Diskusia

2Jana2
Príspevkov: 493
iconmaterholm:
Mirko cakam co bude. Mozno naozaj budeme prave my neockovany ta velka hybna sila ktora budete tahat tuto ekonomiku.Najhorsi scenar je skutocne obcianska vojna.

Materholm, viem, ze si svoj prispevok venoval Mirkovi, ale kedze to davas verejne, mozem sa ta opytat ? Tieto dve vety ma zaujali. Preco si myslis, ze vy neockovany budete tahat ekonomiku :confused: My, ockovani budeme bezvladni niekde lezat na povrchu zemskom, alebo aj pod nim ?:scared: A ta obcianska vojna, to fakt na Slovensku hrozi ? :blink:
24.08.2021 10:59
janaka
Príspevkov: 5969
iconpitu47:
chlapci, veď si už zavolajte a vymieňajte si názory a skúsenosti telefonicky, bude to lepšie aj pre vás aj pre nás :lol:

ja myslim, ze oni to robia narocky, aby sme sa my, "zaockovany", poucili, ze ONI!:w00t: su ti, co robia spravne veci (zdroj: zjem aj vlek a podobni siritelia bludov a tmarstva):confused:
keby to nebolo az do placu, tak by to bolo:lol: :lol: :lol:
24.08.2021 13:17
karla23
Príspevkov: 1304
Pitu ako mi Vy zaockovany vysvetlite ludi co po ockovani zomreli? v Rakusku co viem 156 ludi...a ludia ktory po ockovani ochrnuli oslepli a ine zdravotne problemy maju....mas na toto vysvetlenie?
24.08.2021 15:20
pitu47
Príspevkov: 11874
Mirko moj, Matterholm ti to vysvetli .......
26.08.2021 01:25
janaka
:lol:
26.08.2021 12:14
materholm
Príspevkov: 953
Mila Janaka odpovedam Ti na Tvoj prispevok........Si si vedoma ze tato saskaren s ockovanim je stale v experimentalnej rovine.Pripustam casom sa mozno vyselektuju vakciny lepsie a horsie. Z politickych dovodov vypadol Sputnik.Asra Zeneca je jasne odpisana. Clovek by mozno povedal ze idealna varianta by bola Pfizer.Lenze aj on ma toho na rovasi dost.Ake mensie zlo si teda maju ludia zvolit ked uz maju byt donuteni? Co sa stane v buducnosti ak nas budu nutit vakciny miesat.Este velmi vela vody neubehlo a uz vidime zdravotne problem a umrtia.Nic ine len cas a ucenie na chybach druhych nam ukaze viac.Preco tolko lekarov neodporuca vakciny ? Oni azda niesu lekari ? Ja mam uz tiez svoj vek a neviem co bude o 5 ci 10 rokov.Korona tu mozno bude aj desat rokov aj ked mozno nie taka aku ju pozname.Je vedecky dokazane ze neustale slabne a umrtia klesaju.Media ale musia zavadzat a zvelicovat . Aj keby povedzme Pfizeraci boli ti najlepsi co sa nasledkov ockovania tyka stale by tu bolo pomerne velmi velke vysoke percento ludi ktori by mali celozivotne nasledky vdaka ockovaniu z ktorych mozno 70 percent ziadne ockovanie nepotrebovalo pretoze Kovid uz davno v prvej ci v druhej vlne prekonali.Nezaockovani jedinci mozu byt skutocne hybna sila nasej ekonomiky lebo z korony vyviazne ako vitazi.Bude to mozno najvyssie percento zdravych ludi ktori budu musiet tahat ekonomiky.Problem vsak ostava co potom ked aj ti co sa ockovat nedaju budu nakoniec musiet.Pridu utecenci z Afriky.Kazdy vie ze drviva väcsina z nich nema pracovne navyky.Ako sa teda integruju?.......Janacka.ci hrozi obcianska vojna v tejto chvily neviem ale hovorim s ludmi.Situacia je napäta.Ked sa ich priamo dotykaju nasledky ockovania v okoli iste nebudu nase politicke zriadenie velebit.Okrem toho si vezmi aj to kolko zaockovanych ludi by sa nezaockovalo keby to neurobilo zo strachu o pracu,postavenie a podobne.Si mozno povedali ved im sa nic snad nestane.Po druhej davke uz aj olutovali do coho sa namocili.Janaka nesed tolko za pc a chod realne medzi ludi.Rozpravaj sa s nimi.Rozpravaj sa s ludmi co robia v zdravotnictve.Polici su väcsinou klamari v obleku.Hlavne sa informuj.Nie vsetko co je v mediach je pravda.Darmo vyhraje nejaka Manuela v loterii .Uz to meno zavadza zahadou.Drzim palce vsetkym lekarom ktori sa neboja postavit voci bezpraviu a klamstvu..................Mirko. 156 ludi v Rakusku je pre nich asi malo.Urcite by vsetci menili keby vedeli co ich caka.Tam aspon priznali ferovejsie cislo obeti ockovania.
26.08.2021 20:27
2Jana2
Príspevkov: 493
iconmaterholm:
Mila Janaka odpovedam Ti na Tvoj prispevok........Janaka nesed tolko za pc a chod realne medzi ludi.Hlavne sa informuj.Nie vsetko co je v mediach je pravda.

