Diskusia

karla23
Príspevkov: 1304
Vlado usa bombardovali Lybiu Syriu a ine staty tak nech oni si zoberu utecencov nie mi..zapad vykoristoval africke staty kde mal kolonie ..kolonie nemalo rusko ani ceskoslovensko..tak nepis tu veci u rusku lebo to stym nesuvisi.Ked v Traiskirchene v tabore vypocuvali utecencov tak ti priznali ze vsetko financuje ich utek do europy amerika tak chod tam to riesit.
08.09.2015 17:21
Rudiger
Príspevkov: 4180
:w00t: Mirecek si spät :confused: :confused: :confused:
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
08.09.2015 17:33
Rudiger
icon2Jana2:
iconVlado:
Pozeral si statistiky kolko migrantov prijali Slovaci - jedno ci s otvorenou alebo zatvorenou narucou!
Ked sa chces trochu pohrat:

http://pejl.svt.se/flyktingstrommar-en/#sy2010

... ked si niekto mysli, ze je to vybavene a ze to pretrpime v kute, tak su na omyle. To je zaciatok a cim skorr najdeme koncepty co robit o to lepsie. Druha vlna v dalsich rokoch bude klimatizacna. To znamena hlad, prirodne katastrofy vytlacia africke obyvatelstvo na sever - mozno smerom do Ruska?! Tam by bolo v kazdom pripade dost miesta - nie? Okrem ineho ked vidim ako strielaju s kalasnikom, tak si mysli, ze by niekto mohol zobrat na zodpovednost co tie samopaly vyraba - tu by mohol Putin sa stat super star - to by som si ja zelal.

Vlado diky za link , super prehlad :thumbup: prekvapila ma Nigeria, Mali - Taliansko 50% , nikdy som to v Taliansku tak nevnimala, v Londyne a v Parizi to bolo viac viditelne ...

Na zaklade vyjadrenia jedneho klasika, ktory kedysi povedal : ,,Štatistiky sú ako bikiny. To, čo odhaľujú, je síce pekné, ale zakrývajú to podstatné" sa v tomto pripade o ne urcite opierat nebudem. Ak by sme mali ist do hlbky, musel by si totiz po pravde aj urobit porovnanie kolko migrantov sa vtedy valilo do Europy a kolko sa ich vali teraz. ;)
Potom by sme nasli aj spolocnu rec. V tomto pripade je to len ubohe vytrhnutie z kontextu a sluzi asi ako okuliare na citanie, ktorych ,,skla" su vyrobene z mramoru :thumbdown:
08.09.2015 17:35
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
iconkarla23:
Vlado usa bombardovali Lybiu Syriu a ine staty tak nech oni si zoberu utecencov nie mi..zapad vykoristoval africke staty kde mal kolonie ..kolonie nemalo rusko ani ceskoslovensko..tak nepis tu veci u rusku lebo to stym nesuvisi.Ked v Traiskirchene v tabore vypocuvali utecencov tak ti priznali ze vsetko financuje ich utek do europy amerika tak chod tam to riesit.

Bol si v Traiskirchene?
- ja ano

Stretol si niekedy utecenca zo Syrie?
- ja mam v robote kolegu

Vies kto dodava zbarane do Syrie?
- ked svetovy exportery zbrani s touto situaciou nic nemaju - tak to ma velmi prekvapuje ...
08.09.2015 17:42
janaka
Príspevkov: 5969
ved to, svetovi exporteri zbrani - a medzi ne patri aj USA, Nemecko atd.
a USA a Anglicko bombardovali Libyu, Irak a zanechali tam aj okrem bordelu aj zbrane, ktore teraz sluzia IS:thumbdown:
USA sa dnes vyjadrili k tomu, ze utecencov zo Syrie by aj prijali, ale sa boja, ze su medzi nimi teroristi a kym by ich presetrili, trvalo by to roky:blink:
blink preto, lebo Europa je im ukradnuta, a ak pridu teroristi do EU, ok, hlavne aby neprisli do amerikyB)
[Naposledy editoval janaka, 09.09.2015 20:15]
09.09.2015 19:17
Rudiger
Vlado skus sa teda opytat kolegu, ze ak sa clovek pozorne pozrie na Chronik des Bürgerkriegs in Syrien (ktora sa mimochodom datuje od roku 2011) preco pred nou (akoze) uteka vacsina az teraz v 2/3 roku 2015 :confused: :confused: :confused: .....a podotykam TAKTO HUFNE DO EUROPY (aby nevznikali zas dohady a ,,argumenty" ze ved kolega je tu uz par rokov atd. ).

