Diskusia

janaka
Príspevkov: 5969
icon2Jana2:
iconheavy:
icon2Jana2:

Baby absolutny suhlas :thumbup: Heavy ma ruzove bryle pri pohlade na USA ;) Heavy pre info - nie som Rusomil :)

Nicht ganz dicht? Kde som napisal jednu jedinu ruzovo-brylatu vetu o USA? Nikde... ale, milujem hlupakov, ktori nic ine nevedia, len zo vsetkeho obvinovat USA... ako napriklad ta miklina, co pise, ze uprchlici v Traiskirchene hovoria, ze boli financovani USA.... co k tomu dodat?:)

Heavy necerti sa !:) Moj suhlas s babami a nazor, ze mas ruzove bryle na USA som ziskala jednak tym, ze si tu kazdeho sfukol, vratane Janaky, o ktorej si myslim, ze ma triezve nazory a celkovo je " nomalna " Kedze som tu kratko medzi vami, nepoviem ti ani temy, ani osoby a obsadenie, ale ked som tu nieco hladala v temach, cokolvek, natrafila som na teba - si neprehliadnutelny svojou imidzovou fotkou:) a jasne, ze mnozstvo tvojich prispevkov nema sancu nikto prekonat. No a pri tomto hladani, ked som bola este naivna, ze najdem nieco k teme aj na 5. strane, som ziskala dojem pri vasich prestrelkach, ze kazdeho, kto povie nieco negativne na USA, hned posles do pekiel. Preto tie ruzove bryle. Ak sa mylim a nemas ich, urcite nemas problem povedat 3 veci, ktore ti na USA vadia. Hned svoj nazor beriem spät.

Ja si myslim, ze maju velky podiel na tom, co sa tu dnes deje. Pripustis, ze disidenti u nas i kdekolvek vo svete , napr. Havel a spol. boli niekym financovani ? Oni o tom dnes otvorene hovoria. Nepredstavitelne pred 25 rokmi.

myslim, ze si to vystihla:thumbup:
to druhe bude asi problem:-/
bingoooo:thumbup:
este raz, aby nedoslo k nedorozumeniu: neuznavam putina ani trochu... info pre heavyho
[Naposledy editoval janaka, 20.09.2015 19:53]
20.09.2015 19:23
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconkarla23:
Takze pravdu sa docitame na americkych strankach ci v novinach sme...:confused: :confused: :confused:

No, co Ty citas, ani nemusis hovorit, viem si predstavit. Chujoviny typu, USA bombardovali Syriu a Lybiu, to hovori za vsetko... a zlaty klinec bol ten hoax o vypovediach migrantov v Traiskirchene... radsej uz nic nepis...
20.09.2015 20:47
heavy
iconjanaka:

este si mi neodpovedal, co citas ty, a okrem toho, keby som mala byt konkretna, ake chyby uz USA porobili (vojna v Iraku, napr.!, o vojne vo Vietname ani nehovoriac), to by sme tu boli do rana:huh: , dobrem tak nic nepopieraj, ale napis mi, co podla teba som "trepala"[/b]? napisala som iba, ze americke zbrane zostali v iraku a IS prisli vhod... apropos, citam Der Standard, nezavisle noviny v AT;)

Necitam nic zvlastne, necitam ale ani ziadne konspirativne chujoviny, ani proruske sracky...
Vpad USA do Iraku bol len logickym nasledkom vycinania Sadama, najprv chemicky utok Sarinom na Kurdov, kde zomrelo na 5.000 Kurdov (irackych obcanov) v roku 1988 a iracka vojenska invazia do Kuvajtu v roku 1991... tolko si o to diktator Sadam ziadal, az sa mu dostalo...
Islamsky stat operuje na vychode Iraku a Amici si svoje zbrane zobrali so sebou, Islamsky stat zasobuje zbranami ako sprostredkovatel Sudán... mimochodom IS ma aj ruske zbrane, treba ale cestne povedat, ze tie ulupili v Syrii Assadovej armade...
20.09.2015 21:16
karla23
Príspevkov: 1304
Heavy ty si daky zapadofil :D :D
20.09.2015 21:17
karla23
a co je zle na Putinovi...:confused: :confused: :confused:
20.09.2015 21:19
karla23
heavy cize citas tie americke sracky a propagandu zapadu o zlom Rusku a dobrej Amerike...ty si pekny kvietok...;)
20.09.2015 21:20
heavy
iconkarla23:
Heavy ty si daky zapadofil :D :D

Zijem v demokratickej zapadnej spolocnosti, mam byt nejaka tupa rusofilcka? Mam bezat na hranice protestovat proti prejazdu par americkych vojenskych vozidiel a mavat pri tom ruskou a novorisijskou zastavou? Tak to ma byt? Preto som zapadofil?
20.09.2015 21:21
heavy
iconkarla23:
heavy cize citas tie americke sracky a propagandu zapadu o zlom Rusku a dobrej Amerike...ty si pekny kvietok...;)

Ja o Rusovi nemusim vobec nic citat, Rusak ma nezaujima, Rusak je pre mna obycajny okupant, ktory sem dopratal bolsevizmus...
20.09.2015 21:22
karla23
heavy hovoris z cesty.
20.09.2015 21:24
heavy
iconkarla23:

Ty si chora... ake americke sracky, aku propagandu? My zijeme v tom systeme, ten system tu nemusi nikto propagovat, mas to nejake domylene... Ty prestam citat tie ruske sracky, prefackaj sa a najdi si slusnu robotu...
20.09.2015 21:24
heavy
iconkarla23:
heavy hovoris z cesty.

netrep... si nejaka domylena z tych ruskych sraciek... pocuvas aj Slobodny vysierac? :)
20.09.2015 21:25
karla23
o slobodnom vysielaci som nepocula,ale pozriem si to....nebudem predstav verit spravam z hlavneho prudu kde je sama loz..takym blbostiam veria ludia uz len ako ty.
20.09.2015 21:26
karla23
tak napis nam heavy webovky kde sa dnes ludia docitaju pravdu...nech vsetci sme tak v obraze a protirusky naladeny ako ty.
20.09.2015 21:27
heavy
iconkarla23:
tak napis nam heavy webovky kde sa dnes ludia docitaju pravdu...nech vsetci sme tak v obraze a protirusky naladeny ako ty.

parlamentni listy, hlavne spravy, ac24, aeronet, zabudl som na nejaky vsivavy rusky web?
20.09.2015 21:29
heavy
iconkarla23:
o slobodnom vysielaci som nepocula,ale pozriem si to....nebudem predstav verit spravam z hlavneho prudu kde je sama loz..takym blbostiam veria ludia uz len ako ty.

no, to je presne pre takych hlupakov, ako si Ty... apropo, ako vies, ze v hlavnom prude je sama loz a v tych Tvojich ruskych srackach pisu pravdu? Si si taka ista?
20.09.2015 21:30