Materholm, nie som sice Janaka, ale predpokladam, ze si prihovor adresoval mne. Som ti nesmierne vdacna za TVOJE informacie ! ;) Citim sa nimi neskutocne obohatena, tak obohatena, ze necitim potrebu informovat sa dalej. Uz som pisala, ze sa riadim zasadne svojim rozumom a ziadne media ani politici ma nedokazu ovplyvnit !
27.08.2021 09:40
janaka
iconmaterholm:
Mila Janaka odpovedam Ti na Tvoj prispevok........Si si vedoma ze tato saskaren s ockovanim je stale v experimentalnej rovine.Pripustam casom sa mozno vyselektuju vakciny lepsie a horsie. Z politickych dovodov vypadol Sputnik.Asra Zeneca je jasne odpisana. Clovek by mozno povedal ze idealna varianta by bola Pfizer.Lenze aj on ma toho na rovasi dost.Ake mensie zlo si teda maju ludia zvolit ked uz maju byt donuteni? Co sa stane v buducnosti ak nas budu nutit vakciny miesat.Este velmi vela vody neubehlo a uz vidime zdravotne problem a umrtia.Nic ine len cas a ucenie na chybach druhych nam ukaze viac.Preco tolko lekarov neodporuca vakciny ? Oni azda niesu lekari ? Ja mam uz tiez svoj vek a neviem co bude o 5 ci 10 rokov.Korona tu mozno bude aj desat rokov aj ked mozno nie taka aku ju pozname.Je vedecky dokazane ze neustale slabne a umrtia klesaju.Media ale musia zavadzat a zvelicovat . Aj keby povedzme Pfizeraci boli ti najlepsi co sa nasledkov ockovania tyka stale by tu bolo pomerne velmi velke vysoke percento ludi ktori by mali celozivotne nasledky vdaka ockovaniu z ktorych mozno 70 percent ziadne ockovanie nepotrebovalo pretoze Kovid uz davno v prvej ci v druhej vlne prekonali.Nezaockovani jedinci mozu byt skutocne hybna sila nasej ekonomiky lebo z korony vyviazne ako vitazi.Bude to mozno najvyssie percento zdravych ludi ktori budu musiet tahat ekonomiky.Problem vsak ostava co potom ked aj ti co sa ockovat nedaju budu nakoniec musiet.Pridu utecenci z Afriky.Kazdy vie ze drviva väcsina z nich nema pracovne navyky.Ako sa teda integruju?.......Janacka.ci hrozi obcianska vojna v tejto chvily neviem ale hovorim s ludmi.Situacia je napäta.Ked sa ich priamo dotykaju nasledky ockovania v okoli iste nebudu nase politicke zriadenie velebit.Okrem toho si vezmi aj to kolko zaockovanych ludi by sa nezaockovalo keby to neurobilo zo strachu o pracu,postavenie a podobne.Si mozno povedali ved im sa nic snad nestane.Po druhej davke uz aj olutovali do coho sa namocili.Janaka nesed tolko za pc a chod realne medzi ludi.Rozpravaj sa s nimi.Rozpravaj sa s ludmi co robia v zdravotnictve.Polici su väcsinou klamari v obleku.Hlavne sa informuj.Nie vsetko co je v mediach je pravda.Darmo vyhraje nejaka Manuela v loterii .Uz to meno zavadza zahadou.Drzim palce vsetkym lekarom ktori sa neboja postavit voci bezpraviu a klamstvu..................Mirko. 156 ludi v Rakusku je pre nich asi malo.Urcite by vsetci menili keby vedeli co ich caka.Tam aspon priznali ferovejsie cislo obeti ockovania.

mily Materholm, neviem sice, na AKY prispevok mi "odpovedas", ale tato pomaly uz "proza" naozaj nemoze ovplyvnit moj postoj k tejto celej problematike. Dovod je ten, ze mam ine starosti a hlavne zaujmy ako zhanat niekde "na ulici" alebo na fejsbuku ludi, lekarov apod., ktori neodporucaju ockovanie, lebo...etc. A hlavne o to nemam zaujem. Ja ti tiez nehovorim, co mas robit a s kym sa mas rozpravat, ako to robis ty. A o obcianskej vojne som tu nepisala ani slovo. S tym si zacal ty. Spominas utecencov z Afriky; co ti maju prosim ta s ockovanim na Sk? resp. At.
Jaaaj, mam sa informovat, dik za radu, som informovana az mi to niekedy vadi a preto idem niekam, kde je ticho a nikto nic nerozprava a to je les. Beriem si iba knihu so sebou a pridem domov zrelaxovana (nejdem ti to radit, ale tato cinnost sa odporuca na podporu imunity, ktoru si ty budujes, aby si nedostal ten covidB) .
Pozri, ja som zaockovana a ani po druhej davke nelutujem," do coho som sa zamocila":D A nie, zo strachu o pracu ani postavenie som sa zaockovat nedala (dovod som spominala v predoslych prispevkoch).
Ja respektujem, ked sa niekto zaockovat nechce a nikoho na ockovanie nepresviedcam, ani mu nevnucujem svoje nazory, ale ak sa ma niekto opyta, tak mu popravde odpoviem a za svojim nazorom si stojim.
tot vsjo, ako by povedal Heavy
[Naposledy editoval janaka, 27.08.2021 12:58]
27.08.2021 12:50
karla23
https://www.meinbezirk.at/c-gesundheit/wie-viele-menschen-in-oesterreich-nach-der-corona-impfung-starben_a4720907?fbclid=IwAR1PxH1bBW9bFQo2NzdQRuqZrBAcSh8SvYMiOSvb10-OyTi2cQbjoAvdndc

