Diskusia

janaka
Príspevkov: 5969
iconpitu47:
Janake aj 2Janake, všetko naj k vašim dnešným meninám !!! A so sovietskym zväzom na večné časy a nikdy inak ;)

diky za gratulation:love: , ano, bohuzial, 21. august, smutny datum v nasich dejinach, zrovna na moje meniny, co uz:-/ :rolleyes:
21.08.2021 23:19
karla23
Príspevkov: 1304
Hlupacikovia co oslavuju Brusel...idioti..ktori si nevsimli ze eu a zapadne firmi si urobili zo slovenska Klondajk..kym daju 1 euro na eurofondoch 1000 eur vyberu zapadne firmi a banky na zisku a dividendoch ktore idu prec zo slovenska..idioti zobudte sa...ved mi sme len ekonomickou koloniou v eu....hlupaci ktori oslavuju tyrana...;)

eujemyslienka nacistov a najbohatsich rodin ...ktori na konci vojny ked videli ze nemecko neporazi europu a svet vojensky..tak sa rozhodli dobit europu ekonomicky a ekonomicky ju okupovat...videl som dokument kde sa to spominam..Martin Borman a spol prisli stouto myslienkou...ale pomaly sa eu rozpadne..briti su von...Turecko uz stavia na hranici s Iranom mur...casom sa tento diabolsky spolok rozpadne a staty sa oslobodia od Bruselu a vlady Nemecka.
22.08.2021 08:52
karla23
Janaka co mi liberalni fasisti mozu a nam nezaockovanym? max nas nepustia do restauracii a kaviarni...prezijem to...kupim si kavu v mc donalde a pojdem do parku...ved zijeme v liberalne totalite...dva roky tato akoze pandemia bude potom toskonci...som zvedavy ked vam zaockovanym poskodia vakciny zdravie..co potom poviete...ked po rokoch pridu nasledky...daj boze aby som sa mylil.
22.08.2021 08:54
2Jana2
Príspevkov: 493
iconpitu47:
Janake aj 2Janake, všetko naj k vašim dnešným meninám !!! A so sovietskym zväzom na večné časy a nikdy inak ;)

Pitko, dakujem:)
22.08.2021 10:21
2Jana2
Príspevkov: 493
iconkarla23:
Materholm tvoji kolegovia ktorych poznas aku vakcinu dali? ...ja stale vaham..tisice ludi hlasi vedlasie ucinky...keby dam jedine Johnsona....

Mirko, ako ? Uz si rozhodnuty, ci nazor menis podla toho, ako sa vyspis :rolleyes:
22.08.2021 10:34
janaka
iconkarla23:
Hlupacikovia co oslavuju Brusel...idioti..ktori si nevsimli ze eu a zapadne firmi si urobili zo slovenska Klondajk..kym daju 1 euro na eurofondoch 1000 eur vyberu zapadne firmi a banky na zisku a dividendoch ktore idu prec zo slovenska..idioti zobudte sa...ved mi sme len ekonomickou koloniou v eu....hlupaci ktori oslavuju tyrana...;)

eujemyslienka nacistov a najbohatsich rodin ...ktori na konci vojny ked videli ze nemecko neporazi europu a svet vojensky..tak sa rozhodli dobit europu ekonomicky a ekonomicky ju okupovat...videl som dokument kde sa to spominam..Martin Borman a spol prisli stouto myslienkou...ale pomaly sa eu rozpadne..briti su von...Turecko uz stavia na hranici s Iranom mur...casom sa tento diabolsky spolok rozpadne a staty sa oslobodia od Bruselu a vlady Nemecka.
[/b]
a to ti nedoplo, ze aj ty poputujes naspät do rodneho mestecka, odkial si musel! odist, kedze si tam ziadnu pracu nenasiel?:confused: Ta blba EU ti umoznila, najst v blbom Nemecku pracu v blbom mekaci a usadit sa v Mnichove. To sa nazyva fazirejstvo, mily Mirecek:sneaky:
PS: otvorim si flasu sampusu a budem oslavovat Brusel:lol: /ironie off/
22.08.2021 11:04
janaka
iconkarla23:
Janaka co mi liberalni fasisti mozu a nam nezaockovanym? max nas nepustia do restauracii a kaviarni...prezijem to...kupim si kavu v mc donalde a pojdem do parku...ved zijeme v liberalne totalite...dva roky tato akoze pandemia bude potom toskonci...som zvedavy ked vam zaockovanym poskodia vakciny zdravie..co potom poviete...ked po rokoch pridu nasledky...daj boze aby som sa mylil.

