Diskusia

heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
icon2Jana2:

:confused: chlapi svine :confused: ja som to niekde napisala ? Mein Gott, ved ja vas mam rada :love: neber to tak vazne, bolo to napisane v nadsazke :rolleyes: Nic nie je pravidlo, len z praxe je zname, ze ked je muz v strednych rokoch / ale aj starsi / uspesny , zaujimavy a z nejakeho dovodu sam a hlada zenu, vyberie si tu mladsiu - ste tak nastaveni :) to nie je negativum :)

nem, nenapisala, ale, je to tak, zena ma rada muzov, alebo nema a stane sa lesbickou... v horsom pripade starou dievkou...:) Ja neviem, ako sme nastaveni, ja osobne som take nieco nikdy nemusel riesit, ale, 20 rocna pipka nie je moja parketa, to viem uz teraz... nemam tolko casu, aby som ju zaucal a ucil slusnemu spravaniu...:-)
Muz si vzdy tak nejak hlada mladsiu zenu, to je asi v genoch, zrejme je to podmienene zachovanim rodu, cert vie. V kazdom pripade suhlasim s kocurom, ze aj zrele zeny maju cosi do seba a stoja za hriech...:)
07.03.2017 10:50
kocur
Príspevkov: 6416
icon2Jana2:
iconkocur:
:D Ty ides zase do extremu :rolleyes: O tom niet pochyb ! To plati aj opacne ! Pokial je muz 50 rocny, fesny, elegantny, inteligentny, galantny a este aj vtipny, pritiahne aj 30 - rocnu, vekovy rozdiel sa strati :rolleyes: a ked je prachaty ako Lugner, chyti aj 20- tku ;)

zase omyl janka s dvojkami - ked je prachaty ako lugner, nemusi byt fesny, elegantny a inteligentny B) a dalsia vec je, ze na lov 20ky su treba uplne ine zbrane ako na lov 30ky. to mas ako pri rybach - na stuku blyskac, na kapra chlieb a na pstruha musku... B) stuka sa ti na musku moze vies co... :lol:

:D :D :D one Komentar :D :D :D s tym Lugnerom je to jasne, to je o inom. .Nechces sa tak trochu rozpisat o tych zbraniach na lov podla veku :rolleyes: mohlo by to byt zaujimave:)[/quote]

je to zlozite - co by si chcela vediet? :rolleyes: na diviaka alebo jelena gulovnicu, na bazanta, zajaca a prepelicu potrebujes zase brokovnicu. lenze zajaca chytis aj do oka alebo inej pasce - vtaka nie. na vtaka zase lep, alebo siete... a s diviakom je to tiez tak - mozes ho chytit aj do vykopanej jamy zakrytej haluzami - lenze jelen ti z takej moze vyskocit... :) osobitnou kapitolou su potom strieborne lisky, norky a lasice - mozes ich strielat, chytat do pasci, ale aj chovat v klietke. a prave chov v klietke sa stava oblubenou metodou ako sa dostat k peknej koristi... :rolleyes:
07.03.2017 11:01
2Jana2
Príspevkov: 493
iconkocur:
icon2Jana2:
iconkocur:
:D Ty ides zase do extremu :rolleyes: O tom niet pochyb ! To plati aj opacne ! Pokial je muz 50 rocny, fesny, elegantny, inteligentny, galantny a este aj vtipny, pritiahne aj 30 - rocnu, vekovy rozdiel sa strati :rolleyes: a ked je prachaty ako Lugner, chyti aj 20- tku ;)

zase omyl janka s dvojkami - ked je prachaty ako lugner, nemusi byt fesny, elegantny a inteligentny B) a dalsia vec je, ze na lov 20ky su treba uplne ine zbrane ako na lov 30ky. to mas ako pri rybach - na stuku blyskac, na kapra chlieb a na pstruha musku... B) stuka sa ti na musku moze vies co... :lol:

