Diskusia

kocur
Príspevkov: 6416
iconmarika2772:
iconkocur:

chapem, chapem... roztrasene kolena, smeterlingy v brusku, horucava v tvari a preskakujuci hlas... ale neboj sa, pomozem ti, prekonas to... B)

a potom to príde........:rolleyes: uvidím výšku sumy tvojho konta......:w00t: a už sa ma nezbavíš.....:D

mirko mal pravdu? :blink: vsetky ste zlatokopky? :sneaky:
30.09.2015 15:32
marika2772
Príspevkov: 14776
iconkocur:

ja nie, ja ťa budem aj milovať......:rolleyes: :D:sneaky:
30.09.2015 15:47
kocur
iconmarika2772:
iconkocur:

ja nie, ja ťa budem aj milovať......:rolleyes: :D:sneaky:

ako, kde a ako casto? :w00t: :w00t: :w00t:
30.09.2015 15:50
marika2772
iconkocur:

no citovo, 365 dní v roku a 24 hod.denne.....:sneaky: to nenájdeš len tak. Si gratuluj, že si ma našiel......:rolleyes: :D
30.09.2015 15:55
kocur
iconmarika2772:
iconkocur:

no citovo, 365 dní v roku a 24 hod.denne.....:sneaky: to nenájdeš len tak. Si gratuluj, že si ma našiel......:rolleyes: :D

ukaz tie ruky co drzis za chrbtom :mad: urcite drzis nejaku bakulu a chces kozuch prasit... :sneaky:
30.09.2015 16:14
marika2772
iconkocur:

ukaz tie ruky co drzis za chrbtom :mad: urcite drzis nejaku bakulu a chces kozuch prasit... :sneaky:

ked píšem, nemôžem ich mať za chrbtom......:rolleyes: božechráň, že kožuch prášiť :rolleyes: ........to len občas tak preventívne, aby si vedel kde je sever a bol v "obraze"......:sneaky:
30.09.2015 18:05
janaka
Príspevkov: 5969
vidim, ze ste sa nejak "rozjeli" a prasite aj za denneho svetla:w00t:
vcera som sa nemohla dockat 23 h az tak, ze som zaspala pri telke:blink:
som zvedava, s cim pride kocur dneska po tej 23h.:blush: ..mam ale pocit, ze je tu nejak mrtvo a ze to boli len prazdne sluby:sneaky: :rolleyes:
[Naposledy editoval janaka, 30.09.2015 22:52]
30.09.2015 22:44
kocur
iconjanaka:
som zvedava, s cim pride kocur dneska po tej 23h.:blush: ..mam ale pocit, ze je tu nejak mrtvo a ze to boli len prazdne sluby:sneaky: :rolleyes:

Kocur nedava prazdne sluby...:sneaky:
30.09.2015 23:04
janaka
iconkocur:
iconjanaka:

Kocur nedava prazdne sluby...:sneaky:

kocurik:rolleyes: ja som len cakala, ci sa zjavis:-/ a teraz sa mi uz chce spat, som takaaaaa unavenaaaaaa:sleep: dobru noc:love:
30.09.2015 23:20
pitu47
Príspevkov: 11874
iconjanaka:
sak aj s pitkom som mala obcas rovnake myslienky

a ja ich este stale mam :love:
30.09.2015 23:38
marika2772
iconjanaka:

prášime, ked sa dá, teda kedy kocúr môže :w00t: :rolleyes: , ja môžem vždy :sneaky: .......denné svetlo je ok,mne nevadia jeho šediny, ani vrásky.........:D
[Naposledy editoval marika2772, 01.10.2015 15:37]
01.10.2015 09:28
Rudiger
Príspevkov: 4180
Onedlho bubu ľutovať aj ti, ktori tak velmi ,,pomáhali" :

Soeren Kern svoju deprimujúcu správu zhrnul do týchto bodov:

Kresťania, Kurdi a jezídovia v utečeneckých táboroch sú napádaní moslimami s rastúcou frekvenciou a zúrivosťou.
“Utiekol som pred iránskou tajnou službou, pretože som si myslel, že v Nemecku by som mohol konečne žiť svoju vieru bez prenasledovania. Ale v utečeneckom tábore nemôžem prejaviť, že som kresťan, inak by som čelil hrozbám a násiliu … Pre nich som len zviera. Chcú ma zabiť. ” – iránsky kresťan v nemeckom utečeneckom tábore.
“Musíme sa zaobísť bez ilúzii, že všetci tí, ktorí sem pricestovali, sú aktivisti za ľudské práva. … Dostávame správy o agresii, vrátane vyhrážania sa sťatím, o konfliktoch medzi sunnitmi a šiitmi, ale najviac ohrozenou skupinou sú jezídovia a kresťania. Tí kresťanskí konvertiti, ktorí neskrývajú svoju vieru, čelia so 100% pravdepodobnosťou, že budú napadnutí a vystavení perzekúciám ” – tvrdí Max Klingberg, riaditeľ frankfurtskej Medzinárodnej spoločnosti pre ľudské práva.
“Pozorujeme, že salafisti sa objavujú v azylových domoch prezlečení za dobrovoľníkov a pomocníkov, zámerne hľadajú kontakt s utečencami a pozývajú ich do svojich mešít, aby sa pridali k ich islamskej veci.” – tvrdí Hans-Georg Maassen, šéf nemeckej tajnej služby.
Polícia naliehavo žiada Merkelovú, aby mohla imigrantov triediť podľa vierovyznania a umiestňovať ich tak do osobitných zariadení. Merkelovej vláda však namieta, že takáto segregácia by išla proti multikulturálnym hodnotám Nemecka. Výsledkom je peklo v utečeneckých táboroch.
“Prevažnú časť migrantov, ktorí sa sem prišli, nemožno integrovať.” – tvrdí Heinz Buschkowsky, bývalý starosta berlínskej štvrti Neukölln.
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
03.10.2015 07:27
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
To ako keby Kotleba pisal o slovenskych Ciganoch... to same pise antiislamista Kern o islame...
03.10.2015 12:21
janaka
iconmarika2772:
iconjanaka:

prášime, ked sa dá, teda kedy kocúrmôže :w00t: :rolleyes: , ja môžem vždy :sneaky: .......denné svetlo je ok,mne nevadia jeho šediny, ani vrásky.........:D

jasne, vertikal nepusti:w00t:
03.10.2015 21:20
janaka
iconRudiger:
Onedlho bubu ľutovať aj ti, ktori tak velmi ,,pomáhali" :

Soeren Kern svoju deprimujúcu správu zhrnul do týchto bodov:

Kresťania, Kurdi a jezídovia v utečeneckých táboroch sú napádaní moslimami s rastúcou frekvenciou a zúrivosťou.
“Utiekol som pred iránskou tajnou službou, pretože som si myslel, že v Nemecku by som mohol konečne žiť svoju vieru bez prenasledovania. Ale v utečeneckom tábore nemôžem prejaviť, že som kresťan, inak by som čelil hrozbám a násiliu … Pre nich som len zviera. Chcú ma zabiť. ” – iránsky kresťan v nemeckom utečeneckom tábore.
“Musíme sa zaobísť bez ilúzii, že všetci tí, ktorí sem pricestovali, sú aktivisti za ľudské práva. … Dostávame správy o agresii, vrátane vyhrážania sa sťatím, o konfliktoch medzi sunnitmi a šiitmi, ale najviac ohrozenou skupinou sú jezídovia a kresťania. Tí kresťanskí konvertiti, ktorí neskrývajú svoju vieru, čelia so 100% pravdepodobnosťou, že budú napadnutí a vystavení perzekúciám ” – tvrdí Max Klingberg, riaditeľ frankfurtskej Medzinárodnej spoločnosti pre ľudské práva.
“Pozorujeme, že salafisti sa objavujú v azylových domoch prezlečení za dobrovoľníkov a pomocníkov, zámerne hľadajú kontakt s utečencami a pozývajú ich do svojich mešít, aby sa pridali k ich islamskej veci.” – tvrdí Hans-Georg Maassen, šéf nemeckej tajnej služby.
Polícia naliehavo žiada Merkelovú, aby mohla imigrantov triediť podľa vierovyznania a umiestňovať ich tak do osobitných zariadení. Merkelovej vláda však namieta, že takáto segregácia by išla proti multikulturálnym hodnotám Nemecka. Výsledkom je peklo v utečeneckých táboroch.
“Prevažnú časť migrantov, ktorí sa sem prišli, nemožno integrovať.” – tvrdí Heinz Buschkowsky, bývalý starosta berlínskej štvrti Neukölln.

mohol by si ich zobrat ficko, on chcel len krestanov, teda keby uz musel nejakych prijat...:sneaky: ;)
03.10.2015 21:28