Diskusia

janaka
Príspevkov: 5969
iconheavy:
iconjanaka:
ved to, svetovi exporteri zbrani - a medzi ne patri aj USA, Nemecko atd.
a USA a Anglicko bombardovali Libyu, Irak a zanechali tam aj okrem bordelu aj zbrane, ktore teraz sluzia IS:thumbdown:
USA sa dnes vyjadrili k tomu, ze utecencov zo Syrie by aj prijali, ale sa boja, ze su medzi nimi teroristi a kym by ich presetrili, trvalo by to roky:blink:
blink preto, lebo Europa je im ukradnuta, a ak pridu teroristi do EU, ok, hlavne aby neprisli do amerikyB)

janaka, prestan trepat, nech sa nemusim za Teba hanbit...:confused:

mohla som sa stavit, ze sem nabehnes a budes robit "poriadky":confused: a co teda citas ty, prezrad, resp. asi ani nemusis, ved nech americania spravia hocico, budes ich branit:sneaky:
USA maju veru "viele leichen im keller", to nemozes popriet:rolleyes:
/podotykam, ze ja nie som rusomil a putina tiez nemusim, to len aby si vedel/
14.09.2015 08:30
janaka
iconheavy:
iconmarika2772:
iconheavy:

janaka, prestan trepat, nech sa nemusim za Teba hanbit...:confused:

kroť svoje emócie...si sa rozbesnil nesprávnym smerom....;)

Tatra nezná bratra...:) Povedz mi, co cita a ja Ti poviem, aky je to clovek... a pekne od srdca, poznas ma :)

okey, tak teda prezrad TY, co citas (aj ked...ale to sa uz opakujem, ze...:cry: )
14.09.2015 08:32
janaka
iconheavy:
icon2Jana2:
Heavy , nepoznam ta , som tu nova, ale registrujem, ze si sem nabehol, vsetkych sfukol :) , tak by ma zaujimal tvoj nazor na tu uprchlicku krizu aj v suvislosti s Rakuskom. Vsimla som si, ze prispevkov mas neurekom, asi mas nazor na veci. Diky.

A co by si chcela pocut?n Vlna migrantov je tu, vahavym postojom EU a velkorysim pozvanim pani Merkelovej. Podla mna je takch 20% skutocnych syrskych migrantov, zbytok su ekonomicki migranti z Lybie, Pakistan, Afganistan, Bangladez a co ja viem, co este. Nie je spravne, ze ich takto nekontrolovane pustaju do Europy. Aj pri syrskych uprchlikoch by som bol opatry, ludia, ktori naozaj utekaju pred bombami, sa nezenu pol sveta do Nemecka...

ALE, nebudem sa hlupo prizivovat na tej vlne, stavat gulomentne hniezda a postovat nenavistne, xenofobne prispevky, nebudem kopirovat chujoviny z ruskych webov, klamstva a polopravdy, nebudem hlupo konspirovat o naaranzovani mrtveho chlapca na tureckej plazi. Nebudem primitivne obvinovat USA za vzniknutu situaciu, nebudem ako primitiv rozsirovat klamstva, organizovat pochody v BA a strasit ludi, ako nam budu podrezavat krky... vsetko praca skurvenych ruskych stranok, siat nenavist voci USA, EU, Izraelu, NWO, Iluminatom a co ja viem, proti comu este. A na toto sprosty slovensky plebs rad skoci, pretoze je to nevzdelana hlupa masa alkoholikov a sedlákov... uz len z pohladu toho, ze ku nam nedorazil este ani jeden migrant... tie tupe sproste hlavy by mali vyrazit do sveta medzi ludi roznych narodnosti a nabozenskeho vyznania a nie citat prijebane parlamentni listy... Tot vsjo... idem si dat na to cigaretu...:)
Ze neni zac... riesenie sice nemam, ale, ani sa neuchylim k primitivnej paranoji...

suhlas, bingo!!!:thumbup:
merkelka bude este plakat, a jej volici su uz teraz nasrani
spravne, treba pouzit hausverstand:thumbup:
ale nesuhlasim na 100% s tym co robia USA a Izrael, je aj taka "zlata stredna cesta"; BEZ EXTREMIZMU:thumbup: :thumbup: :thumbup: ;)
14.09.2015 08:43
janaka
iconmarika2772:
iconheavy:
icon2Jana2:
Heavy , nepoznam ta , som tu nova, ale registrujem, ze si sem nabehol, vsetkych sfukol :) , tak by ma zaujimal tvoj nazor na tu uprchlicku krizu aj v suvislosti s Rakuskom. Vsimla som si, ze prispevkov mas neurekom, asi mas nazor na veci. Diky.

A suvislost s Rakuskom? Falosni psi, celi socani, co su pri vlade... najprv vyziapuju o neznesitelnej humanitarnej katastrofe v Madarsku, chudaci migranti. Tak ich Madari poslu smerom na Nickelsdorf a co urobia Rakusani? Stopnu vlaky a uzavru dialnicu. Pani Merkelova pozve migranotv do Nemecka a co robi Rakusko? Pekne, vychcano bere z Madarska len tolko migrantov, kolko je schopne obratom poslat do Nemecka. Potom ukazuju v TV, ako bravurne zvladli situaciu na Westbahnhofe. Nemci uz nestihaju, zavreli hranice s Rakuskom, Rakusko obratom zavre hranice s Madarskom... A rachot este len bude, az Nemci zacnu vracat migrantov, ktori nemaju narok na azyl... Madari su v srackach, nikto im nepomoze, chuji v Bruseli kecaju o kvotach. A tak radsej nikto ani Madarov koli plotu a nasadenie armady radsej ani nekritizuje... v podstate ani nemoze, Madari si len plnia ulohu ochrany sengenskej hranice... ale, srat na to, hadam ma nepodrezu a neznasilnia manzelku a dceru...:)

