Diskusia

Rudiger
Príspevkov: 4180
iconnorap:
iconVlado:
Dobre si to odhalila. Len netreba mysliet, ze na druhej strane v Moskve je vladca, ktory mysli na male deti a na dobre v blizkom vychode...
:sneaky:
...neviem ale Kalasnikov je este vzdy zbran, ktoru je vidno na kazdom obrazku s tyme sympatickymi bojovnikmi.

Vlado :confused: :confused: :confused: americke zbrane su co ??? Tie pouziva USA na zachranu celeho sveta :confused: tieto jednostranne pohlady je nieco strasne !

:-/ Samozrejme, ze zachrana sveta v zmysle hesla : ,,Svetovy mier udrzime, aj keby po nas nemal zostat kamen na kameni" :thumbdown:
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
22.09.2015 11:44
Rudiger
Príspevkov: 4180
iconVlado:

Tak ja si myslim, ze zo Syrie je vacsina ludi chtivych pracovat.

A ja si myslim nasledovne a udaje to stale castejsie potvrdzuju :

Zistilo ze sa ze z utecencov v europe je cca iba 6% syrcanov, zvysok to iba vyhlasuje aby vzbudilo sucit - vzislo to z pribliznej analyzy madarskych novinarov ktory cca 5 tisic utecencov vypatrali na socialnych sietach a zistili ze skoro nikto z nich nebol zo syrie ....B)
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
22.09.2015 14:05
janaka
Príspevkov: 5969
iconmarika2772:
iconjanaka:
teraz som zvedava, co na to heavy:rolleyes: :-/
/teba este nezotrel, to mi pripomina...sak vies, co mam na mysli...na teba si netrufa:w00t: /

Ten s trúfalosťou problém nemá...:) Akurat za čo ma má zotierat? Veď je to pravda čo sme napísali (taká skrátená verzia záujmov) následky už nezaujímajú nikoho.....teda momentálne s nimi zápasí cela EU, len oni nie. Sú v pohode. Do Ruska nikto utekať nebude a Amerika ich nepustí (pocet und fertig) a to ešte kým prejdú "preklepom" ktovie či sa dožiju
Čert ako diabol, komunizmus, kapitalizmus ani Rusko, ani Amerika ešte nikdy nič "z lásky k blížnemu" neurobili.....;)

no ved, prave to, ze za tu pravdu, co sme napisali, zotrel mna, 2jana2 a tej karle23 dokonca vynadal, ale teba vynechal:rolleyes: , co mi trochu pripomenulo ten konflikt co sme tu mali minuly tyzden s pitkom, akurat trosku v inej verzii:huh: ;)
dneska som sa pobavila: merkelka je nemeckych novinach "Bild" vyobrazena ako matka tereza, v modrobielej satke, ze ako: Mutti Angela:w00t: /horsie je to, ze v Turecku caka "na pochod" pripravenych dalsich 500 000! ludi (nielen zo syrie:thumbdown: ) a v bruseli rozhodli "o nas bez nas", to este len bude rebelia:O a fico, sam vojak v poli:rolleyes:
[Naposledy editoval janaka, 22.09.2015 21:39]
22.09.2015 20:30
marika2772
Príspevkov: 14776
iconjanaka:

no ved, prave to, ze za tu pravdu, co sme napisali, zotrel mna, 2jana2 a tej karle23 dokonca vynadal, ale teba vynechal:rolleyes: , co mi trochu pripomenulo ten konflikt co sme tu mali minuly tyzden s pitkom, akurat trosku v inej verzii:huh: ;)
dneska som sa pobavila: merkelka je nemeckych novinach "Bild" vyobrazena ako matka tereza, v modrobielej satke, ze ako: Mutti Angela:w00t: /horsie je to, ze v Turecku caka "na pochod" pripravenych dalsich 500 000! ludi (nielen zo syrie:thumbdown: ) a v bruseli rozhodli "o nas bez nas", to este len bude rebelia:O

