Diskusia

heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconkarla23:
http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Obrovsky-skandal-vo-Viedni-Unikol-utajeny-audit-socialnych-davok-pre-migrantov-284480

viel spas zapadna europa...;)

ze utajeny audit... tymto protisystemovym tajtrlikom staci uviest, ze je nieco utajene a uz na to skacu ako pstruhy...:w00t: Nic nie je a nebolo utajene, je to normalna sprava rakuskeho Rechnungshof... ale, my vieme, ze parlamentnelisty su proruska sracka...
20.02.2017 12:17
heavy
iconniko0000001:
Add: utečenci

V kurze mám 5 tich arabských spolužiakov:

Hasan - lekár vyštudoval v Rusku, 35 rokov (Syria) budeme asi kamoši
Muhamad - nezberné zlaté decko, 15 rokov (Sýria) niečo mu asi darujem, dáku malú pozornosť, aby vedel, že nie sme svine
Armani - nie veľmi sympatický, kaderník, čo stále sa rýpe v iphone, 20 rokov (Sýrsky Kurd) mám ho v paži
Moci - kliďas, čo sa hanbí, 22 rokov, učiteľ plávania (Sýria) netrápi ma
Hamsa - vyrovnaný, usilovný, doma vodič LKW a z dobrej rodiny, najlepší žiak, snaží sa (Tunis) možno nájdeme spoločnú reč

Nezmyslím si, že ktokoľvek z nich bude hrozbou pre bezpečnosť a to asi preto, lebo sú aktívni v integrácii, aj keď vždy ostanú iní.

kua, toto sem nedavaj, lebo Ta xenofobni primitivi zotru...:w00t:
20.02.2017 12:18
janaka
Príspevkov: 5969
iconheavy:
iconkarla23:
http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Obrovsky-skandal-vo-Viedni-Unikol-utajeny-audit-socialnych-davok-pre-migrantov-284480

viel spas zapadna europa...;)

ze utajeny audit... tymto protisystemovym tajtrlikom staci uviest, ze je nieco utajene a uz na to skacu ako pstruhy...:w00t: Nic nie je a nebolo utajene, je to normalna sprava rakuskeho Rechnungshof... ale, my vieme, ze parlamentnelisty su proruska sracka...

som mu to pisala, dilinkovi, ale on to ignoruje, ako kazdy primitiv ignoruje nieco, co mu nepasuje do noty:rolleyes:
20.02.2017 12:51
heavy
iconjanaka:

som mu to pisala, dilinkovi, ale on to ignoruje, ako kazdy primitiv ignoruje nieco, co mu nepasuje do noty:rolleyes:

a sak sam pise, ze nie je povinny odpovedat, takze len tu toci tie svoje alternativne sracky a vobec si neuvedomuje, ze tu je za dementa...
20.02.2017 13:04
janaka
iconheavy:
iconjanaka:

a sak sam pise, ze nie je povinny odpovedat, takze len tu toci tie svoje alternativne sracky a vobec si neuvedomuje, ze tu je za dementa...

ved ja viem, ani som necakala, ze odpovie, co mozes cakat od blbca? :blink: lenze ja som mu dala protiargument, ale co s nim ked on necita rakusku tlac, len hovadiny co jemu pasuju:-/
20.02.2017 13:11
kocur
Príspevkov: 6416
iconjanaka:
iconheavy:
iconjanaka:

ved ja viem, ani som necakala, ze odpovie, co mozes cakat od blbca? :blink: lenze ja som mu dala protiargument, ale co s nim ked on necita rakusku tlac, len hovadiny co jemu pasuju:-/

janaka ja sustredene a pozorne citam kazde tvoje slovicko :love: niektore aj viackrat... :blush:
20.02.2017 13:13
janaka
iconkocur:
iconjanaka:
iconheavy:
iconjanaka:

janaka ja sustredene a pozorne citam kazde tvoje slovicko :love: niektore aj viackrat... :blush:

co - pisem tak nezrozumitelne?:rolleyes:
20.02.2017 13:15
kocur
co - pisem tak nezrozumitelne?:rolleyes:[/quote]

naopak - uplne zrozumitelne... :blush: :love: :rolleyes:
20.02.2017 13:16
karla23
Príspevkov: 1304
spravne...treba verit tomu co serviruje menstrim...ovecky v jednom stade papaju klamstva...a este sa citia mudry :lol: :lol: :lol:
20.02.2017 13:26
janaka
iconkocur:

naopak - uplne zrozumitelne... :blush: :love: :rolleyes:[/quote]
aha:love: laska na prve precitanie:rolleyes: ;)
20.02.2017 13:27
kocur
iconjanaka:
iconkocur:

aha:love: laska na prve precitanie:rolleyes: ;)[/quote]

bingo !!! :love: :love: :love:
20.02.2017 13:31
janaka
iconkocur:
iconjanaka:
iconkocur:

bingo !!! :love: :love: :love:[/quote]
chapem: kvety az zajtra:rolleyes:
20.02.2017 13:37
heavy
iconkarla23:
spravne...treba verit tomu co serviruje menstrim...ovecky v jednom stade papaju klamstva...a este sa citia mudry :lol: :lol: :lol:

asi ako zopar zufalcov z alternativy, hehehehehe
20.02.2017 13:38
karla23
Príspevkov: 1304
heavy z vas si menstrim prcu robit a vy mu to este zeriete...chytraci ze vraj B)
20.02.2017 13:39
kocur
iconjanaka:
iconkocur:
iconjanaka:
iconkocur:

bingo !!! :love: :love: :love:

chapem: kvety az zajtra:rolleyes:[/quote]

kvety zajtra a kedy to... one... ved vies co? :blush: :love:
20.02.2017 13:41