Diskusia

materholm
Príspevkov: 953
Vlado . Mozno je to tym ze niektori lekari si povedia preco by neodporucali vakciny ked to vidia ako mensie zlo najmä preto ze vlady krajin nehladaju alternativne sposoby liecby.Vakcina nie je jedine riesenie. Vidis sam aka je situacia v Izraeli.No spolieham sa na to ze Izrael je este malo premoreny.Studie budu presnejsie casom.Ake to boli sluby ze prva davka vakciny bude stacit a vsetko bude vyriesene.Prva davka nestaci.Druha tiez nie a uz sme skoro pri tretej davke. Nabuduce sa spytaj toho sefa pandemickej komisie preco sa nerobia testy na protilatky predtym a potom ako sa ide ockovat a ci si je vedomy ake je vysoke riziko ked je hladina protilatok vysoka a dany clovek dostane este vakcinu.Co Ti na to odpovie.To ze je umrti a vedlajsich ucinkov daleko viac ako uvadzaju media nepochybujem.Lahke je vyhovorit sa ze to je z niecoho ineho ked ide o ludi co maju chronicke ochernia.Vakcina to uz iba zaklincuje. Som zvedavy na moju koleginu z prace.Hlavne na to kedy mi povie ze jej bolesti hlavy prestali.Uz niekolko dni po podani druhej davky ma silne bolesti hlavy a je hrozne vycerpana.Jej syn detto.A nie je z tych rakusakov co penkuju.
20.08.2021 03:54
materholm
Janaka.zaujimalo by ma na akej vzorke respondentov danu studiu robili.Ak ju robili na dochodcoch po sedemdesiatke necudujem sa.Okrem toho netreba zabudat ze drviva väöcsina volicov Olana boli byvali volici Smeru.Mysleli si ze sa nieco zlepsi ked Matelko vycestoval do Cannes pozriet dom Micheleho.Podobne ako ked fuzaty bicyklista krituzoval milionarov od Slavina a sluboval dvojnasobne platy.Okrem ineho to ze niekto absolvoval ockovanie neznamena to ze to realne urobil.Ver mi ze tak ako sa robili podvody s testami tak budu podvody s potrdeniami o ockovani.Sam viem ake je to narocne vyclenit aspon hodinu tyzdennie na testovanie.Vies ako som neznasal ked som cakal tri hodiny v radoch v prvych kolach testovania pendlerov.?Alebo ako rusili momky a ja som behal po Bratislave v nadeji ze budem otestovany? Kotlebovci sa mi poslednu dobu dost sprotivili.Dokonca aj u ludi co patrili k nim co poznam osobne.Ale ich postoj k ockovaniu povazujem za spravny.To ze ich volia prevazne policajti ,mestkaci a cele farnosti je vec druha.No nieco urobili pre ludi.Hlavne na vychode vo vlakoch si ich sprievodcovia nevedia vynachvalit.Aj ked z ekonomickeho hladiska obe tieto strany mali nulovy prinos.Kotleba si unosom dietata z Egypta dobre zavaril.Majitel pohrebnej sluzby z PP tiez nebol ich strane prikladom.Napriek postoju k ockovaniu dufam ze SAS iste veci doladi.
[Naposledy editoval materholm, 20.08.2021 05:19]
20.08.2021 04:11
pitu47
Príspevkov: 11874
a ja som si doteraz naivne myslel, že Mirko je odborník na všetko, ale Matterholm, Ty ho v poslednom čase svojimi preodbornými názormi a superinformáciami z prvej ruky pomaly ale isto prekonávaš !!!
:thumbup:
20.08.2021 14:33
materholm