:D :D :D one Komentar :D :D :D s tym Lugnerom je to jasne, to je o inom. .Nechces sa tak trochu rozpisat o tych zbraniach na lov podla veku :rolleyes: mohlo by to byt zaujimave:)

je to zlozite - co by si chcela vediet? :rolleyes: na diviaka alebo jelena gulovnicu, na bazanta, zajaca a prepelicu potrebujes zase brokovnicu. lenze zajaca chytis aj do oka alebo inej pasce - vtaka nie. na vtaka zase lep, alebo siete... a s diviakom je to tiez tak - mozes ho chytit aj do vykopanej jamy zakrytej haluzami - lenze jelen ti z takej moze vyskocit... :) osobitnou kapitolou su potom strieborne lisky, norky a lasice - mozes ich strielat, chytat do pasci, ale aj chovat v klietke. a prave chov v klietke sa stava oblubenou metodou ako sa dostat k peknej koristi... :rolleyes:[/quote]

Pekne si to vsetko vysvetlil :) a co, zasekla sa ti klavesnica ? Pokracovanie nebude :confused: ako je to s tymi zbranami na lov krasnych zien podla ich veku :rolleyes: neodchadzaj od temy ;)
07.03.2017 11:20
kocur
Pekne si to vsetko vysvetlil :) a co, zasekla sa ti klavesnica ? Pokracovanie nebude :confused: ako je to s tymi zbranami na lov krasnych zien podla ich veku :rolleyes: neodchadzaj od temy ;)[/quote]

sak to tam vsetko je - nevies citat? B) sedemnastku ulovime na styl rockera, hokejistu, alebo alternativneho umelca... prachy nie su prekazkou, ale samy osebe to nevyriesia. na 20ku zlatokopku ti prachy stacia, 30ka uz dokaze rozoznat aj pritomnost/nepritomnost mozgu a zorientovat sa podla toho... 40ke uz zacinaju utekat vlaky, takze ponuku staci primerane znizit... capito? :) dalej pokracovat nebudem, aby to mirko neokopiroval a nezacal plienit zensku populaciu v mnichove... :lol:
07.03.2017 11:29
2Jana2
iconkocur:
Pekne si to vsetko vysvetlil :) a co, zasekla sa ti klavesnica ? Pokracovanie nebude :confused: ako je to s tymi zbranami na lov krasnych zien podla ich veku :rolleyes: neodchadzaj od temy ;)

sak to tam vsetko je - nevies citat? B) sedemnastku ulovime na styl rockera, hokejistu, alebo alternativneho umelca... prachy nie su prekazkou, ale samy osebe to nevyriesia. na 20ku zlatokopku ti prachy stacia, 30ka uz dokaze rozoznat aj pritomnost/nepritomnost mozgu a zorientovat sa podla toho... 40ke uz zacinaju utekat vlaky, takze ponuku staci primerane znizit... capito? :) dalej pokracovat nebudem, aby to mirko neokopiroval a nezacal plienit zensku populaciu v mnichove... :lol:[/quote]

:D :D :D a potom vas nemame mat rady, ked sa tolko nasmejeme :rolleyes:
07.03.2017 11:36
2Jana2
iconheavy:
icon2Jana2:

:confused: chlapi svine :confused: ja som to niekde napisala ? Mein Gott, ved ja vas mam rada :love: neber to tak vazne, bolo to napisane v nadsazke :rolleyes: Nic nie je pravidlo, len z praxe je zname, ze ked je muz v strednych rokoch / ale aj starsi / uspesny , zaujimavy a z nejakeho dovodu sam a hlada zenu, vyberie si tu mladsiu - ste tak nastaveni :) to nie je negativum :)

nem, nenapisala, ale, je to tak, zena ma rada muzov, alebo nema a stane sa lesbickou... v horsom pripade starou dievkou...:) Ja neviem, ako sme nastaveni, ja osobne som take nieco nikdy nemusel riesit, ale, 20 rocna pipka nie je moja parketa, to viem uz teraz... nemam tolko casu, aby som ju zaucal a ucil slusnemu spravaniu...:-)
Muz si vzdy tak nejak hlada mladsiu zenu, to je asi v genoch, zrejme je to podmienene zachovanim rodu, cert vie. V kazdom pripade suhlasim s kocurom, ze aj zrele zeny maju cosi do seba a stoja za hriech...:)

