Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 21234Choď na stranu 4Choď na stranu 4
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
iconkarla23:
Vlado tej propagande neverim.

Tuto udalost treba zapit v neutralnom Lichtenstajsku dobre vychladenym francuzskym sampanskym.:thumbup:

Tvojej propagande ale veris naplno?!?!?
:scared:

Ked budes si pripijat na Brexit, tak si spomen na tych mladych ludi co volili proti vystupeniu. Treba si pozriet demograficke udaje kto bol za ...
30.01.2020 23:24
karla23
Príspevkov: 1304
Vlado svet sa netoci okolo liberalov a vasich vizii...posledne volby v Britanii ukazali ze vas ludia maju plne zuby a liberali utrzili totalny debakel....ani tri roky propagandy v mediach nezvratili tento nazor britov na brexit ....zvykajte si ze nie kazdy stat si da rozkazovat od Bruselu...co sa tyka cudzincov v Britanii otych nemusis mat strach Britania si sama urci kto tam moze byt nie Brusel ..nie anarchia aotvorenie prac.trhov...toto dufam ze tam skonci...Briti si budu sami vladnut nie Eu im bude dotoho montovat sa.....a dalsia drzost bruselskych byrokratov...zakazuju uradnikom aby na stole mali narodne vlajky...banditi dufam ze vystupia dalsie staty ;)
[Naposledy editoval karla23, 30.01.2020 23:45]
30.01.2020 23:40
karla23
https://www.infovojna.sk/article/video-mraziva-arogance-eropske-unie-k-odchazejici-velke-britanii-ty-vlajky-si-vemte-s-sebou-skvostny-projev-nigela-farage-na-rozloucenou-s-projektem-ctvrte-rise?fbclid=IwAR2z_y24mpyk21R4uqTcem8YgwH9oD3R_EuEFaBdmYG2B7kAnPwYK1uN5Po

Tu im Farage vysvetli to.....;)
30.01.2020 23:46
karla23
Vlado Velka Britania nema v umysle vyhodit pracujucich ludi ,lebo sama si uvedomuje ze prac.silu potrebuje...to povedal aj Johnosn..pre pracujucich slovakov sa stejne nic nemeni , ale do vnutornycj zalezitosti Britanie uz nebude Eu zasahovat ani manipulovat...ano viem co si mal na mysli kto odvolil brexit...hlupucki stari nevzdelani ludia z vidieka ktori ziju v minulosti...ja poznam dobre vasu retoriku...Britania moze kludne vyhodit vsetkych co tam roky rokuce nerobia a sedia na socialka....ale skus si pozriet statitstiky ktore narodnosti v Britanii sedia roky na socialke, alebo v Rakusku...niesu to ludia z eu krajin.

Vlado hlavne Tebe a Karlovi odporucam si pozriet video otom ako v Brusely zakazuju statom mat na stole narodne vlajky...len si to pozrite euronadsenci...;)
31.01.2020 09:22
janaka
Príspevkov: 5969
iconkarla23:
Vlado svet sa netoci okolo liberalov a vasich vizii...posledne volby v Britanii ukazali ze vas ludia maju plne zuby a liberali utrzili totalny debakel....ani tri roky propagandy v mediach nezvratili tento nazor britov na brexit ....zvykajte si ze nie kazdy stat si da rozkazovat od Bruselu...co sa tyka cudzincov v Britanii otych nemusis mat strach Britania si sama urci kto tam moze byt nie Brusel ..nie anarchia aotvorenie prac.trhov...toto dufam ze tam skonci...Briti si budu sami vladnut nie Eu im bude dotoho montovat sa.....a dalsia drzost bruselskych byrokratov...zakazuju uradnikom aby na stole mali narodne vlajky...banditi dufam ze vystupia dalsie staty ;)

mirko ty si iny farizej - nebyt EU a otvoreneho pracovneho trhu v D tak nie si na tom prehnitom liberalnom zapade ani ty- apropos, co tam este trcis, prid na Sk podporit svojou pracou
slovensky pracovny trh a svojich kotlebov, ty Patriot z Mnichova:sneaky:
31.01.2020 11:42
karla23
Janaka robil by som bud sezonne na zapade alebo bol by som inde...ziadna slava ta eu...pozrela si si demokratka videa o zakaze narodnch vlajok v Eu? parchanti co...nemozete prehltnut to ze Britania odchadza z eu....:) ...konecne prva lastovicka slobody.

