Diskusia

icon
abervienna
Príspevkov: 522
Nebolo by mozne spravit slovaci.at aj v nemeckej verzii?
spristupnit tak trosku aj nemecky-hovoriacim osobam?
snad by ich tu inzerovalo aj viac (pracovne ponuky a pod.)
23.10.2007 22:43
Vlado
Príspevkov: 1230
iconCitovať:
Nebolo by mozne spravit slovaci.at aj v nemeckej verzii?
spristupnit tak trosku aj nemecky-hovoriacim osobam?
snad by ich tu inzerovalo aj viac (pracovne ponuky a pod.)

Planujeme UPDATE pri ktorom by som chcel aby boli hlavne informacne stranky aj v nemcine (napr. tie co maju viac staticky charakter). V programe sa snazime o to, aby aspon abstrakt, alebo titul programu bol aj v nemcine. mozno budeme potrebovat aj trochu pomoc, tak ked niekto chce prilozit ruku k dielu nech sa ozve u mna.
Vlado
24.10.2007 01:11
pe3k
Príspevkov: 166
Ja by som sa chcelvyjadrit k novej vyzazi stranky.
Som rad, ze sa stranka zmenila, zmena je zivot, no niektore zmeny podla man neboli prilis stastne:
Zarovnavanie textu na stred v prispevkoch ich robi neprehladnymi, tak isto aj citacie by mohli byt ako predtym farebne odlisene. Takto sa rychlo neviem zorientovat, kto co napisal, co je reakcia na co.
Este ak by to slo, by bolo lepsie po kliknuti na danu diskusiu zobrazit posledny prispevok a nie prvy,-to je ale vec vkusu

Peter
01.02.2008 10:00
mirecek_mnichov
Príspevkov: 3248
aberwiena myslim si ze rakusakov a nemcov tato stranka a problemy slovenskej komunity vo svete iste nebudu zaujimat...myslim ze je to dobre tak ako to je!
01.02.2008 10:04
abervienna
Príspevkov: 522
iconCitovať:
Ja by som sa chcelvyjadrit k novej vyzazi stranky.
Som rad, ze sa stranka zmenila, zmena je zivot, no niektore zmeny podla man neboli prilis stastne:
Zarovnavanie textu na stred v prispevkoch ich robi neprehladnymi, tak isto aj citacie by mohli byt ako predtym farebne odlisene. Takto sa rychlo neviem zorientovat, kto co napisal, co je reakcia na co.
Este ak by to slo, by bolo lepsie po kliknuti na danu diskusiu zobrazit posledny prispevok a nie prvy,-to je ale vec vkusu

Peter

Peter ale ved to takto funguje- podla toho kde nakliknes ta hodi bud k teme alebop k jej poslednemu prispevku.

inac aj mna trosku irituje to zarovnavanie na stred.
01.02.2008 10:33
pe3k
Príspevkov: 166
dik abervienna
naucil som sa zase nieco nove :D
tak este to graficke odlisenie a zarovnavanie
;)
01.02.2008 10:38
Vlado
Zatial to tu je "under construction" - to zarovnavanie nebolo tak planovane, to zmenime. Len su veci ne ktore potrebujes prave toho, co to tam dal.
Rad by som tiez zmenil informacne stranky do nemciny a maly abstract do anglictiny.
Len keby ten den mal aspon 30 hodin.... :cry:
01.02.2008 13:34
Ivan17
Od: Nová Dubnica
Príspevkov: 4
Pri zadani filtra Prilezitostna jazda potrebujem filtrovat este raz /t.j.Salzburg/. Bolo by dobre spojazdnit dva filtre sucasne. Pojde to?
17.08.2013 23:51
Vlado
Moderátor
napis mi email co vlstne kde chces filtrovat
22.08.2013 00:59

icon