Diskusia

marika2772
Príspevkov: 14776
iconkocur:

Tak ja vyrabam pekne deti...:)

veď ja viem aj 2 druhy.....počuj, nechceš darovať materiál? Aj na tom by sme zarobili....:w00t:
13.01.2016 21:11
kocur
Príspevkov: 6416
:love: :love: :love:
iconmarika2772:
iconkocur:
:love:
Tak ja vyrabam pekne deti...:)

veď ja viem aj 2 druhy.....počuj, nechceš darovať materiál? Aj na tom by sme zarobili....:w00t:

To je dobry biznis plan :w00t: Ty budes vyhladavat mamicky a posuvat ni ich a ja ich budem obdarovavat. :rolleyes: Proviziu chces v naturaliach? :love:
13.01.2016 21:19
marika2772
iconkocur:

To je dobry biznis plan :w00t: Ty budes vyhladavat mamicky a posuvat ni ich a ja ich budem obdarovavat. :rolleyes: Proviziu chces v naturaliach? :love:

veď ja mám len dobré nápady, len si ma trochen nempochopil.....:rolleyes: ja som myslela darovať do spermobanky......vieš dajú Ti pohárik, pôjdeš separé, niečo kukneš, ideš, vyjdeš a pohárik odovzdáš.......:D a môžeš aj viackrát denne.......;)
stačia eurá, potom si pôjdem kúpiť niečo na seba...:D ......:thumbup:
13.01.2016 22:17
kocur
iconmarika2772:
iconkocur:

veď ja mám len dobré nápady, len si ma trochen nempochopil.....:rolleyes: ja som myslela darovať do spermobanky......vieš dajú Ti pohárik, pôjdeš separé, niečo kukneš, ideš, vyjdeš a pohárik odovzdáš.......:D a môžeš aj viackrát denne.......;)
stačia eurá, potom si pôjdem kúpiť niečo na seba...:D ......:thumbup:

do spermobanky? a naco? ja nemam rad prostrednikov vo veciach, ktore sa efektivne daju riesit napriamo. jedine v com mas pravdu je to, ze mozem viackrat denne B)
a kupovat si nemusis nic - na seba mas mna :love:
14.01.2016 18:07
marika2772
iconkocur:

do spermobanky? a naco? ja nemam rad prostrednikov vo veciach, ktore sa efektivne daju riesit napriamo. jedine v com mas pravdu je to, ze mozem viackrat denne B)

tam Ti za kvalitu zaplatia a bez prostredníkov napriamo, Ti platenie hrozí.....víííííššš....:rolleyes:?
že "ala medvedia kožušina"....pri krb by bodla, to je fakt, ale dcera by mi krk vykrútila.......:rolleyes:
14.01.2016 20:15
kocur
iconmarika2772:
iconkocur:

tam Ti za kvalitu zaplatia a bez prostredníkov napriamo, Ti platenie hrozí.....víííííššš....:rolleyes:?
že "ala medvedia kožušina"....pri krb by bodla, to je fakt, ale dcera by mi krk vykrútila.......:rolleyes:

tak ak je po tebe :scared:
15.01.2016 13:46
marika2772
iconkocur:

tak určite nebude stáť, kde ju postavíš a čakať, kým ju zas presunieš inam......ale čo sa týka ochrany zvierat, tak na to je velice háklivá......keby mohla, tak donesie domov všetkých zatúlaných psov......a kedže nemôže, tak ich chodi aspon krmiť a nosí im vodu, ak ich nájde tam, ich videla...;)
15.01.2016 17:37
kocur
iconmarika2772:
iconkocur:

tak určite nebude stáť, kde ju postavíš a čakať, kým ju zas presunieš inam......ale čo sa týka ochrany zvierat, tak na to je velice háklivá......keby mohla, tak donesie domov všetkých zatúlaných psov......a kedže nemôže, tak ich chodi aspon krmiť a nosí im vodu, ak ich nájde tam, ich videla...;)

aj macky? :w00t: :w00t: :w00t:
17.01.2016 13:38
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconRudiger:
:thumbup: Mam rad ludi ktori sa neboja povedat nahlas co na co sa ini boja hoci len pomysliet :

http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Meiner-Kanzlerin-mojej-kancelarke-Zbavte-sa-pocitu-viny-Otvoreny-list-Jozefa-Banasa-Angele-Merkelovej-259030

Hlavne ked to povie estebak Banas, krycie mena Dodo a Lotos... tak to bude naozaj pravda... a ze ho cituju parlamentni listy, sa necudujem, ruska propaganda pre debilov...
17.01.2016 20:44
Rudiger
Príspevkov: 4180
Tak to vypada, ze si PENDLERI v najbližších dňoch ,,užijú" - uz sa neviem dočkať materholm-oných správ :

The Schengen agreement on open borders was “temporarily suspended” in Austria Saturday as Chancellor Werner Faymann added his voice to a chorus of leaders warning that the refugee crisis threatened to pull the EU apart.
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
17.01.2016 22:02
materholm
Príspevkov: 953
http://www.cas.sk/clanok/342089/toto-slovakov-nepotesi-koniec-volneho-pohybu-rakusko-zrusilo-platnost-schengenu.html

Uvidime co dalej.
17.01.2016 22:26
kocur
iconmaterholm:
http://www.cas.sk/clanok/342089/toto-slovakov-nepotesi-koniec-volneho-pohybu-rakusko-zrusilo-platnost-schengenu.html

Uvidime co dalej.

dalej nic - tisice mahmudov sa budu valit dalej, ved eu je derava jak usta starej zeny... :D a na hraniciach budu buzerovat obycajnych ludi, ktori budu cumiet ako puci... B)
17.01.2016 22:33
marika2772
iconheavy:

Hlavne ked to povie estebak Banas, krycie mena Dodo a Lotos... tak to bude naozaj pravda... a ze ho cituju parlamentni listy, sa necudujem, ruska propaganda pre debilov...

to ešte nestihli skartovať........:w00t: či máš osobný prístup k údajom.....:)
tie parlamentní listy "píšu".......:thumbup:
17.01.2016 22:54
marika2772
iconkocur:

aj macky? :w00t: :w00t: :w00t:

nie, ani kocúrov.....stačia tí od susedov....:D
17.01.2016 22:56
marika2772
iconmaterholm:

Uvidime co dalej.

materholm, máš občiansky preukaz.......? :) Ak nie, tak sa nanajvýš vrátiš z Kittsee, alebo Marcheggu.......to prejdeš aj pešom.....:) že športom k trvalej invalidite....:D
17.01.2016 23:04