Diskusia

marika2772
Príspevkov: 14776
iconkocur:

dalej nic - tisice mahmudov sa budu valit dalej, ved eu je derava jak usta starej zeny... :D a na hraniciach budu buzerovat obycajnych ludi, ktori budu cumiet ako puci... B)

že materholm, bez občianskeho.....:rolleyes: :D
17.01.2016 23:06
materholm
Príspevkov: 953
Mam ale ako to bude mozno zdrzovat dopravu.Kontrolam som sa nevyhol ani ja.Ludia co cestuju na nocne cez Burgenland iste par krat zazili.Len kladiem si otazku nakolko to zdrzi vlaky.Keby radsej posilnili hliadky na posledne vlaky a zamerali sa na chytanie Zugdiebov.Priznam sa ze ak si spomeniem na stare casy som asi len tri razy zazil kontrolu na stanici.Aj to len pasu.Vlak ale stale vychadza ako optimalnejsie riesenie a este to dopadne tak ze autopendleri budu musiet prejst hranicu vlakom a potom presedlat do auta trosku dalej bud v Kittse alebo Gatendorfe a hura spät na dialnicu alebo si povedia budem cestovat vlakom lebo tam sa kontrola rychlejsie vybavi.
17.01.2016 23:26
2Jana2
Príspevkov: 493
Materholm, ty vies, ze môzes cestovat aj Busom za 1 € ?
17.01.2016 23:34
marika2772
iconmaterholm:
Mam ale ako to bude mozno zdrzovat dopravu.Kontrolam som sa nevyhol ani ja.Ludia co cestuju na nocne cez Burgenland iste par krat zazili.Len kladiem si otazku nakolko to zdrzi vlaky.Keby radsej posilnili hliadky na posledne vlaky a zamerali sa na chytanie Zugdiebov.Priznam sa ze ak si spomeniem na stare casy som asi len tri razy zazil kontrolu na stanici.Aj to len pasu.Vlak ale stale vychadza ako optimalnejsie riesenie a este to dopadne tak ze autopendleri budu musiet prejst hranicu vlakom a potom presedlat do auta trosku dalej bud v Kittse alebo Gatendorfe a hura spät na dialnicu alebo si povedia budem cestovat vlakom lebo tam sa kontrola rychlejsie vybavi.

neklad si nič, ale obstaraj teplý spácák.......:rolleyes:
čo???????????? To je aký systém prepravy....:rolleyes:?
17.01.2016 23:45
materholm
Marika v spacaku som nespal uz asi 5 rokov.........Ludia sa budu snazit najst optimalne riesenie.No obavam sa ze to bude premietnute v prizvaniach na pohovor.Asi si budem musiet uvadzat telefonne cislo iba rakuske ked budem raz hladat pracu.
18.01.2016 00:09
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconmaterholm:
http://www.cas.sk/clanok/342089/toto-slovakov-nepotesi-koniec-volneho-pohybu-rakusko-zrusilo-platnost-schengenu.html

Uvidime co dalej.

A cital si to cele? Tyka sa to juznej hranice Rakuska, kadial sa teraz valia migranti do Nemecka... a cital si, preco to Rakusania spravili? Tak si precitaj a nebudes musiet davat filozoficku otazku Uvidime, co dalej...
18.01.2016 20:49
marika2772
iconmaterholm:
Marika v spacaku som nespal uz asi 5 rokov.........Ludia sa budu snazit najst optimalne riesenie.No obavam sa ze to bude premietnute v prizvaniach na pohovor.Asi si budem musiet uvadzat telefonne cislo iba rakuske ked budem raz hladat pracu.

ja od roku 1985......"že Blaton Urlaub "....:rolleyes:
pohovor?????????????? ako kde.....?:rolleyes:
ty hľadáš prácu....?
18.01.2016 22:57
marika2772
iconheavy:

A cital si to cele? Tyka sa to juznej hranice Rakuska, kadial sa teraz valia migranti do Nemecka... a cital si, preco to Rakusania spravili? Tak si precitaj a nebudes musiet davat filozoficku otazku Uvidime, co dalej...