2Jana2......heavyho nepoznáš presne tak, ako ani pitka, ani rudigera......a nenabehol sem, ani nikoho nesfúkol, to je výsada toho "šťastného"......;) ale heavy nie je "pri zdi sráč"....;)
a merkelka má len veľkohubé reči......Nemecko dočasne zavádza hraničné kontroly, krajina už nezvláda nápor utečencov krásavica kostýmová......
iconCitovať:
.len keby teraz vedela, ako ich poslať naspäť na Westbanhof, Richtung Madarsko.......;)

no, tych , co uz su VNUTRI (pri mutti:love: ), tych rozsortiruju na echt a neecht, a ti, co ostali v bubline (rakusko), o tych nech sa postara fayman a spol.:P
14.09.2015 08:52
Rudiger
Príspevkov: 4180
iconpitu47:
iconheavy:
iconmarika2772:
hovorím Ti, nemserma, poznáš ma........:cry:

vo co go? :blink:

v poslednom case je volajaka nabrusena

Zrejme pokus zmierniť tu tuposť vlastnú preto to ,,nabrusenie" :-/
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
14.09.2015 08:52
marika2772
Príspevkov: 14776
iconRudiger:

Zrejme pokus zmierniť tu tuposť vlastnú preto to ,,nabrusenie" :-/

za to tú tvoju tuposť, už ani mirko neprebije. Máš ju v neprekonateľnom leveli..... ;) :thumbup:
14.09.2015 09:24
marika2772
iconjanaka:

okey, tak teda prezrad TY, co citas (aj ked...ale to sa uz opakujem, ze...:cry: )

tuším Tabu to bolo.......ale možno prešiel už na heute....:w00t:
14.09.2015 09:28
marika2772
iconjanaka:

mohla som sa stavit, ze sem nabehnes a budes robit "poriadky":confused: a co teda citas ty, prezrad, resp. asi ani nemusis, ved nech americania spravia hocico, budes ich branit:sneaky:

USA keby nepchala všade svoj rypák, tak týmto EU neprechádza........USA, alebo Rusko.....? Jeden ako druhý.....;)
14.09.2015 09:31
marika2772
iconheavy:
Mirko ich cakal s pekacom moravskych buchiet...:)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D :D :D vieš čo ten musí teraz prežívať? Ale určite ich pomôže merkelke začleňovať do spoločnosti......tipi-tricky......:D
14.09.2015 09:38
marika2772
iconpitu47:

v poslednom case je volajaka nabrusena

ten "šťastný inteligent" ti to už vysvetlil........akurát jemu vlastným tupým spôsobom, ale nejako sa sem vopchať musel......nech si poslúži......
14.09.2015 09:45
janaka
iconheavy:
iconVlado:

to mas pravdu.
Teraz si bude nas Kanzler musiet rozmysliet ako vysvetli svoj vyrok o tych vlakoch v Spiegel. Populista

Ale musim ta oparvit - Merkel uz zobrala asi 500.000 (nie 40.000 ako pises).

Hej, cital som, ale, tych 350.000 prijali este pred touto vlnou... z tejto vlny prisli do Mnichova prvi migranti tak pred tyzdnom... Mirko ich cakal s pekacom moravskych buchiet...:)

skor tam prisiel s esusom na riedku od caritasu, predtym sa trosku "nafarbil" na hnedo:w00t:
14.09.2015 09:48
janaka
iconmarika2772:
iconjanaka:

USA keby nepchala všade svoj rypák, tak týmto EU neprechádza........USA, alebo Rusko.....? Jeden ako druhý.....;)

presne tak, sak nech mi heavy vysvetli, CO som napisala nespravne? :blink:
USA chcu prijat 10 000 syrskych utecencov z lagru v libanone, ale budu ich preverovat dllllllllllllllllho a poraaaaaaadne (Standard, tusim minuly piatok som to c i t a l a, info pre h e a v y h o B) ):thumbup: :thumbup:
14.09.2015 10:04
2Jana2
Príspevkov: 493
iconjanaka:
iconmarika2772:
iconjanaka:

USA chcu prijat 10 000 syrskych utecencov z lagru v libanone, ale budu ich preverovat dllllllllllllllllho a poraaaaaaadne (Standard, tusim minuly piatok som to c i t a l a, info pre h e a v y h o B) ):thumbup: :thumbup:

Baby absolutny suhlas :thumbup: Heavy ma ruzove bryle pri pohlade na USA ;) Heavy pre info - nie som Rusomil :)
14.09.2015 10:10
marika2772
iconjanaka:

ved práve preto som mu napísala, nech krotí svoje omocie........nič si zle nenapísala......diktátorov pozhadzovali lebo tá ich nenažranosť je bezkonkurečná.......a potom prídu "brániť" EU pred Ruskom......;)
to skôr ako ich preveria, tak tí preverovaní dobrovolne požiadajú o vrátenie......merkelka ich už napchala do bývalých koncentrákov........:blink:
14.09.2015 10:12
marika2772
iconjanaka:

skor tam prisiel s esusom na riedku od caritasu, predtym sa trosku "nafarbil" na hnedo:w00t:

sak ten pekáč bol len na privítanie, a teraz splynie aj s ešusom v dave......len si musí kúpiť nejaký samoopalovák.......:lol: :D
14.09.2015 10:16