Spominam si ako mi ujo vravel ze vela nasich ciganov zacalo robit v Anglicku hned po revolucii... dali im prac.viza...Janak od 1.3.2020 Nemecko otvara prac.trh pre kvalifikovane sily z krajin ktore niesu v Eu...bordel pokracuje dalej...vsetko otvorene nikomu nic netreba...no naco by slo Srbsko a ine krajiny do eu..robit uz stejne mozu na zapade...a co viem aj Rakusko dost pootvorilo prac.trh...jeden srb mi vravel jeho ujo v Rakusku uz dostava bez problemov prac.vizum na 9mes do roka..donedavna mali na 6mes...uvidite o 15r..na tu anarchiu na prac.trhu a vo vsetko....na vecne casy s Bruselom a nikdy inac.
31.01.2020 14:50
janaka
a ty si ako prisiel na to, ze mi vadi Brexit (ja ich celkom chapem) a ano, brusel diktuje niekedy az neunosne a s tymi vlajkami, taky blby...:(
lenze ja som pisala o tom, ze len nadavat na zapad a pritom tam zit je akosi neferove, nemyslis? Ano, jednotlive staty EU by si mali zachovat svoje narodne zaujmy a nie byt kritizovane, nechcem povedat drbane uniou za uplne vsetko, lenze Slovensko je mala krajina na to, aby sa z neho stal neutralny bohaty stat ako je Lichtenstajnsko, takze tak;ver tomu, ze kotleby nas nezachrania, ani so smerom, ani bez neho:cry:
31.01.2020 17:37
karla23
https://www.infovojna.sk/article/video-mraziva-arogance-eropske-unie-k-odchazejici-velke-britanii-ty-vlajky-si-vemte-s-sebou-skvostny-projev-nigela-farage-na-rozloucenou-s-projektem-ctvrte-rise

Janaka tu mas video otom ako eu zakazuje uradnikom mat narodne vlajky na stole...a dalsie videa si mozes najst na nete...:)

kazda krajina moze mat s eu obchodne zmluvy a nemusi byt clenom....zacni uz rozmyslat. Ty povazujes vsetko co ide z Bruselu za svete a pravdive.:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
31.01.2020 18:37
janaka
vidim, ze nema vyznam ti nieco vobec pisat, ked to aj tak necitas..kde som pisala, ze vsetko co pochadza z bruselu je pravdive???!!!:confused:
si proste perpetum debile, howgh:huh:
31.01.2020 19:52
karla23
https://www.youtube.com/watch?v=HxyqUsZa4Gg

Janaka herecka nasa najkrajsia zblbnuta vypocuj si Klausa k odchodu z eu...99 percent falosnych sprav do sveta davali odporcovia brexitu...cize vy liberali zblbnuti....:)
02.02.2020 08:51
janaka
ak nevies, co znamena howgh: skoncila som diskutuj si sam so sebou, lebo ncitas, co pisem, howgh:thumbdown:
02.02.2020 11:15
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
iconkarla23:
... odporucam si pozriet video otom ako v Brusely zakazuju statom mat na stole narodne vlajky...len si to pozrite euronadsenci...;)

... urcite to presadzuje Soros, nie?

Narodne vlajky su vsade - pred EU parlamentom, na kazdej chodbe, na kozdom rokovani. Mam ti poslat par fotografii?!?
02.02.2020 23:16
karla23
Vlado preco potom zakazuje uradnik v eu mat narodne vlajky na stole? Zeby snaha za kazdu cenu rozbijat narodne staty? zosmiesnovat ich vyznam? sirit chore zvratene veci? Uz jedna ovecka z osady odisla....snad ju budu nasledovat dalsie...;)
05.02.2020 09:26
pitu47
Príspevkov: 11874
mirko moj zlaty, vies aj cítat, ci len pisat :confused: :confused: :confused:
05.02.2020 17:14
janaka
iconpitu47:
mirko moj zlaty, vies aj cítat, ci len pisat :confused: :confused: :confused:

on citat vie, ale necita, zasadne, co piseme MY:blink: iba hlavne dristy a infovojnu a podobne sr...y:w00t:
05.02.2020 19:41

Choď na stranu 1Choď na stranu 21234Choď na stranu 4Choď na stranu 4