132 Todesfälle
Zwecks Transparenz werden Nebenwirkungen, Schäden und Todesfälle mit einer zeitlichen Nähe zur Impfung dokumentiert. Wie die Tageszeitung "Heute" berichtet, wurden in Österreich seit dem Start der Impfkampagne am 27. Dezember 2020 insgesamt 132 Todesfälle bei den Behörden gemeldet. Alleine in den letzten 14 Tagen seien es zwölf Todesfälle gewesen.

Laut dem Bericht lässt sich diese Zahl mit der Beschleunigung der Impfungen mit bis zu 100.000 Stichen im Land pro Tag erklären. Die Zahlen besagen nicht, dass ein tatsächlicher Zusammenhang mit der Impfung bestehen muss – es handelt sich lediglich um eine zeitliche Nähe. 637 Personen wurden nach der Impfung stationär im Krankenhaus behandelt.

Hingegen sind bis jetzt zwölf Thrombose-Fälle und 18 Patienten mit Herzmuskelentzündung dokumentiert. Diese Erkrankungen werden mit der Impfung in Verbindung gebracht.

132ludi po ockovanina covid zomrelo v Rakusku. Po ockovani skoncili 637 ludi v nemocnici na zdravotne problemy...nevieme ci ludia ochrnuli oslepli ci ake problemy maju a ci este vobec ziju....18 ludi tromboza so zapadlom srdcoveho svalu.
27.08.2021 19:59
karla23
Materholm aj Pitko s rakuskym pasom este na stare kolena bude musiet emigrovat z Rakuska....Rakusko uz je Turecko alebo Afganistan...no zapadna europa nedopadla dobre...ja odhadujem ako Ty ze to skonci tam v obcianskej vojne.
27.08.2021 20:02
janaka
iconkarla23:
Materholm aj Pitko s rakuskym pasom este na stare kolena bude musiet emigrovat z Rakuska....Rakusko uz je Turecko alebo Afganistan...no zapadna europa nedopadla dobre...ja odhadujem ako Ty ze to skonci tam v obcianskej vojne.

jasne, ale Nemecko je cistucke ako lalia, ze?:sneaky: sami to cistokrvni Nemci:w00t:
prosimta, sak Nordrheinwestfallen je uz pomaly gheto same osebe:confused:
Anzahl der Ausländer nach Staatsangehörigkeit 16.06.2021:
Türkei - 487 470
Syrien- 239 760
...a to je len 1 krajina z D!
27.08.2021 22:02
karla23
Janaka Nemecko Rakusko a cely zapad az na par vynimiek je totalne strateny...zapad stratil pud sebazachovy...preto je tam anarchia a navpustali si tam blaznov ktory okrem robenia deti nic nevedia,
27.08.2021 22:29
pitu47
Príspevkov: 11874
iconkarla23:
Materholm aj Pitko s rakuskym pasom este na stare kolena bude musiet emigrovat z Rakuska....

Mirko, zase všetko vieš, všade si bol a všetko si videl ako truhlík, tak začni už konečne šetriť na letenku do Severnej Korei a zober so sebou aj Matterholma :lol:
28.08.2021 10:19
karla23
Pitko moj V4 sa drzi...modlim sa ruzenec k sv Panne Marii aby zachranila europu od moslimov a zaroven pomohla dat slobodu a mier pre Afriku a moslimskej krajiny...a aby Matka Boia porazila Taliban Islamsky stat a alkaidu...aby znicila na vzdy tychto diablov a dala ludom demokraciu v Afganistanu....mohol by si mi pomoct Pitko...jeden ruzenec by si zvladol denne...;)
28.08.2021 13:51
janaka
iconkarla23:
Pitko moj V4 sa drzi...modlim sa ruzenec k sv Panne Marii aby zachranila europu od moslimov a zaroven pomohla dat slobodu a mier pre Afriku a moslimskej krajiny...a aby Matka Boia porazila Taliban Islamsky stat a alkaidu...aby znicila na vzdy tychto diablov a dala ludom demokraciu v Afganistanu....mohol by si mi pomoct Pitko...jeden ruzenec by si zvladol denne...;)

prasky si si dnes zabudol dat, co?:-/ :D
28.08.2021 14:11