No vidis, ze tak trochu som mala pravdu :) S tou 20-tkou to bolo vtipne :)
07.03.2017 11:41
pitu47
Príspevkov: 11874
iconkocur:

... to len janke s dvojkami este nikto nezlozil ruzove okuliare... B)
. ;) presne to ma napadlo :)
07.03.2017 11:59
pitu47
Príspevkov: 11874
iconheavy:
iconjanaka:

jasne, ze to bola moja vina, ale v casoch ked neboli mobily, proste problem...myslela som, ze stiham v jeden vsetkych troch:rolleyes: :-/

paneboze...:blink: troch za jeden den... teda, Ty mas ale apetit...:w00t:
ked bola mlada, tak myslela, ze stiha vsetkych troch a nevyslo jej to, dnes uz vie, ze zlahka stiha aj styroch :love: (ten stvrty je mirko :lol: )
07.03.2017 12:00
janaka
Príspevkov: 5969
iconheavy:
iconjanaka:

jasne, ze to bola moja vina, ale v casoch ked neboli mobily, proste problem...myslela som, ze stiham v jeden vsetkych troch:rolleyes: :-/

ale coby, mala som asi 16 a este bez nejakych väcsich (najväcsich:blush: ) skusenosti, ako sa vravi, mlada a blba:rolleyes: :D
musela som zistit, ktory z tych troch je najvyhovujucejsiB)
07.03.2017 13:19
janaka
Príspevkov: 5969
iconpitu47:
iconheavy:
iconjanaka:

ked bola mlada, tak myslela, ze stiha vsetkych troch a nevyslo jej to, dnes uz vie, ze zlahka stiha aj styroch :love: (ten stvrty je mirko :lol: )

mas pravdu, ako vzdy: dnes stiham vsetkych 4: heavyho, kocura, teba a mirko je ako ceresnicka na torte (virtualnej):D
07.03.2017 13:21
kocur
iconjanaka:
iconheavy:
iconjanaka:

ale coby, mala som asi 16 a este bez nejakych väcsich (najväcsich:blush: ) skusenosti, ako sa vravi, mlada a blba:rolleyes: :D
musela som zistit, ktory z tych troch je najvyhovujucejsiB)

tak ano, koncom 60tych rokov vladli vsade zmatky a skusenosti sa ziskavali tazko a draho... :P B)
07.03.2017 13:22
karla23
Príspevkov: 1304
https://www.youtube.com/watch?v=Hwy7TELJ06I

informacna vojna..to si vypocujte..veru zapad ma buducnost...;)
07.03.2017 13:22
kocur
iconkarla23:

co keby si racil vypadnut s blbostami? tu sa riesi janakina minulost a dejiny sexu... B)
07.03.2017 13:25
2Jana2
iconkocur:
iconkarla23:

co keby si racil vypadnut s blbostami? tu sa riesi janakina minulost a dejiny sexu... B)

Tymto ho este pritiahnes, nevies, ze Mirko skuma minulost :rolleyes:
07.03.2017 13:30
kocur
icon2Jana2:
iconkocur:
iconkarla23:

Tymto ho este pritiahnes, nevies, ze Mirko skuma minulost :rolleyes:

ale nie janakinu - jeho zaujima minulost prac. trchu, postavenie pracujuceho cloveka pred nenavidenou eu a vseobecne dejiny boja robotnickej triedy proti hnusnym vykoristovatelom. toho nase pletkovanie nezaujima... B)
07.03.2017 13:34