Diskusia

janaka
Príspevkov: 5969
iconkocur:
iconjanaka:
iconmarika2772:
iconjanaka:

nie, marika, to nie je ON, nasho srdca zampion:w00t: :-/
On mal inu gramatiku aj styl, aj ked treba pripustit, ze MYSLIENKY su podobne, ba skoro IDENTICKE:rolleyes:

mi klesli kútiky....:( a možno si urobil kurz slovenčiny v Mníchove, tak teraz je tá gramatika vycibrenejšia....alebo mu pomáha nejaká so špinkou za nechtami....:w00t: :)

tak to je v pr....:D , tie iste myslienky (tento tvoj prispevok som citala az po napisani mojho prispevku o kurze slovenciny v mnichove:w00t: )

tusim by bolo treba vas rozsadit... B)

co, bojite sa (vy kocuri;)) presily?:rolleyes: :P :D
28.09.2015 13:25
kocur
Príspevkov: 6416
iconmarika2772:
iconkocur:

a dôvod chlpáčisko hm :mad: ?

:blush: dve take fesandy pri sebe - clovek nevie kam skor skocit... :love:
28.09.2015 13:25
kocur
iconjanaka:
iconkocur:
iconjanaka:
iconmarika2772:
iconjanaka:

On mal inu gramatiku aj styl, aj ked treba pripustit, ze MYSLIENKY su podobne, ba skoro IDENTICKE:rolleyes:

mi klesli kútiky....:( a možno si urobil kurz slovenčiny v Mníchove, tak teraz je tá gramatika vycibrenejšia....alebo mu pomáha nejaká so špinkou za nechtami....:w00t: :)

tak to je v pr....:D , tie iste myslienky (tento tvoj prispevok som citala az po napisani mojho prispevku o kurze slovenciny v mnichove:w00t: )

bingo! ako vzdy rovno do cierneho... B)
28.09.2015 13:27
marika2772
Príspevkov: 14776
iconkocur:

skús bez kalerábov a budeš mať prepáčené.......:D
hlavne že nás chceš rozsádzať a sťažuješ sa na skákanie.......ani sám nevieš čo chceš.....:rolleyes: :)
28.09.2015 13:28
marika2772
iconkocur:

čoho čierneho.....:D ?
28.09.2015 13:29
janaka
iconmarika2772:
iconjanaka:

ja už len čakám, kedy nás vyhlásia za JEDNU a tú ISTU OSOBU.......:w00t: :D

a to "snaj nie", sak aj s pitkom som mala obcas rovnake myslienky a nikto zatial nepojal ziadne podozrenie na jednu a tu istu osobuB) :rolleyes:
horsie to je teraz s mirkom, NEVIEME, ci je to ON, s tym zenskym menom:-/ som z toho nejaka zmätena:confused: :blink: :rolleyes:
28.09.2015 13:29
kocur
iconmarika2772:
iconkocur:

skús bez kalerábov a budeš mať prepáčené.......:D
hlavne že nás chceš rozsádzať a sťažuješ sa na skákanie.......ani sám nevieš čo chceš.....:rolleyes: :)

naopak kisasonka - ja velmi presne viem co chcem :rolleyes:
28.09.2015 13:30
marika2772
iconkocur:

naopak kisasonka - ja velmi presne viem co chcem :rolleyes:

nevyzeráš na to.....definuj......záletník....:D
28.09.2015 13:32
kocur
iconjanaka:
iconmarika2772:
iconjanaka:

ja už len čakám, kedy nás vyhlásia za JEDNU a tú ISTU OSOBU.......:w00t: :D

a to "snaj nie", sak aj s pitkom som mala obcas rovnake myslienky a nikto zatial nepojal ziadne podozrenie na jednu a tu istu osobuB) :rolleyes:
horsie to je teraz s mirkom, NEVIEME, ci je to ON, s tym zenskym menom:-/ som z toho nejaka zmätena:confused: :blink: :rolleyes:

podla mna aj so mnou si uz mala rovnake myslienky, len sa hanbis ich prezentovat... :)
28.09.2015 13:34
marika2772
iconjanaka:

pitko je starý harcovník na slovákoch, ale my nejak príliš splývame, hoci ja som tu dlhšie ako Ty.....:)
šak totok, aj ja Ti nejaká zamatená......ako major terazky...:D
28.09.2015 13:35
janaka
iconmarika2772:
iconjanaka:

suhlas:thumbup:
dnes sa stretol putin s obamom plus dalsimi aktermi, uvidime, co z toho vzide, putina v syrii - Latakii uz povazuju za spasitela, babky v satkach ho bozkavaju na vylepenom plagate:rolleyes: :D

a máš po "ptákovi"......a možnože obidve......:D
americké plagáty s obamom ešte nedorazili, tak zatial "olizujú" ruské s putinom.........:D len aby im z nich farba na ústach neostala....:)
toto mali urobiť hned, ako sa IS začala rozťahovať.........ale to by zas europa nebola zaprataná utečencami, a štáty EU na nože s podlomenými nohami.....ale to nie oni, ved to merkelka....;)

a on po kozach:P
a co, sak nech napise, co za hluposti si tu akoze pisala:blink: :O
sak to, este ze ju maju, matku angelu, super alibi:rolleyes:
28.09.2015 13:37
janaka
iconkocur:
iconmarika2772:
iconkocur:

a dôvod chlpáčisko hm :mad: ?

sak skakat nemusis, na stare kolena si snad nechces zlomit labku:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
pomaly dalej zajdes, kocurik, ani "mi" uz nemame 20:D
28.09.2015 13:40
kocur
iconmarika2772:
iconjanaka:

pitko je starý harcovník na slovákoch, ale my nejak príliš splývame, hoci ja som tu dlhšie ako Ty.....:)
šak totok, aj ja Ti nejaká zamatená......ako major terazky...:D

sak totok je to... uz by si sa mohla konecne zorientovat... B)
28.09.2015 13:42
janaka
iconkocur:
iconjanaka:
iconkocur:
iconjanaka:
iconmarika2772:
iconjanaka:

ty si cierny kocur? :-/ :rolleyes: to nie je tvoja prava fotka?:sneaky: :w00t:
28.09.2015 13:44
marika2772
iconkocur:

sak totok je to... uz by si sa mohla konecne zorientovat... B)

sa nemposer, malo byť "ZMATENA".......ved chlebom je človek živý......si myslíš že len Ty arbeituješ?:rolleyes:
28.09.2015 13:46