nie, nečítal a načo......materholm nie je migrant, ale pendler............:rolleyes: :D
18.01.2016 23:00
materholm
Janka viem ale ja som si na tie vlaciky ktore sice niesu financovane z oranzoveho kabinetu ale skôrz toho sedeho na spôsob zaplat si sam akosi zvykol.Chyba tam sice internet ale to mi tak nevadi.Spoznavam novych ludi niektori su zvlastni a ini super.Kazdy ma svoj zivotny pribeh.Poslanie.Dalo by sa povedat ze pomerne vysoke percento je vlakova inteligencia.Dozviem sa dokonca aj retropribehy ako to bolo ked este ani nasa dobra stanica nestala .--------------------

Marika (( Ty si chodila na Urlaub na Balaton? Este bolo viac vody ze.Teraz to uz budu bahenne kupele ked to takto pôjde dalej. Pracu nehladam ale nikdy nevies.Mate vo firme volne miesto???:sneaky: Uvidime casom .Dnes som nad tebou rozmyslal ked som bol v Hoferi pri Wienn Mitte ze ta teoreticky môzem stretnut kedze sa pohybujes aj v tych koncinach.Ale musim uznat mala si pravdu neni az tak daleko.

Marika a Kater ja som nie raz siel z Kittsee peso a to nie je take zle.Krasne prostredie len potom po Kopcianskej je to dramaticky ine.No ja zasadne len v ramci pravidiel.

Heavy.Preco to robili Rakusania no preco asi pretoze Nemci nam ich posielaju spät.Taka mala krajina ako je Rakusko to nedokaze vstrebat.Uviime kolko potrva kym sa korutanske pohranicie posunie do burenlandskeho a dolnorakuskeho pri Ba.Mimochodom cital si co sa stalo v Pratri? Kto zachranil tu 18sku v Pratri? Kolegovia z mojej brandze.
19.01.2016 00:06
pitu47
Príspevkov: 11874
iconmaterholm:
.Dalo by sa povedat ze pomerne vysoke percento je vlakova inteligencia..

ty a kto este :confused:
19.01.2016 00:18
materholm
Pituka.........Vies ze sebechvala smrdi....V dennych vlakoch je jej pozehnane. V tych poslednych nocnych je jej pomenej.Vtedy treba najlepsie nezaspat aby ta neokradli.Cestujes vlakom? Mas sancu byt clenom.Pridaj sa k nam do partie.Nudit sa nebudes.
20.01.2016 00:51
pitu47
Príspevkov: 11874
iconmaterholm:
.Cestujes vlakom? Mas sancu byt clenom.Pridaj sa k nam do partie.Nudit sa nebudes.

neviem, ci splnam kriteria
20.01.2016 12:11
materholm
Pituka .Ak chces môzes aj Andera zobrat.Aspon nam to okoreni nejakym dobrym vtipom.Je sice z Kosic ale na Ludi ako su Ander( Pisancin),Stasak Radeva nedam dopustit.
Ander bude rozpravat vtipy typu stretne sa Materholm,Mirko,Marika a Pitu vo vlaku do Viedne .Materholm krici vidim Miraku?Mirko vravi.Dufam ze to
20.01.2016 13:00
kocur
Príspevkov: 6416
neviem... :blink: som jediny, kto ma pri materholmovi cudny dojem miernej, ale zato trvalej intoxikacie? :confused:
20.01.2016 13:14
kocur
Príspevkov: 6416
iconmaterholm:
Pituka .Ak chces môzes aj Andera zobrat.Aspon nam to okoreni nejakym dobrym vtipom.Je sice z Kosic ale na Ludi ako su Ander( Pisancin),Stasak Radeva nedam dopustit.
Ander bude rozpravat vtipy typu stretne sa Materholm,Mirko,Marika a Pitu vo vlaku do Viedne .Materholm krici vidim Miraku?Mirko vravi.Dufam ze to

materholm, este raz a pomaly... Co ???? :blink:
20.01.2016 13:15