ockovani sa nakazia od nezaockovanych nakazenych (vynimka pre tych, ktori sa zaockovat nemozu zo zdravotnych dovodov), virus si veselo mutuje a neskonci za dva roky, ale to takemu ignorantovi je skoda pisat):huh:
blahoslaveni chudobni duchom:|
22.08.2021 11:10
karla23
Janaka Ano eu okrem toho ze netreba prac.vizum nema ziadne vyhody...Ok jedna vyhoda ktoru dal zapad preto ze vymiera a deti sa tam nerodia a nema kto robit na dochodky....Izrael krajina kde su skoro vsetci zaockovany sa nakazili...nastuduj si ocom su vakcíny ktore propaguješ...dam ti tip študuj to Id lekarov a kapacít ktorym rezim zakazuje verejne hovorit...dohľadať si ich ..
22.08.2021 16:52
janaka
iconkarla23:
Janaka Ano eu okrem toho ze netreba prac.vizum nema ziadne vyhody...Ok jedna vyhoda ktoru dal zapad preto ze vymiera a deti sa tam nerodia a nema kto robit na dochodky....Izrael krajina kde su skoro vsetci zaockovany sa nakazili...nastuduj si ocom su vakcíny ktore propaguješ...dam ti tip študuj to Id lekarov a kapacít ktorym rezim zakazuje verejne hovorit...dohľadať si ich ..

