Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 21234Choď na stranu 4Choď na stranu 4
Michal5
Príspevkov: 84
iconmarika2772:
iconheavy:
a kua, do S'Parks Ta pozýva, predpokladám... fajnová vec... taká ponuka sa neodmieta...:blink:

to je fakt, neodmieta....len sa to bude musieť zmeniť na olovrant.......:rolleyes:

Samozrejme moze byt aj olovrant.....aspon po nom nebude este neskoro na kavu.....takze ? :)
30.03.2017 15:35
Michal5
iconheavy:

to bude mat Marika zrejme navrch... podla toho, co som videl...:w00t:

No dufam, ze aj ja ju spoznam a uvidim osobne...
30.03.2017 15:39
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconmarika2772:
iconheavy:

to bude mat Marika zrejme navrch... podla toho, co som videl...:w00t:

ano, +26 rokov.
Aj ked je pravda, že niektoré dnešné študentky skôr preskočím ako obídem, a mali by sa nad sebou zamyslieť. Inak nemám dôvod sa porovnávať vo svojom veku so študentkou, ani celkovo.
Ja som so sebou absolútne spokojná. Velkosť 36-38 podla strihu.....:)

ano, si stihla, mozem potvrdit...:)
31.03.2017 08:46
heavy
iconMichal5:

horalky nasirko.....? To je ako....:rolleyes:
Ja sa priamo ponukami banky nezaoberam, ale pridelim Ti toho najrefundovanejsieho v tejto oblasti....:)

nevadi, Marika neni horenos, aj opatrovatel podlahovych krytín je zasluzny job, Mirko Ti to potvrdí...:)
31.03.2017 08:48
heavy
iconterezia13:
iconheavy:
a kua, do S'Parks Ta pozýva, predpokladám... fajnová vec... taká ponuka sa neodmieta...:blink:
a my kedy dame kavu,aspon v mcdonalde :confused:

Kto my? A miery si uz dala? :)
31.03.2017 08:49
Michal5
iconheavy:

nevadi, Marika neni horenos, aj opatrovatel podlahovych krytín je zasluzny job, Mirko Ti to potvrdí...:)

O tom nepochybujem, mozno ho aj Ty u nas robis. No ja tvoj kolega ako OPK nie som urcite. Ak chces rypat, najdi si na to niekoho ineho ked si nepochopil, ako som myslel to, co som napisal o tych ponukach banky....a mirko mi nic potvrdzovat nemusi..;) .pekny den Ti prajem
31.03.2017 10:46
terezia13
Príspevkov: 1256
iconheavy:
iconterezia13:
iconheavy:

. Ved som ti uz dala,este koľko krát ti mam dat:confused: Koli jednej káve take drahoty :rolleyes:
31.03.2017 20:46
terezia13
Príspevkov: 1256
iconMichal5:
iconheavy:

O tom nepochybujem, mozno ho aj Ty u nas robis. No ja tvoj kolega ako OPK nie som urcite. Ak chces rypat, najdi si na to niekoho ineho ked si nepochopil, ako som myslel to, co som napisal o tych ponukach banky....a mirko mi nic potvrdzovat nemusi..;) .pekny den Ti prajem
. Ty co si sa zle vyspal:confused:
31.03.2017 20:49
heavy
iconMichal5:
iconheavy:

a jeje, fesi sa odul, no toto... ale je fakt, tie ponuky som nepochopil, ani nikto z mojej partie OPK, zrejme nemame na to skoly, whatever... daj si horalku nasiroko, to ukludnuje...
31.03.2017 21:10
marika2772
Príspevkov: 14776
iconterezia13:

Ved som ti uz dala,este koľko krát ti mam dat:confused: Koli jednej káve take drahoty :rolleyes:

:lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D toto ani Troška nevymyslí :D :w00t:....ked si to tak človek nechá rozpustiť na jazyku.....:D
dáš, a ešte chce toľko razy a to len za jednu kávu.......:rolleyes: ale nepovol terka. Tú kávu mu nedaruj, a tvrdo na nej trvaj......:thumbup:
01.04.2017 17:56
marika2772
iconterezia13:
Ty co si sa zle vyspal:confused:

že aký požičaj, taký vráť.....:D
01.04.2017 17:58
marika2772
iconheavy:

a jeje, fesi sa odul, no toto... ale je fakt, tie ponuky som nepochopil, ani nikto z mojej partie OPK, zrejme nemame na to skoly, whatever... daj si horalku nasiroko, to ukludnuje...

a ako vieš že je feši :w00t:? Pokračuj, znie to velice zaujímavo....:rolleyes: a nehovor za všetkých.....to je mirkova parketa....:D
tú horalku na ukludnenie máš overenú.....:w00t:?
kto by to bol povedal, že si tak padnete do oka.....:D
01.04.2017 18:03
marika2772
iconMichal5:

Samozrejme moze byt aj olovrant.....aspon po nom nebude este neskoro na kavu.....takze ? :)

no hod sem foto, a uvidíme ako sa to vyvinie.....:rolleyes:
01.04.2017 18:05
marika2772
iconMichal5:
iconheavy:

ako dvaja kohúti, na jednom smetisku.....:w00t: :D
01.04.2017 18:06
pitu47
Príspevkov: 11874
iconterezia13:
iconheavy:
iconterezia13:
iconheavy:

. Ved som ti uz dala,este koľko krát ti mam dat:confused: Koli jednej káve take drahoty :rolleyes:
heavymu si uz dala a ja som od macochy :confused: :love:
02.04.2017 00:10

Choď na stranu 1Choď na stranu 21234Choď na stranu 4Choď na stranu 4