víííííš, ja som takej drobnejšej postavy:D , nejak som unikla, ale ešte nie je nič stratené....:D
to bola síce guláš, "párty" min.týždeň, ale teraz fakt neviem, kto, koho či ktorý účastník v tomto konflikte bol obídený, či vynechaný a komu sa neušlo, či dostal naviac....:rolleyes: :)
ved ja som vravela že bude "veselo a máme sa na čo tešiť"......jeden aj druhý robike sa síce stavajú na zadné, ale takú ešte nehrali, aby EU na slovenskú muziku tancovala......;)
22.09.2015 21:50
marika2772
iconjanaka:

co mi trochu pripomenulo ten konflikt co sme tu mali minuly tyzden s pitkom, akurat trosku v inej verzii:huh: ;)

už viem čo myslíš :rolleyes: ale to je niečo neporovnateľné.......aj ked prvý záblesk, rozumiem......no toto je úplne niečo iné, a o niečom inom......
23.09.2015 08:30
janaka
iconmarika2772:
iconjanaka:

dneska som sa pobavila: merkelka je nemeckych novinach "Bild" vyobrazena ako matka tereza, v modrobielej satke, ze ako: Mutti Angela:w00t: /horsie je to, ze v Turecku caka "na pochod" pripravenych dalsich 500 000! ludi (nielen zo syrie:thumbdown: ) a v bruseli rozhodli "o nas bez nas", to este len bude rebelia:O

víííííš, ja som takej drobnejšej postavy:D , nejak som unikla, ale ešte nie je nič stratené....:D
to bola síce guláš, "párty" min.týždeň, ale teraz fakt neviem, kto, koho či ktorý účastník v tomto konflikte bol obídený, či vynechaný a komu sa neušlo, či dostal naviac....:rolleyes: :)
ved ja som vravela že bude "veselo a máme sa na čo tešiť"......jeden aj druhý robike sa síce stavajú na zadné, ale takú ešte nehrali, aby EU na slovenskú muziku tancovala......;)

nemusis vediet, je to tu, na skle;)
fiko (tak dnes vyslovil jeho priezvisko na "Radio Wien" jeden reporter) podal zalobu, ale dlho mu to nevydrzi: stavim sa, ze ju stiahne, ale... aj" vlk sa nazere aj koza zostane cela", a on si udrzi "gesicht" pred svojim narodom:sneaky: /to, ze je to cele trapne, na veci nic nemeni... sk zostalo na "vychode":thumbdown: /
[Naposledy editoval janaka, 23.09.2015 14:57]
23.09.2015 14:43
janaka
iconmarika2772:
iconjanaka:

co mi trochu pripomenulo ten konflikt co sme tu mali minuly tyzden s pitkom, akurat trosku v inej verzii:huh: ;)

už viem čo myslíš :rolleyes: ale to je niečo neporovnateľné.......aj ked prvý záblesk, rozumiem......no toto je úplne niečo iné, a o niečom inom......

ved to ja viem:rolleyes:
/len, ten zablesk, ten zablesk:O /
23.09.2015 14:56
marika2772
iconjanaka:

nemusis vediet, je to tu, na skle;)
fiko (tak dnes vyslovil jeho priezvisko na "Radio Wien" jeden reporter) podal zalobu, ale dlho mu to nevydrzi: stavim sa, ze ju stiahne, ale... aj" vlk sa nazere aj koza zostane cela", a on si udrzi "gesicht" pred svojim narodom:sneaky: /to, ze je to cele trapne, na veci nic nemeni... sk zostalo na "vychode":thumbdown: /

treba niečo doplniť...:w00t:?
no veď fiko fiká, nejaký ten pátek, celé Slovensko..... idú voľby...nem...:rolleyes: ;)
23.09.2015 18:02
marika2772
iconjanaka:

zuza, nerob paniku.......:D
23.09.2015 18:03
janaka
iconmarika2772:
iconjanaka:

zuza, nerob paniku.......:D

to je z nejakeho slov. filmu, ci...?:rolleyes:
24.09.2015 08:26
marika2772
iconjanaka:

sitcom susedia :) .......František Stromokocúr je Zuzin manžel a "zuza nerob paniku" jeho obľúbená hláška......:D :thumbup:
nepoznáš to...:rolleyes:?
24.09.2015 19:30
janaka
iconmarika2772:
iconjanaka:

sitcom susedia :) .......František Stromokocúr je Zuzin manžel a "zuza nerob paniku" jeho obľúbená hláška......:D :thumbup:
nepoznáš to...:rolleyes:?

