Diskusia

heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
icon2Jana2:
Heavy , nepoznam ta , som tu nova, ale registrujem, ze si sem nabehol, vsetkych sfukol :) , tak by ma zaujimal tvoj nazor na tu uprchlicku krizu aj v suvislosti s Rakuskom. Vsimla som si, ze prispevkov mas neurekom, asi mas nazor na veci. Diky.

A co by si chcela pocut? Vlna migrantov je tu, vahavym postojom EU a velkorysim pozvanim pani Merkelovej. Podla mna je takch 20% skutocnych syrskych migrantov, zbytok su ekonomicki migranti z Lybie, Pakistan, Afganistan, Bangladez a co ja viem, co este. Nie je spravne, ze ich takto nekontrolovane pustaju do Europy. Aj pri syrskych uprchlikoch by som bol opatrny, ludia, ktori naozaj utekaju pred bombami, sa nezenu pol sveta do Nemecka...
ALE, nebudem sa hlupo prizivovat na tej vlne, stavat gulomentne hniezda a postovat nenavistne, xenofobne prispevky, nebudem kopirovat chujoviny z ruskych webov, klamstva a polopravdy, nebudem hlupo konspirovat o naaranzovani mrtveho chlapca na tureckej plazi. Nebudem primitivne obvinovat USA za vzniknutu situaciu, nebudem ako primitiv rozsirovat klamstva, organizovat pochody v BA a strasit ludi, ako nam budu podrezavat krky... vsetko praca skurvenych ruskych stranok, siat nenavist voci USA, EU, Izraelu, NWO, Iluminatom a co ja viem, proti comu este. A na toto sprosty slovensky plebs rad skoci, pretoze je to nevzdelana hlupa masa alkoholikov a sedlákov... uz len z pohladu toho, ze ku nam nedorazil este ani jeden migrant... tie tupe sproste hlavy by mali vyrazit do sveta medzi ludi roznych narodnosti a nabozenskeho vyznania a nie citat prijebane parlamentni listy... Tot vsjo... idem si dat na to cigaretu...:)
Ze neni zac... riesenie sice nemam, ale, ani sa neuchylim k primitivnej paranoji...
13.09.2015 23:05
marika2772
Príspevkov: 14776
iconheavy:
iconRudiger:

Je tazke dnes hodnotit CO BUDE - CO Z TOHO VYVSTANE ale myslim ze dobre casy v Europe koncia ...........
Doporucujem ti tieto informacie : http://medzicas.sk/europu-zaplavuju-hordy-chamtivych-migrantov/

Uz mi je jasne, preco si taky tupy, Ty buran vypatlany... to z tych ruskych webov...

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: že bruska na nože???????????:D
13.09.2015 23:07
marika2772
iconheavy:

a na akejze urovni funguje? Na urovni rozsievania nenavisti? Klamstva a polopravd? Sak Ty si taky pako, ze ani toto nedokazes rozlisit... Ty ina uroven....

finančnej, čo si zabudol? 100% zúročenie.....:D
13.09.2015 23:09
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
co povedat?!?
:confused:

1. Ked si niekdo mysli, ze ma recept na tuto situaciu tak mu gratulujem - to je ista NOBELOVA cena.
2. Nie som naivny ani trafeny - ale viem, ze treba sa tomu problemu postavit a neposuvat ho len sem a atam a tesit sa ze suseda to trafilo tazsie (tu ma napada klasicky slovensky vtip -" Ked sedliakovy zomre koza, tak susedovi aspon dve". Nakoniec to teraz trafilo Rakusko - velmi sme sa tesili ze Nemecko berie a tak otvorime hranice a hned poskytneme vsetky mozne transporty aby rychlo boli prec. Dnes sme naraz na tom inak...
3. Co nemozem uz pocut je tie sprisahanecke teorie, ktore hlavne prichadzaju zo Slovenska. Skoro som odpadol, ked niekto zacal pocitat a odborne dokazovat, ze v tom auto nemohlo zomriet 71 ludi, ze je to propaganda. To som uz nevydrzal a od vtedy nesledujem diskusie na facebook.
4. Pre mna je jedina moznost investovat do vyuky - ked podchytime deti / mladez a dame im perspektivu tak zoberieme podu extremistom ... je to mozno naivny pristup ale nic ine ma nenapada.

Pre ostatnych - ked neviem - tak radsej nepis nic - v tichu je tiez sila.
13.09.2015 23:09
marika2772
iconheavy:

ta Tvoja sekta na to nepozna odpoved?

dá si sekt Hofer a potom bude vedieť aj odpoveď.....:rolleyes:
13.09.2015 23:11
marika2772
iconheavy:

Ty si tak tupá, az to v riti picha.... to kam chodis na tie chujoviny? panenkoskakava....

do Hofera s rudkom a materholmom....ježiši kriste, alahu......:rolleyes:
13.09.2015 23:13
heavy
icon2Jana2:
Heavy , nepoznam ta , som tu nova, ale registrujem, ze si sem nabehol, vsetkych sfukol :) , tak by ma zaujimal tvoj nazor na tu uprchlicku krizu aj v suvislosti s Rakuskom. Vsimla som si, ze prispevkov mas neurekom, asi mas nazor na veci. Diky.

