Diskusia

heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconmarika2772:
iconheavy:

janaka, prestan trepat, nech sa nemusim za Teba hanbit...:confused:

kroť svoje emócie...si sa rozbesnil nesprávnym smerom....;)

Tatra nezná bratra...:) Povedz mi, co cita a ja Ti poviem, aky je to clovek... a pekne od srdca, poznas ma :)
13.09.2015 23:39
marika2772
Príspevkov: 14776
iconheavy:
icon2Jana2:
Heavy , nepoznam ta , som tu nova, ale registrujem, ze si sem nabehol, vsetkych sfukol :) , tak by ma zaujimal tvoj nazor na tu uprchlicku krizu aj v suvislosti s Rakuskom. Vsimla som si, ze prispevkov mas neurekom, asi mas nazor na veci. Diky.

A suvislost s Rakuskom? Falosni psi, celi socani, co su pri vlade... najprv vyziapuju o neznesitelnej humanitarnej katastrofe v Madarsku, chudaci migranti. Tak ich Madari poslu smerom na Nickelsdorf a co urobia Rakusani? Stopnu vlaky a uzavru dialnicu. Pani Merkelova pozve migranotv do Nemecka a co robi Rakusko? Pekne, vychcano bere z Madarska len tolko migrantov, kolko je schopne obratom poslat do Nemecka. Potom ukazuju v TV, ako bravurne zvladli situaciu na Westbahnhofe. Nemci uz nestihaju, zavreli hranice s Rakuskom, Rakusko obratom zavre hranice s Madarskom... A rachot este len bude, az Nemci zacnu vracat migrantov, ktori nemaju narok na azyl... Madari su v srackach, nikto im nepomoze, chuji v Bruseli kecaju o kvotach. A tak radsej nikto ani Madarov koli plotu a nasadenie armady radsej ani nekritizuje... v podstate ani nemoze, Madari si len plnia ulohu ochrany sengenskej hranice... ale, srat na to, hadam ma nepodrezu a neznasilnia manzelku a dceru...:)

2Jana2......heavyho nepoznáš presne tak, ako ani pitka, ani rudigera......a nenabehol sem, ani nikoho nesfúkol, to je výsada toho "šťastného"......;) ale heavy nie je "pri zdi sráč"....;)
a merkelka má len veľkohubé reči......Nemecko dočasne zavádza hraničné kontroly, krajina už nezvláda nápor utečencov krásavica kostýmová.......len keby teraz vedela, ako ich poslať naspäť na Westbanhof, Richtung Madarsko.......;)
13.09.2015 23:40
heavy
iconmarika2772:

2Jana2......heavyho nepoznáš presne tak, ako ani pitka, ani rudigera......a nenabehol sem, ani nikoho nesfúkol, to je výsada toho "šťastného"......;) ale heavy nie je "pri zdi sráč"....;)
a merkelka má len veľkohubé reči......Nemecko dočasne zavádza hraničné kontroly, krajina už nezvláda nápor utečencov krásavica kostýmová.......len keby teraz vedela, ako ich poslať naspäť na Westbanhof, Richtung Madarsko.......;)

a ved, ona ich aj posle domov, vybere si hrozienka a ten zvysok odsunie do Rakuska a odtial budu odsunuti do Madarska... a to bude rachot, ked sa im sen o 2 litrovej podpore za nic v Nemecku rozplynie... sak totok, Angela ich chce 800.000, doteraz ich tam dorazilo len 40.000 a melu z posledneho...
"pri zdi srác?" :blink: :)
13.09.2015 23:44
marika2772
iconheavy:

Slovaci su verbalny narod... citaj to, ked budes sama a mozes sa aj cervenat...:)

a Ty si odkial Ty verbálny.....:cry: ?
13.09.2015 23:45
heavy
iconmarika2772:
iconheavy:

Slovaci su verbalny narod... citaj to, ked budes sama a mozes sa aj cervenat...:)

a Ty si odkial Ty verbálny.....:cry: ?

