď na stranu 1Choď na stranu 21234Choď na stranu 4Choď na stranu 4