A suvislost s Rakuskom? Falosni psi, celi socani, co su pri vlade... najprv vyziapuju o neznesitelnej humanitarnej katastrofe v Madarsku, chudaci migranti. Tak ich Madari poslu smerom na Nickelsdorf a co urobia Rakusani? Stopnu vlaky a uzavru dialnicu. Pani Merkelova pozve migranotv do Nemecka a co robi Rakusko? Pekne, vychcano bere z Madarska len tolko migrantov, kolko je schopne obratom poslat do Nemecka. Potom ukazuju v TV, ako bravurne zvladli situaciu na Westbahnhofe. Nemci uz nestihaju, zavreli hranice s Rakuskom, Rakusko obratom zavre hranice s Madarskom... A rachot este len bude, az Nemci zacnu vracat migrantov, ktori nemaju narok na azyl... Madari su v srackach, nikto im nepomoze, chuji v Bruseli kecaju o kvotach. A tak radsej nikto ani Madarov koli plotu a nasadenie armady radsej ani nekritizuje... v podstate ani nemoze, Madari si len plnia ulohu ochrany sengenskej hranice... ale, srat na to, hadam ma nepodrezu a neznasilnia manzelku a dceru...:)
13.09.2015 23:14
marika2772
iconheavy:

janaka, prestan trepat, nech sa nemusim za Teba hanbit...:confused:

kroť svoje emócie...si sa rozbesnil nesprávnym smerom....;)
13.09.2015 23:15
marika2772
iconheavy:

no jasne, kokotko, parlamentni listy, uz viem, kam chodis na rozumy, Ty tupy buran....:w00t: :thumbup:

tebe to tak dlho netrvalo......ale to je o inom.....:thumbup:
13.09.2015 23:16
heavy
iconVlado:
co povedat?!?
:confused:

1. Ked si niekdo mysli, ze ma recept na tuto situaciu tak mu gratulujem - to je ista NOBELOVA cena.
2. Nie som naivny ani trafeny - ale viem, ze treba sa tomu problemu postavit a neposuvat ho len sem a atam a tesit sa ze suseda to trafilo tazsie (tu ma napada klasicky slovensky vtip -" Ked sedliakovy zomre koza, tak susedovi aspon dve". Nakoniec to teraz trafilo Rakusko - velmi sme sa tesili ze Nemecko berie a tak otvorime hranice a hned poskytneme vsetky mozne transporty aby rychlo boli prec. Dnes sme naraz na tom inak...
3. Co nemozem uz pocut je tie sprisahanecke teorie, ktore hlavne prichadzaju zo Slovenska. Skoro som odpadol, ked niekto zacal pocitat a odborne dokazovat, ze v tom auto nemohlo zomriet 71 ludi, ze je to propaganda. To som uz nevydrzal a od vtedy nesledujem diskusie na facebook.
4. Pre mna je jedina moznost investovat do vyuky - ked podchytime deti / mladez a dame im perspektivu tak zoberieme podu extremistom ... je to mozno naivny pristup ale nic ine ma nenapada.

Pre ostatnych - ked neviem - tak radsej nepis nic - v tichu je tiez sila.

Vlado, urcite su riesenia, ale, dva tyzden v kuse kecat o kvotach je uplna sprostost... kvoli peniazom do Grecka sa hlavy EU stretavali kazdy druhy den, pri masovej, nekontrolovanej vlne migrantov nie su schopni sa stretnut... nechali to tisko na Madarov....
13.09.2015 23:20
marika2772
iconheavy:
A na toto sprosty slovensky plebs rad skoci, pretoze je to nevzdelana hlupa masa alkoholikov a sedlákov... uz len z pohladu toho, ze ku nam nedorazil este ani jeden migrant... tie tupe sproste hlavy by mali vyrazit do sveta medzi ludi roznych narodnosti a nabozenskeho vyznania a nie citat prijebane parlamentni listy... Tot vsjo... idem si dat na to cigaretu...:)
Ze neni zac... riesenie sice nemam, ale, ani sa neuchylim k primitivnej paranoji...

sa kontroluj dobre???????????????????;) a nech ťa nezadusí...OK?
13.09.2015 23:22
2Jana2
Príspevkov: 493
Heavy diky za nazor, prebehla som to, ale po tebe citat - musim aj 3x - vies, ja som zo slusnej rodiny :) tak si musim pomaly tie tvoje " vybrane slova" prelozit do mojej reci, ale na 1.precitanie s tebou vo väcsine suhlasim ;)
13.09.2015 23:29
heavy
iconmarika2772:
iconheavy:

no jasne, kokotko, parlamentni listy, uz viem, kam chodis na rozumy, Ty tupy buran....:w00t: :thumbup:

tebe to tak dlho netrvalo......ale to je o inom.....:thumbup:

ja viem, co je to za platok a je ich este zopar a potom slovenski idioti napisu, ze to je zurnalistika na inej urovni...:)
13.09.2015 23:34
heavy
icon2Jana2:
Heavy diky za nazor, prebehla som to, ale po tebe citat - musim aj 3x - vies, ja som zo slusnej rodiny :) tak si musim pomaly tie tvoje " vybrane slova" prelozit do mojej reci, ale na 1.precitanie s tebou vo väcsine suhlasim ;)

Slovaci su verbalny narod... citaj to, ked budes sama a mozes sa aj cervenat...:)
13.09.2015 23:35
heavy
iconmarika2772:
iconheavy:
A na toto sprosty slovensky plebs rad skoci, pretoze je to nevzdelana hlupa masa alkoholikov a sedlákov... uz len z pohladu toho, ze ku nam nedorazil este ani jeden migrant... tie tupe sproste hlavy by mali vyrazit do sveta medzi ludi roznych narodnosti a nabozenskeho vyznania a nie citat prijebane parlamentni listy... Tot vsjo... idem si dat na to cigaretu...:)

sa kontroluj dobre???????????????????;) a nech ťa nezadusí...OK?

a sak nem seci, ale, je ich dost...:)
13.09.2015 23:36