Diskusia

karla23
Príspevkov: 1304
Heavy co to za klamstva pises...korporacie ziadne dane neplatia...platia ich len obycajni ludia a mali podnikatelia a firmi...preto korporacie si zakladaju hlavne sidla v danovych rajoch...mas medzeri a riadne...korporacie platia dane to je vtip ;)
05.03.2017 10:08
karla23
kapitalizmus prospieva?haha ty si mimo...mozno v 70 80 a 90r ..dnes je situacia vsade na prac.trhoch katastrofalna...same auhilfe joby telzeiti..slabe zarobky...nebyt socialneho systemu v nemecku rakusku ktori dava prispevky tym co malo zarabaju neviem ako by to slo...ty si uplne prespal dobu ;)
05.03.2017 10:10
karla23
https://www.youtube.com/watch?v=dE_YcwWZsMs

Manipulace zprávami na TV Nova Novináři mlčí a bojí se, říkají Hanslík a Smetana Aké prekvapenie

heavy a spol...odbornici nieco pre vas...

ako povedala dnes uz prepustena kocka ludia maju hypoteky..dlhy..rodiny boja sa o miesto...musia klamat ..atd...podobnost stym co bolo pred r 1989 je ciste nahodna...:blink:
[Naposledy editoval karla23, 05.03.2017 10:24]
05.03.2017 10:13
karla23
http://zivot.cas.sk/clanok/18843/odhalenie-vyse-300-nadnarodnych-korporacii-neplati-v-eu-takmer-ziadne-dane

heavy napisal to menstrim takze to musi byt pravda...to snad uznas ;)
05.03.2017 10:15
janaka
Príspevkov: 5969
iconkarla23:
emigrant ktory emigroval v r 1982 do zapadneho nemecka mi povedal ze toto co je dnes pre zamestnancov na prac.trhu ze su len omrvinky...a ide to tole vodou...po 10r sa prestahoval do svajciarska...a vravel ze tam to uz tiez nieje co byvalo...;)

abendländisches paradies je v keli, no hroza:confused: :D co s tym narobis, mirko? nic:cry: dokedy budes vyplakavat nad minulymi casmi, uz si trapny s tym:thumbdown:
05.03.2017 11:43
kocur
Príspevkov: 6416
iconjanaka:
iconkarla23:
emigrant ktory emigroval v r 1982 do zapadneho nemecka mi povedal ze toto co je dnes pre zamestnancov na prac.trhu ze su len omrvinky...a ide to tole vodou...po 10r sa prestahoval do svajciarska...a vravel ze tam to uz tiez nieje co byvalo...;)

abendländisches paradies je v keli, no hroza:confused: :D co s tym narobis, mirko? nic:cry: dokedy budes vyplakavat nad minulymi casmi, uz si trapny s tym:thumbdown:

a co je na tom? :confused: aj mne je smutno za starymi casmi... :cry: pamatam si napr. jeden lyziarsky zajazd v lopusnej doline, kde si dve najkrajsie baby z celej skupiny dali do drzky a za vlasy sa vysklbali kvoli mne... :rolleyes: dnes sa to uz asi nestane... :(
06.03.2017 14:50
janaka
Príspevkov: 5969
:w00t:
iconkocur:
iconjanaka:
iconkarla23:

a co je na tom? :confused: aj mne je smutno za starymi casmi... :cry: pamatam si napr. jeden lyziarsky zajazd v lopusnej doline, kde si dve najkrajsie baby z celej skupiny dali do drzky a za vlasy sa vysklbali kvoli mne... :rolleyes: dnes sa to uz asi nestane... :(

si mal 18?;)
a co mam povedat ja? raz som mala mat rande az s 3 chalanmi, no a nemdopadlo to dobre, na 3 stolickach sa sediet neda:D
06.03.2017 14:53
kocur
iconjanaka:
:w00t:
iconkocur:
iconjanaka:
iconkarla23:

si mal 18?;)
a co mam povedat ja? raz som mala mat rande az s 3 chalanmi, no a nemdopadlo to dobre, na 3 stolickach sa sediet neda:D

tak nejako.. alebo trochu menej... este pred maturitou. :)

a ako to dopadlo? poruvali sa ako dingovia? :rolleyes:
06.03.2017 14:56
2Jana2
Príspevkov: 493
iconkocur:

a co je na tom? :confused: aj mne je smutno za starymi casmi... :cry: pamatam si napr. jeden lyziarsky zajazd v lopusnej doline, kde si dve najkrajsie baby z celej skupiny dali do drzky a za vlasy sa vysklbali kvoli mne... :rolleyes: dnes sa to uz asi nestane... :([/quote]
:D Kocur, ty si fakt vtipalek, vies to tu okorenit :D
06.03.2017 15:01
kocur
icon2Jana2:
iconkocur:

:D Kocur, ty si fakt vtipalek, vies to tu okorenit :D[/quote]

to nie je vtipkovanie, to je cista nostalgia... :confused:
06.03.2017 15:04
2Jana2
iconkocur:
icon2Jana2:
iconkocur:

to nie je vtipkovanie, to je cista nostalgia... :confused:[/quote]
Ja to nespochybnujem :) Vies to vtipne podat :D
06.03.2017 15:05
kocur
icon2Jana2:
iconkocur:
icon2Jana2:
iconkocur:

to nie je vtipkovanie, to je cista nostalgia... :confused:

Ja to nespochybnujem :) Vies to vtipne podat :D[/quote]

ty si hadam nespomenies rada na casy, ked sa kvoli tebe chalani tlkli? aj ked v casoch subojov na kordy alebo pistole to isto bolo zaujimavejsie.. :-)
06.03.2017 15:08
2Jana2
iconkocur:

ty si hadam nespomenies rada na casy, ked sa kvoli tebe chalani tlkli? aj ked v casoch subojov na kordy alebo pistole to isto bolo zaujimavejsie.. :-)

A jej, to vies, ze spominam, stare damy uz len zo spomienok ziju :rolleyes: Bolo to kraaaasne obdobie :thumbup:
06.03.2017 15:17
kocur
icon2Jana2:
iconkocur:

A jej, to vies, ze spominam, stare damy uz len zo spomienok ziju :rolleyes: Bolo to kraaaasne obdobie :thumbup:

ze stare damy :D nemyl si najlepsie roky so starobou :rolleyes: to najlepsie nas mozno este iba caka.. B)
06.03.2017 15:24
2Jana2
iconkocur:
icon2Jana2:
iconkocur:

ze stare damy :D nemyl si najlepsie roky so starobou :rolleyes: to najlepsie nas mozno este iba caka.. B)

Teba celkom realne :) Muz v strednych rokoch - fesny, vzdelany, inteligentny, vtipny a to ty si ;) ked hlada babu, hlada v rozpäti 18 - 49 maximum. Pochopila som, preco vela zien chyta panika, ked dosiahnu 50...... 50 - rocna je zaujimava pre 65 - 70 - rocneho a postupne to rastie 80 - rocny ma zaujem aj o 60 - rocnu / stale je to ale 20- rocny rozdiel / lebo by sa mu hodila ako opatrovatelka ;) Taki ste vy muzi ;) ''Cest'' vynimkam, ako su zajacikovia, ktori sa chcu zviditelnit a urobia vsetko preto / Brzobohateho zena alebo Lucia Bila / :)
06.03.2017 16:40