Preco sa menej bojime tychto najazdov ako pravdy ( kladiem si tuto otazku stale castejsie ) :confused:

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Plukovnik-Skacel-ucastnik-armadnich-misi-Jsou-to-vetrelci-zadni-uprchlici-Je-to-invaze-kterou-nekdo-ridi-aby-nas-znicil-Nedojima-me-ze-se-utopili-379943
[Naposledy editoval Rudiger, 10.09.2015 15:32]
10.09.2015 08:12
Rudiger
Ako vidiet z nasledujucich sprav z Nemecka, neboja sa vsetci poukazat na skutocnu podstatu problrmu :

http://gloria.tv/media/VyzotcUwWQx
10.09.2015 16:49
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconRudiger:

Je tazke dnes hodnotit CO BUDE - CO Z TOHO VYVSTANE ale myslim ze dobre casy v Europe koncia ...........
Doporucujem ti tieto informacie : http://medzicas.sk/europu-zaplavuju-hordy-chamtivych-migrantov/

Uz mi je jasne, preco si taky tupy, Ty buran vypatlany... to z tych ruskych webov...
13.09.2015 22:17
heavy
iconRudiger:

Ktore media mas konkretne na mysli :confused: Tato novinarka ( skor dopisovatelka ) funguje na trocha inej urovni ako media s jednym majitelom v pozadi.
A co sa tyka moslimov trebars z Libie alebo Sirie ale aj Indie - mam s ich mentalitou bohate osobne skusenosti - takze ,,mediam" nepotrebujem verit.

a na akejze urovni funguje? Na urovni rozsievania nenavisti? Klamstva a polopravd? Sak Ty si taky pako, ze ani toto nedokazes rozlisit... Ty ina uroven....
13.09.2015 22:19
heavy
iconRudiger:
Otazkou uz nie je to Ci sa to stane, ale KEDY SA TO STANE, ze tito ,,migranti" premenia Európu k obrazu vlastneho života a rozvrateneho sveta ( krajiny) z akeho teraz utekajú ? :-/

ta Tvoja sekta na to nepozna odpoved?
13.09.2015 22:20
heavy
iconkarla23:

Ty si tak tupá, az to v riti picha.... to kam chodis na tie chujoviny? panenkoskakava....
13.09.2015 22:31
heavy
iconjanaka:
ved to, svetovi exporteri zbrani - a medzi ne patri aj USA, Nemecko atd.
a USA a Anglicko bombardovali Libyu, Irak a zanechali tam aj okrem bordelu aj zbrane, ktore teraz sluzia IS:thumbdown:
USA sa dnes vyjadrili k tomu, ze utecencov zo Syrie by aj prijali, ale sa boja, ze su medzi nimi teroristi a kym by ich presetrili, trvalo by to roky:blink:
blink preto, lebo Europa je im ukradnuta, a ak pridu teroristi do EU, ok, hlavne aby neprisli do amerikyB)

janaka, prestan trepat, nech sa nemusim za Teba hanbit...:confused:
13.09.2015 22:33
heavy
iconRudiger:
Vlado skus sa teda opytat kolegu, ze ak sa clovek pozorne pozrie na Chronik des Bürgerkriegs in Syrien (ktora sa mimochodom datuje od roku 2011) preco pred nou (akoze) uteka vacsina az teraz v 2/3 roku 2015 :confused: :confused: :confused: .....a podotykam TAKTO HUFNE DO EUROPY (aby nevznikali zas dohady a ,,argumenty" ze ved kolega je tu uz par rokov atd. ).

Preco sa menej bojime tychto najazdov ako pravdy ( kladiem si tuto otazku stale castejsie ) :confused:

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Plukovnik-Skacel-ucastnik-armadnich-misi-Jsou-to-vetrelci-zadni-uprchlici-Je-to-invaze-kterou-nekdo-ridi-aby-nas-znicil-Nedojima-me-ze-se-utopili-379943

no jasne, kokotko, parlamentni listy, uz viem, kam chodis na rozumy, Ty tupy buran....:w00t: :thumbup:
13.09.2015 22:34
2Jana2
Príspevkov: 493
Heavy , nepoznam ta , som tu nova, ale registrujem, ze si sem nabehol, vsetkych sfukol :) , tak by ma zaujimal tvoj nazor na tu uprchlicku krizu aj v suvislosti s Rakuskom. Vsimla som si, ze prispevkov mas neurekom, asi mas nazor na veci. Diky.
13.09.2015 22:50
heavy
Vlado, najlepsie urobis, ak tuto diskusie zmases uplne, dost mam tych proruskych sracov v inych diskusiach....
13.09.2015 22:51