jasne, uz viem; som to nevidela sto rokov, ale mozem si osviezit pamät, pozriem si to na youtube:D
Zuzu hra Tluckova a Stromokocura Marcin:-/
25.09.2015 13:07
marika2772
iconjanaka:

jasne, uz viem; som to nevidela sto rokov, ale mozem si osviezit pamät, pozriem si to na youtube:D

áno, tí teda vedeli pobaviť.....:thumbup:
teraz u mňa vedie Horná-Dolná......že Erikine outfity:thumbup: :thumbup: jej krásne znejúce "hovadá"....:D Bystro a jeho "jáj Eva"..(ked si občas spomenie, ako sa volá jeho manželka.:w00t: no a Duri s jeho "rapídečkou a zlatýýýýýk"....:D skrátka celé :lol: :thumbup:
pozri si časť "návšteva", ako sa ten chrapúň premier chcel previesť po kruháči na ktorý dostali dotáciu a oni kúpili kolotoč, ktorý sa vykrútil, potom ho dali do zberu a dedinskému policajtovi kúpili bicykel, takže peniaze níííííííkto nerozkradol:thumbup: .....a na ministerstvo poslali ako fotodokumentáciu základov kruháču, fotky Bystrovej žumpy......:D :D :thumbup:
sú to fakt "hovadá"......:lol: :D
25.09.2015 16:09
janaka
iconmarika2772:
iconjanaka:

áno, tí teda vedeli pobaviť.....:thumbup:
teraz u mňa vedie Horná-Dolná......že Erikine outfity:thumbup: :thumbup: jej krásne znejúce "hovadá"....:D Bystro a jeho "jáj Eva"..(ked si občas spomenie, ako sa volá jeho manželka.:w00t: no a Duri s jeho "rapídečkou a zlatýýýýýk"....:D skrátka celé :lol: :thumbup:
pozri si časť "návšteva", ako sa ten chrapúň premier chcel previesť po kruháči na ktorý dostali dotáciu a oni kúpili kolotoč, ktorý sa vykrútil, potom ho dali do zberu a dedinskému policajtovi kúpili bicykel, takže peniaze níííííííkto nerozkradol:thumbup: .....a na ministerstvo poslali ako fotodokumentáciu základov kruháču, fotky Bystrovej žumpy......:D :D :thumbup:
sú to fakt "hovadá"......:lol: :D

nuz, toto je pre mna cosik nezname:-/ ; odkedy uz nebyvam v ba, resp. nependlujem, som "ochudobnena" o serialy, sitcomy, zabavne programy, farmarov hladajucich zeny a podobne "blbosti" v nasej slov. TV:O ;)
najlepsi boli "Stredoslovaci", ako Skrucany napodobnoval ozrateho Slotu - "nasadneme do tankoch" a este "Slovaci, toto ste chceli? Toto?
?":lol:
[Naposledy editoval janaka, 25.09.2015 23:22]
25.09.2015 21:33
marika2772
iconjanaka:

nuz, toto je pre mna cosik nezname:-/ ; odkedy uz nebyvam v ba, resp. nependlujem, som "ochudobnena" o serialy, sitcomy, zabavne programy, farmarov hladajucich zeny a podobne "blbosti" v nasej slov. TV:O ;)
najlepsi boli "Stredoslovaci", ako Skrucany napodobnoval ozrateho Slotu - "nasadneme do tankoch" a este "Slovaci, toto ste chceli? Toto?
?"

ved pozri na PC......aj tak niekedy pozerám, ked na to zabudnem.......tu máš diel návšteva...tak uvidíš, akého ožrana dokáže zahrať Matej Landl, alias Bystro....:lol: :D :thumbup:

http://www.vii.sk/video/uidxey3mg/horna-dolna-01x06-navsteva/
25.09.2015 22:37