Pituka.Netreba zaslepene verit bulvaru.Som v kontakte s ludmi ktori robia v zdravotnictve a vidia problemy.Zial to ze sa nesmu iste informacie dostat na vyslnie za to nemozem. Je ale kazdeho moralna povinnost informovat siroku verejnost o danych problemoch. Ziadne zvelicovania len dane fakty.Ja uvitam nazor kazdeho a som rad ked sa uprimne podeli o skusenosti po tom ako bol zaockovany.A cim zaockovany.Ked ale stretnem niekoho kto ma informaciu z prvej ruky a viem ze mu mozem verit preco by mi klamal? Mnohi lekari sa boja verejne postavit voci politikom.Ak sa aj par vyjadri je to casto neverejne alebo cez youtube. Nepaci sa mi ze doktor Bukovsky je niekedy blokovany za svoje videa a stale vyzyva nasu vladu k verejnej diskusii o ktoru zial nasi politici nemaju zaujem.Vakcina nie je jedine riesenie a bunkova imunita existuje tiez. Ja niesom lekar ale uznaj sam.Klamali by Ti lekari ktorych poznas aj osobne aby si sa neockoval? Klamali by Ti zdravotne sestry ktore videli umierat nejedneho pacienta ci uz ockovaneho alebo neockovaneho. Ja neprajem nikomu nic zle len chcem aby bola spravodlivost To ze Mirko zverejnil linky ohladom vakcin a vedeckych studii je velmi prikladne.Vies sam kolko ludom pomaha nezistne uz skoro 15 rokov co o nom viem.Kazdemu mozno utkvie v pamäti jeho napad zamestnat sa v Mcdonalde v Mnichove cez urad prace a neskor sa dostat do Rakuska.Urobil pre ludi velmi vela.Niekedy by mali ludia povedat aspon dakujem.Hlavne sa to malo stat v casoch ked na internete fungovali podvodnicke agentury ktore pracu nenasli ale peniaze zinkasovali.Mirko pred tymito agenturami varoval.Vedel a zverejnoval aj seriozne firmy kde ludia sancu dostali.Pre mna je Mirko clovek s velkym C.
[Naposledy editoval materholm, 20.08.2021 19:10]
20.08.2021 18:29
janaka
Príspevkov: 5969
iconmaterholm:
Pituka.Netreba zaslepene verit bulvaru.Som v kontakte s ludmi ktori robia v zdravotnictve a vidia problemy.Zial to ze sa nesmu iste informacie dostat na vyslnie za to nemozem. Je ale kazdeho moralna povinnost informovat siroku verejnost o danych problemoch. Ziadne zvelicovania len dane fakty.Ja uvitam nazor kazdeho a som rad ked sa uprimne podeli o skusenosti po tom ako bol zaockovany.A cim zaockovany.Ked ale stretnem niekoho kto ma informaciu z prvej ruky a viem ze mu mozem verit preco by mi klamal? Mnohi lekari sa boja verejne postavit voci politikom.Ak sa aj par vyjadri je to casto neverejne alebo cez youtube. Nepaci sa mi ze doktor Bukovsky je niekedy blokovany za svoje videa a stale vyzyva nasu vladu k verejnej diskusii o ktoru zial nasi politici nemaju zaujem.Vakcina nie je jedine riesenie a bunkova imunita existuje tiez. Ja niesom lekar ale uznaj sam.Klamali by Ti lekari ktorych poznas aj osobne aby si sa neockoval? Klamali by Ti zdravotne sestry ktore videli umierat nejedneho pacienta ci uz ockovaneho alebo neockovaneho. Ja neprajem nikomu nic zle len chcem aby bola spravodlivost To ze Mirko zverejnil linky ohladom vakcin a vedeckych studii je velmi prikladne.Vies sam kolko ludom pomaha nezistne uz skoro 15 rokov co o nom viem.Kazdemu mozno utkvie v pamäti jeho napad zamestnat sa v Mcdonalde vo Viedni cez urad prace a neskor sa dostat do Rakuska.Urobil pre ludi velmi vela.Niekedy by mali ludia povedat aspon dakujem.Hlavne sa to malo stat v casoch ked na internete fungovali podvodnicke agentury ktore pracu nenasli ale peniaze zinkasovali.Mirko pred tymito agenturami varoval.Vedel a zverejnoval aj seriozne firmy kde ludia sancu dostali.Pre mna je Mirko clovek s velkym C.

:lol:
sorry, ale viac k tomu nemam;)
20.08.2021 18:53
pitu47
iconmaterholm:
Pituka.Netreba zaslepene verit bulvaru.

:) milý Matterholm, ja zaslepene verím len sebe, mojim skúsenostiam a zdravému rozumu a zrejme sa stretávam s inými ľuďmi ako Ty..........
20.08.2021 22:21
materholm
Pituka ..Aj ja verim zdravemu rozumu . O tom ze sa stretavas s inymi ludmi ako ja o tom nepochybujem. No opatrnnosti nikdy nie je dost.Ked zlyhava system treba sa spolahnut na nezavysle zdroje.Rozpravat sa s ludmi z brandze.O to je to horsie ked prave ti ludia co vidia problemy rovno u seba na pracovisku spochybnia to co uvadzaju media.Ani vsetky vrazdy vo Viedni ci v Ba alebo lupeze nejdu do novin.Skratka iste veci z nejakych dovodov do medii jednoducho nejdu.Je velmi smutne ze niektorych ludi v tejto dobe oznacia za hoaxerov.Len preto ze poukazali na pravdu.
21.08.2021 00:51
karla23
Príspevkov: 1304
Materholm tvoji kolegovia ktorych poznas aku vakcinu dali? a ti co maju zdravotne problemy?...ja stale vaham..tisice ludi hlasi vedlasie ucinky...keby dam jedine Johnsona....Pitu si ockovany? Janaka?...Materholm nenutia ta v praci? mna nastastie nie....co sa kriminality tyka tak Vieden Berlin je obrovska kriminalita..utecenci a moslimovia hlavne..v tych mestach sa uz neda normalne zit.;)
21.08.2021 08:37
karla23
https://www.facebook.com/quo.vadis.12764/videos/429968314965367

Materholm vypocuj si tohto lekara Rabin z Izraela...osetroval Trumpa a kapacity...a on vravi preco vakciny niesu bezpecne.

Vakciny supodla neho jedovata smrtelna vakcina.
21.08.2021 08:41
2Jana2
Príspevkov: 493
iconkarla23:

Vakciny supodla neho jedovata smrtelna vakcina.

Mirko, varoval si pred ockovanim smrtelnou vakcinou aj svojich rodicov ? Rovnaka otazka aj pre Materholma. Diky :)
21.08.2021 11:15
janaka
iconkarla23:
Materholm tvoji kolegovia ktorych poznas aku vakcinu dali? a ti co maju zdravotne problemy?...ja stale vaham..tisice ludi hlasi vedlasie ucinky...keby dam jedine Johnsona....Pitu si ockovany? Janaka?...Materholm nenutia ta v praci? mna nastastie nie....co sa kriminality tyka tak Vieden Berlin je obrovska kriminalita..utecenci a moslimovia hlavne..v tych mestach sa uz neda normalne zit.;)

Janaka hlasi, ze je zaockovana a "normalne vo Viedni zije"B) :D
21.08.2021 12:54
karla23
Janaka ano..rodicia a skoro nikto nieje z rodiny zaockovany..vedia otomto jede...to iste v mnichove aj vela nemcov odmieta vakciny.:)
21.08.2021 22:06
pitu47
iconmaterholm:
Pituka ..Aj ja verim zdravemu rozumu . O tom ze sa stretavas s inymi ludmi ako ja o tom nepochybujem. No opatrnnosti nikdy nie je dost.Ked zlyhava system treba sa spolahnut na nezavysle zdroje.Rozpravat sa s ludmi z brandze.O to je to horsie ked prave ti ludia co vidia problemy rovno u seba na pracovisku spochybnia to co uvadzaju media.Ani vsetky vrazdy vo Viedni ci v Ba alebo lupeze nejdu do novin.Skratka iste veci z nejakych dovodov do medii jednoducho nejdu.Je velmi smutne ze niektorych ludi v tejto dobe oznacia za hoaxerov.Len preto ze poukazali na pravdu.
Matterholm, ja Ťa nepoučujem,len konštatujem, že každý z nás má inú predstavu o tom, čo je správne a zodpovedné.......
21.08.2021 22:13
pitu47
Janake aj 2Janake, všetko naj k vašim dnešným meninám !!! A so sovietskym zväzom na večné časy a nikdy inak ;)
21.08.2021 22:16
janaka
iconkarla23:
Janaka ano..rodicia a skoro nikto nieje z rodiny zaockovany..vedia otomto jede...to iste v mnichove aj vela nemcov odmieta vakciny.:)

sak dobre, Mirko, ako myslis, kazdy podla svojho, len ked pride dalsi lockdown, tak je to nefer voci zaockovanym, vies?:|
21.08.2021 23:15