Diskusia

heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconjanaka:

a co mam povedat ja? raz som mala mat rande az s 3 chalanmi, no a nemdopadlo to dobre, na 3 stolickach sa sediet neda:D

nemdopadlo dobre, ale, mohlo dopadnut dobre... sama si si na vine :rolleyes: :blush:
06.03.2017 18:02
kocur
Príspevkov: 6416
icon2Jana2:
iconkocur:
icon2Jana2:
iconkocur:

ty si hadam nespomenies rada na casy, ked sa kvoli tebe chalani tlkli? aj ked v casoch subojov na kordy alebo pistole to isto bolo zaujimavejsie.. :-)

A jej, to vies, ze spominam, stare damy uz len zo spomienok ziju :rolleyes: Bolo to kraaaasne obdobie :thumbup:

ze stare damy :D nemyl si najlepsie roky so starobou :rolleyes: to najlepsie nas mozno este iba caka.. B)

Teba celkom realne :) Muz v strednych rokoch - fesny, vzdelany, inteligentny, vtipny a to ty si ;) ked hlada babu, hlada v rozpäti 18 - 49 maximum. Pochopila som, preco vela zien chyta panika, ked dosiahnu 50...... 50 - rocna je zaujimava pre 65 - 70 - rocneho a postupne to rastie 80 - rocny ma zaujem aj o 60 - rocnu / stale je to ale 20- rocny rozdiel / lebo by sa mu hodila ako opatrovatelka ;) Taki ste vy muzi ;) ''Cest'' vynimkam, ako su zajacikovia, ktori sa chcu zviditelnit a urobia vsetko preto / Brzobohateho zena alebo Lucia Bila / :)

ehm..... :-/ som v rozpakoch... :blush:
06.03.2017 18:14
heavy
icon2Jana2:
50 - rocna je zaujimava pre 65 - 70 - rocneho

dovolim si oponovat, ako by povedal kocur, aj 50 rocne devy su este prudko pichatelné... uplne s nim suhlasim...
06.03.2017 18:40
kocur
iconheavy:
icon2Jana2:

dovolim si oponovat, ako by povedal kocur, aj 50 rocne devy su este prudko pichatelné... uplne s nim suhlasim...

tak dik... :cry:

ty a marika ste majstri v tom, jak mi urobit reklamu... :(
06.03.2017 18:50
2Jana2
Príspevkov: 493
iconheavy:
icon2Jana2:

Alles ist möglich :rolleyes: to nie su moje ''mudra'' to je z muzovej psychologickej praxe :)
06.03.2017 19:13
2Jana2
iconkocur:

ehm..... :-/ som v rozpakoch... :blush:

A preco si v rozpakoch :confused:
06.03.2017 19:15
heavy
iconkocur:
iconheavy:
icon2Jana2:

tak dik... :cry:

ty a marika ste majstri v tom, jak mi urobit reklamu... :(

Ale no, sak take hrozne to zase nie je...:)
06.03.2017 19:53
heavy
icon2Jana2:

Alles ist möglich :rolleyes: to nie su moje ''mudra'' to je z muzovej psychologickej praxe :)

To potom dopadne tak, ze za kazdym jednanim hladas nejaku poucku...:)
06.03.2017 19:58
2Jana2
iconheavy:
icon2Jana2:

To potom dopadne tak, ze za kazdym jednanim hladas nejaku poucku...:)

Nehladam nic :) Napisala som to schvalne, lebo som presne predpokladala, ze to budete vy dvaja, milovnici zien, spochybnovat a nepriznate si, ze na tom nieco je :rolleyes: Ze to mate v zivote po tejto stranke lahsie ;)
06.03.2017 20:11
janaka
Príspevkov: 5969
iconkocur:
iconjanaka:
:w00t:
iconkocur:
iconjanaka:
iconkarla23:
emigrant ktory emigroval v r 1982 do zapadneho nemecka mi povedal ze toto co je dnes pre zamestnancov na prac.trhu ze su len omrvinky...a ide to tole vodou...po 10r sa prestahoval do svajciarska...a vravel ze tam to uz tiez nieje co byvalo...;)

abendländisches paradies je v keli, no hroza:confused: :D co s tym narobis, mirko? nic:cry: dokedy budes vyplakavat nad minulymi casmi, uz si trapny s tym:thumbdown:

a co je na tom? :confused: aj mne je smutno za starymi casmi... :cry: pamatam si napr. jeden lyziarsky zajazd v lopusnej doline, kde si dve najkrajsie baby z celej skupiny dali do drzky a za vlasy sa vysklbali kvoli mne... :rolleyes: dnes sa to uz asi nestane... :(

si mal 18?;)
a co mam povedat ja? raz som mala mat rande az s 3 chalanmi, no a nemdopadlo to dobre, na 3 stolickach sa sediet neda:D

tak nejako.. alebo trochu menej... este pred maturitou. :)

a ako to dopadlo? poruvali sa ako dingovia? :rolleyes:

nie, ale ja som sa nemohla roztrojit, tak som dvoch musela oklamat, ze nemozem prist, a potom ma ten jeden z nich videl s tym tretim, no hotova drama baby:D
06.03.2017 20:18
janaka
Príspevkov: 5969
iconheavy:
iconjanaka:

nemdopadlo dobre, ale, mohlo dopadnut dobre... sama si si na vine :rolleyes: :blush:

jasne, ze to bola moja vina, ale v casoch ked neboli mobily, proste problem...myslela som, ze stiham v jeden vsetkych troch:rolleyes: :-/
06.03.2017 20:23
heavy
iconjanaka:

jasne, ze to bola moja vina, ale v casoch ked neboli mobily, proste problem...myslela som, ze stiham v jeden vsetkych troch:rolleyes: :-/

paneboze...:blink: troch za jeden den... teda, Ty mas ale apetit...:w00t:
07.03.2017 08:46
kocur
iconheavy:
iconjanaka:

paneboze...:blink: troch za jeden den... teda, Ty mas ale apetit...:w00t:

a ty by si si nedal 3 micky za den keby na to prislo? B)
07.03.2017 09:08
kocur
:D Ty ides zase do extremu :rolleyes: O tom niet pochyb ! To plati aj opacne ! Pokial je muz 50 rocny, fesny, elegantny, inteligentny, galantny a este aj vtipny, pritiahne aj 30 - rocnu, vekovy rozdiel sa strati :rolleyes: a ked je prachaty ako Lugner, chyti aj 20- tku ;)[/quote]

zase omyl janka s dvojkami - ked je prachaty ako lugner, nemusi byt fesny, elegantny a inteligentny B) a dalsia vec je, ze na lov 20ky su treba uplne ine zbrane ako na lov 30ky. to mas ako pri rybach - na stuku blyskac, na kapra chlieb a na pstruha musku... B) stuka sa ti na musku moze vies co... :lol:
07.03.2017 10:30
2Jana2
iconkocur:
:D Ty ides zase do extremu :rolleyes: O tom niet pochyb ! To plati aj opacne ! Pokial je muz 50 rocny, fesny, elegantny, inteligentny, galantny a este aj vtipny, pritiahne aj 30 - rocnu, vekovy rozdiel sa strati :rolleyes: a ked je prachaty ako Lugner, chyti aj 20- tku ;)

zase omyl janka s dvojkami - ked je prachaty ako lugner, nemusi byt fesny, elegantny a inteligentny B) a dalsia vec je, ze na lov 20ky su treba uplne ine zbrane ako na lov 30ky. to mas ako pri rybach - na stuku blyskac, na kapra chlieb a na pstruha musku... B) stuka sa ti na musku moze vies co... :lol:[/quote]

:D :D :D one Komentar :D :D :D s tym Lugnerom je to jasne, to je o inom. .Nechces sa tak trochu rozpisat o tych zbraniach na lov podla veku :rolleyes: mohlo by to byt zaujimave:)
07.03.2017 10:39