ahaaa, ja zijem v jaskyni bez internetu:cry: tu nejde o to, ze ockovani sa nakazit mozu (to je jasne asi kazdemu, okrem mna:D ), ale o to, aby mali lahsi priebeh, KED! sa uz teda nakazia a aby nezatazovali okrem ineho zdravotny system, peplnene nemocnice ti asi nic nehovoria, ci:-/ :huh:
[Naposledy editoval janaka, 22.08.2021 18:44]
22.08.2021 18:35
materholm
Príspevkov: 953
Mirko u nas je to tak ze sme uz druhy raz dostali mail od sefky aby sme sa vyjadrili ci sme ockovani alebo nie sme.Původne som jej neodpovedal ale dnes som uz musel-Museli sme napisat ci sa chceme alebo nie a dodrziavame previdla ochrany voci kovidu.Od prveho oktobra sa meni vypovedna lehota.Bude 3 mesiace.Mozno otazky boli cielene.Sam neviem co bude zo strany firmy.Firmy zial neradi pocuju ked niekto ide inak ako stado oviec.Pripada mi to ako casy inkvizicie ked sa upalovali carodejnice.U nas v praci sa kolegovci dali ockovat vacsinou Pfizerom. Kolega Rakusan je znov agresivnejsi.Ak sa neupokoji mam vazne podozrenie ze to bude vakcinou.Ale zla burina nevyhynie.Tak mu davam este sancu.Zas kolegina 32 rocna ma od pondelka hrozne bolesti hlavy a celkovu slabost.Po druhej davke Pzizeru.Uvidim ako to s nou bude.Vravela ze tretiu davku si uz neda.Jej syn ma tiez bolesti mlady 15 rocny.Chcela ist na dovolenku v oktobri.Cas ukaze viac.Pomerne vyssie percento nasich .Jeden kolega udajne prekonal kovid a ten si neda urcite vakcinu A dalsi dvaja kolegovia tiez nie .Nas hlavny nocny kontrolor tiez neni ockovany.Som zvedavy ci zmeni stanovisko koli jeho dobrej pozicii. Vo veducich funkciach je vyssie percento nezaockovanych.Vies problem je aj v tom ze ak Ta aj donutia zaockovat sa co potom ked bude treba druhu ci tretiu davku.Miesat sa veru nema.Iste sa casom vyselektuje ktore budu najidealnejsie ale ani jedna nie je bezrizikova.Staty navyse udavaju nepresne udaje ohladne testov a infekcnosti.Na Jonhson boli tiez staznosti.Bolesti noh a problemy s videnim.Moj stryko skoncil v nemocnici s trombozou.Museli ho operovat.Bolo to asi tri mesiace po druhej davke Pfizeru.Sice chlap co sa narodil v roku 1941 predtym vecne zdravy .No inak v nasej rodine drviva vacsina clenov nie je ockovana.............Samozrejme u nas v praci nik nas akoze nenuti ale vidis su tu silne tlaky .Na co je zamestnavatelovi ci je niekto ockovany a ci sa chce ockovat? Mnohych slovakov nahnevalo vyhlasednie majitela Sedity Jakubca .............Následne vyslovil vetu, ktorá niektorých ľudí poriadne nahnevala. "U nás sa síce mnohí nezaočkovaní sťažujú, že sú diskriminovaní, ale jednoducho platí to, že kto je zaočkovaný, nech si slobodne ide, kam chce, no kto nie je, nech sedí doma. Lebo ak to takto ošetrené nebude, tak nastane opak: zvýhodňovaní budú nezaočkovaní ľudia, keďže nemusia nič robiť pre svoju slobodu," vyhlásil vlastník koncernu...........
Ludia bojkotuju jeho vyrobky. Necudujem sa.Sklamal ma. Este nedavno som cital clanok o tom ako nejaka zahranicna tycinka koli nasim cukrovinkam na sk neuspela a museli ju stiahnut z predaja.Lebo ludia boli zvyknuti na nase horalky a podobne este z cias komunizmu.Necudujem sa.
22.08.2021 23:55
karla23
Materholm politikov nutia farma firmi aby nutili ludi ockovat...ako pises ..v diskusiach na roznych forach ludia pisu ako ti co sa dali zaockovat maju problemy zo zrakom...niektori necitia koncatiny..zapal srdcoveho svalu...toto je genocida a zlociny proti ludskosti.....Materholm nedaj sa ockovat..vsetkych nedonutia... rakuski si myslia ze securitaka ci zdravotny personal donutia ockovat sa? ved nech to skusia..ludia daaju vypovede nebude mat kto robit...pojdes na urad prace a najdes ine job...joby ako security ci zdravotna sestra egal...ked zistia ze nutenie nezabera system skolabuje a krajina je dost mozne ze sa ocitne v obcianskej vojne stym treba ratat...vieden je zamorena utecencami atd..to su agresivne mentality...materholm ja na tvojom mieste by som sa nedal ockovat...ty nemas co stratit...a riskovat zdravie pre vakciny...neurob to..nestoji to zato.
[Naposledy editoval karla23, 23.08.2021 09:32]
23.08.2021 09:26
karla23
Materholm od sedity nekupim ziadnu horalku nic...luto mi je len tych ludi..trzby pojdu dole a budu prepustat...ale kurvy sproste sukromnicke su uz raz take...odpad.Cest vynimkam.,
23.08.2021 09:28
karla23
Materholm..rakusaci chcu nanutit zdravotny personal aby sa dal ockovat...cca polovicka sa iste neda ockovat a bude robit..potom im daju vypoved...personal odide do inych statov ale do ineho odboru...budu chybat zdravotne sestry oaptrovatelky atd...system skolabuje ...politici o par rokov budu lezat v domove dochodcov v hovnach a vlastnom moci...posraty postany ...potom tych hrdinov chcem vidiet..prasce...potom ich karma zuctuje riadne....
23.08.2021 09:31
materholm
Príspevkov: 953
Mirko cakam co bude. Osobne si myslim ze nie je zly napad bojkotovat firmy ktore zvyhodnuju ockovanych.Pozeral som jeden dokument o tom ako bojovali proti mafii na Sicilii aby nemuseli platit Pizzo vypalne. Predajne si oznacili takou nalepkou.Ludia zacali viac navstevovat tieto podniky.Odcudzujem nasilnosti na protestoch ale vlada si je na vine sama.Ludia boli dlho ticho a preto to vyvrcholilo do velkych protestov.Stale ma aj nasa vlada sancu napravit svoje chyby.Priznat si vinu a poprosit o odpustenie.Najblizsi pol rok bude velmi zaujimavy. .......Pravda vychadza napovrch.Nevieme co bude zajtra ci o tyzden.Mozno naozaj budeme prave my neockovany ta velka hybna sila ktora budete tahat tuto ekonomiku.Najhorsi scenar je skutocne obcianska vojna.V podstate toto je vojna ktora sa zacalaa prvou vlno aj ked teraz hraju hlavnu ulohu vakciny a kovid je len nastroj na strasenie ludi.O to im ide vyvolavat strach,neistotu zo stratay prace.Nezaockujes sa zle skoncis.
23.08.2021 21:18
pitu47
Príspevkov: 11874
chlapci, veď si už zavolajte a vymieňajte si názory a skúsenosti telefonicky, bude to lepšie aj pre vás aj pre nás :lol:
23.08.2021 23:54