Zo Slopnej, okres Ilava...:) :thumbup:
13.09.2015 23:46
marika2772
iconheavy:

a sak nem seci, ale, je ich dost...:)

ako všade........;)
13.09.2015 23:46
marika2772
iconheavy:

Tatra nezná bratra...:) Povedz mi, co cita a ja Ti poviem, aky je to clovek... a pekne od srdca, poznas ma :)

nekecaj,lebo ked ja začnem od srdca.......tak to ešte len budeš kuken......:cry:
13.09.2015 23:49
marika2772
iconheavy:

Zo Slopnej, okres Ilava...:) :thumbup:

Na Hornú-Dolnú by som bola pyšnejšia.....:P
13.09.2015 23:51
heavy
iconmarika2772:
iconheavy:

nekecaj,lebo ked ja začnem od srdca.......tak to ešte len budeš kuken......:cry:

no daj, moja...:w00t:
13.09.2015 23:51
marika2772
hovorím Ti, nemserma, poznáš ma........:cry:
14.09.2015 00:00
pitu47
Príspevkov: 11874
iconVlado:
co povedat?!?
:confused:
1. Ked si niekdo mysli, ze ma recept na tuto situaciu tak mu gratulujem - to je ista NOBELOVA cena.

no Vlado, tak tu v diskusii by si uz mal rozdat niekolko Nobelovych cien :)
14.09.2015 00:22
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
iconheavy:
iconVlado:
co povedat?!?
:confused:

1. Ked si niekdo mysli, ze ma recept na tuto situaciu tak mu gratulujem - to je ista NOBELOVA cena.
2. Nie som naivny ani trafeny - ale viem, ze treba sa tomu problemu postavit a neposuvat ho len sem a atam a tesit sa ze suseda to trafilo tazsie (tu ma napada klasicky slovensky vtip -" Ked sedliakovy zomre koza, tak susedovi aspon dve". Nakoniec to teraz trafilo Rakusko - velmi sme sa tesili ze Nemecko berie a tak otvorime hranice a hned poskytneme vsetky mozne transporty aby rychlo boli prec. Dnes sme naraz na tom inak...
3. Co nemozem uz pocut je tie sprisahanecke teorie, ktore hlavne prichadzaju zo Slovenska. Skoro som odpadol, ked niekto zacal pocitat a odborne dokazovat, ze v tom auto nemohlo zomriet 71 ludi, ze je to propaganda. To som uz nevydrzal a od vtedy nesledujem diskusie na facebook.
4. Pre mna je jedina moznost investovat do vyuky - ked podchytime deti / mladez a dame im perspektivu tak zoberieme podu extremistom ... je to mozno naivny pristup ale nic ine ma nenapada.

Pre ostatnych - ked neviem - tak radsej nepis nic - v tichu je tiez sila.

Vlado, urcite su riesenia, ale, dva tyzden v kuse kecat o kvotach je uplna sprostost... kvoli peniazom do Grecka sa hlavy EU stretavali kazdy druhy den, pri masovej, nekontrolovanej vlne migrantov nie su schopni sa stretnut... nechali to tisko na Madarov....

to mas pravdu.
Teraz si bude nas Kanzler musiet rozmysliet ako vysvetli svoj vyrok o tych vlakoch v Spiegel. Populista

Ale musim ta oparvit - Merkel uz zobrala asi 500.000 (nie 40.000 ako pises).
14.09.2015 00:22
heavy
iconVlado:

to mas pravdu.
Teraz si bude nas Kanzler musiet rozmysliet ako vysvetli svoj vyrok o tych vlakoch v Spiegel. Populista

Ale musim ta oparvit - Merkel uz zobrala asi 500.000 (nie 40.000 ako pises).

Hej, cital som, ale, tych 350.000 prijali este pred touto vlnou... z tejto vlny prisli do Mnichova prvi migranti tak pred tyzdnom... Mirko ich cakal s pekacom moravskych buchiet...:)
14.09.2015 00:25
heavy
iconmarika2772:
hovorím Ti, nemserma, poznáš ma........:cry:

vo co go? :blink:
14.09.2015 00:26
pitu47
Príspevkov: 11874
iconheavy:
iconmarika2772: