Diskusia

kocur
Príspevkov: 6416
iconmarika2772:
iconjanaka:

suhlas:thumbup:
dnes sa stretol putin s obamom plus dalsimi aktermi, uvidime, co z toho vzide, putina v syrii - Latakii uz povazuju za spasitela, babky v satkach ho bozkavaju na vylepenom plagate:rolleyes: :D

a máš po "ptákovi"......a možnože obidve......:D
americké plagáty s obamom ešte nedorazili, tak zatial "olizujú" ruské s putinom.........:D len aby im z nich farba na ústach neostala....:)
toto mali urobiť hned, ako sa IS začala rozťahovať.........ale to by zas europa nebola zaprataná utečencami, a štáty EU na nože s podlomenými nohami.....ale to nie oni, ved to merkelka....;)

len ty pekne prestan politizuvat ( aj tak tomu prd rozumis :P ) a zacni sa venovat tomu podstatnemu... :love:
28.09.2015 13:47
kocur
iconjanaka:
iconkocur:
iconjanaka:
iconkocur:
iconjanaka:
iconmarika2772:
iconjanaka:

nie, marika, to nie je ON, nasho srdca zampion:w00t: :-/
On mal inu gramatiku aj styl, aj ked treba pripustit, ze MYSLIENKY su podobne, ba skoro IDENTICKE:rolleyes:

mi klesli kútiky....:( a možno si urobil kurz slovenčiny v Mníchove, tak teraz je tá gramatika vycibrenejšia....alebo mu pomáha nejaká so špinkou za nechtami....:w00t: :)

tak to je v pr....:D , tie iste myslienky (tento tvoj prispevok som citala az po napisani mojho prispevku o kurze slovenciny v mnichove:w00t: )

tusim by bolo treba vas rozsadit... B)

co, bojite sa (vy kocuri;)) presily?:rolleyes: :P :D

bingo! ako vzdy rovno do cierneho... B)

ty si cierny kocur? :-/ :rolleyes: to nie je tvoja prava fotka?:sneaky: :w00t:

a ty si akej farby cica? budeme jak ten film od Kusturicu? :w00t:
28.09.2015 13:49
marika2772
Príspevkov: 14776
iconkocur:

len ty pekne prestan politizuvat ( aj tak tomu prd rozumis :P ) a zacni sa venovat tomu podstatnemu... :love:

a ty 2 prdy a furt politizuješ.....tie vaše putinovské konšpirácie a obamova láska k svetu=jeden zmrd väčší, ako druhý.......už len tých dvoch vidieť, ako sa objímajú......:rolleyes:
a ved sa venujem......:)
28.09.2015 13:52
janaka
Príspevkov: 5969
iconkocur:
iconjanaka:
iconmarika2772:
iconjanaka:

tak to je v pr....:D , tie iste myslienky (tento tvoj prispevok som citala az po napisani mojho prispevku o kurze slovenciny v mnichove:w00t: )

ja už len čakám, kedy nás vyhlásia za JEDNU a tú ISTU OSOBU.......:w00t: :D

a to "snaj nie", sak aj s pitkom som mala obcas rovnake myslienky a nikto zatial nepojal ziadne podozrenie na jednu a tu istu osobuB) :rolleyes:
horsie to je teraz s mirkom, NEVIEME, ci je to ON, s tym zenskym menom:-/ som z toho nejaka zmätena:confused: :blink: :rolleyes:

podla mna aj so mnou si uz mala rovnake myslienky, len sa hanbis ich prezentovat... :)

je to mozne, ale uz si tu daaaavno nebol, takze si nespominam:-/
ja a hanbit sa? za rovnake myslienky s tebou?:rolleyes: ja VIEM, AKE mas na mysli, nie, nehanbim, ale prezentovat by som si ich netrufala, predsa len, nevieme, ci sem nechodia aj neplnolete deti:blush: :D
28.09.2015 13:53
kocur
iconmarika2772:
iconkocur:

a ty 2 prdy a furt politizuješ.....tie vaše putinovské konšpirácie a obamova láska k svetu=jeden zmrd väčší, ako druhý.......už len tých dvoch vidieť, ako sa objímajú......:rolleyes:
a ved sa venujem......:)

tak zatial sa mi teda moc nevenujes... :sneaky:
28.09.2015 13:54
kocur
podla mna aj so mnou si uz mala rovnake myslienky, len sa hanbis ich prezentovat... :)[/quote]
ja a hanbit sa? za rovnake myslienky s tebou?:rolleyes: ja VIEM, AKE mas na mysli, nie, nehanbim, ale prezentovat by som si ich netrufala, predsa len, nevieme, ci sem nechodia aj neplnolete deti:blush: :D[/quote]

po 22:00 by to uz vadit nemalo... :huh:
aj ked je pravda, ze moje myslienky by mali byt prezentovane az po 23:00 :blush:
28.09.2015 13:56
marika2772
Príspevkov: 14776
iconkocur:

v akom smere konkrétne....:rolleyes: :D ?
28.09.2015 13:59
janaka
iconkocur:
iconjanaka:
iconkocur:
iconjanaka:
iconkocur:
iconjanaka:
iconmarika2772:
iconjanaka:

nie, marika, to nie je ON, nasho srdca zampion:w00t: :-/
On mal inu gramatiku aj styl, aj ked treba pripustit, ze MYSLIENKY su podobne, ba skoro IDENTICKE:rolleyes:

mi klesli kútiky....:( a možno si urobil kurz slovenčiny v Mníchove, tak teraz je tá gramatika vycibrenejšia....alebo mu pomáha nejaká so špinkou za nechtami....:w00t: :)

tusim by bolo treba vas rozsadit... B)

co, bojite sa (vy kocuri;)) presily?:rolleyes: :P :D

bingo! ako vzdy rovno do cierneho... B)

ty si cierny kocur? :-/ :rolleyes: to nie je tvoja prava fotka?:sneaky: :w00t:

ze cica, no, ale selma ako selma:P od Kusturicu? nazov, osoby a obsadenie plus rezia?:-/
28.09.2015 14:01
kocur
iconmarika2772:
iconkocur:

konkretne v smere horizontalnych pohybovych aktivit... :rolleyes: ( aj ked niektori preferuju vertikalne..., ale ako aj janaka spravne poznamenala, nemame uz 20... B)
28.09.2015 14:02
kocur
a ty si akej farby cica? budeme jak ten film od Kusturicu? :w00t:[/quote]
ze cica, no, ale selma ako selma:P od Kusturicu? nazov, osoby a obsadenie plus rezia?:-/[/quote]

cierna macka biely kocur? ujo google ti vsetko zvestuje... ;)
28.09.2015 14:04
janaka
iconkocur:
podla mna aj so mnou si uz mala rovnake myslienky, len sa hanbis ich prezentovat... :)

ja a hanbit sa? za rovnake myslienky s tebou?:rolleyes: ja VIEM, AKE mas na mysli, nie, nehanbim, ale prezentovat by som si ich netrufala, predsa len, nevieme, ci sem nechodia aj neplnolete deti:blush: :D[/quote]

po 22:00 by to uz vadit nemalo... :huh:
aj ked je pravda, ze moje myslienkyby mali byt prezentovane az po 23:00 :blush:[/quote]

a co mam cakat s odpovedou az do 22h? ste sa dohodli s pitkom?:rolleyes: :D
cim dalej tym neskor:blink: sa nevyspim:D
28.09.2015 14:06
kocur
a ty si akej farby cica? budeme jak ten film od Kusturicu? :w00t:[/quote]
ze cica, no, ale selma ako selma:P od Kusturicu? nazov, osoby a obsadenie plus rezia?:-/[/quote]

hadam len nie si liska hrdzava? :w00t: :w00t: :w00t:
28.09.2015 14:06
kocur
a co mam cakat s odpovedou az do 22h? ste sa dohodli s pitkom?:rolleyes: :D
cim dalej tym neskor:blink: sa nevyspim:D[/quote]

to je pravda, nevyspis... :blush: :blush: :blush:
28.09.2015 14:08
janaka
iconkocur:

hadam len nie si liska hrdzava? :w00t: :w00t: :w00t:[/quote]
hrdzava nie som, to by sa ti nepacilo?:sneaky: este si bude vyberat, chlpacisko jedno:rolleyes:
28.09.2015 14:10
janaka
iconkocur:
iconmarika2772:
iconkocur:

konkretne v smere horizontalnych pohybovych aktivit... :rolleyes: ( aj ked niektori preferuju vertikalne..., ale ako aj janaka spravne poznamenala, nemame uz 20... B)
[/b]
a toto je zas co?:blush: este nie je 23h, a okrem toho, v pracovne dobe??!:blush: :rolleyes:
/a tema utecenci!:O /
28.09.2015 14:16