Diskusia

icon
adela000
Príspevkov: 3
Prosím vás išiel niekto pracovať cez túto stránku do rakúska ? centrumprace.eu
30.09.2013 21:23
hary01
Príspevkov: 12011
POSTUP: 1/ vyplnený registračný formulár odošlete stlačením tlačidla "odoslať" umiestnený pod touto prihláškou
2/ uhradit administratívny poplatok 30 EUR

Možnosť platby :
1.) bankovým prevodom
účet: 2929869214/1100 - Tatra Banka, Variabilný symbol: Dátum narodenia bez bodiek, Poznámka: vaše meno a priezvisko

Adela uvazuj...uz hned pri registraci pytaju od Teba 30euro...pitko by Ti hned vyratal ze ked nalakali 100 ludi zarobia a omastia sa na chudobe...dopredu nedavaj ani cent ..lebo prides oto a podla mna ti nic nevybavia.

Co viem,agentury na sk maju zakazane ziadat od ludi peniaze za sprostredkovanie.
30.09.2013 21:34
hary01
Adelka,ako vies nemecky?
30.09.2013 21:35
adela000
Príspevkov: 3
zaklady viem jedine :) agentury maju zakazane ? ja sa preto pýtam lebo chcem vedieť či tu nahodou niekto tade nešiel
30.09.2013 21:38
hary01
Adelka nebud naivna a never sk agenturam...tie ta oklamu a nezmozes nic ...napis mi na hary01@centrum.sk....skusim ti dat dake tipi priamo na zamestnavatela...ty si ale musis tam zatelefonovat a spytat sa..ty nie niekto iny...musis pochopit,ze praca v zahranici sa hlada tak,ze ja ked chcem do rakuska ja a nikto iny zatelefonujem zamestnavatelovi napr do rakuskeho hotela v alpach na chyznu ci umyvaca riadu a spytam sa na pracu....a sama uvidis ze to prinesie ovocie...ale sk agentury je 99% podvod ktori ziju z ludi ako ty ktori nechcu prevziat zodpovednost za najdenie prace a naivne si myslia,ze im niekto najde pracu v zahranici.

daj si google.sk a napis si agentury slovenske a podvod...
30.09.2013 21:43
hary01
http://www.youtube.com/watch?v=qzlJXMkIgnA

Pozri si toto video...pozor na roznych podvodnikov...ktori inzeruju v sk novinach...napr hladam casnicky do svajciarska...a tak vela bab bolo zotrocenych a zneuzitych na prostituciu....uvazujme logicky...slusny hotel v rakuskych alpach bude hladat personal cez sk noviny?to iste nie...tam inzeruju po vecine podvodnici...vsetko musis hladat na rakuskych.nemeckych forach...prace je dost,len treba oslovovat priamo zahranicnych hotelierov.

Druha vec je sk firma..par ich poznam co vysiela zamestnancov do nemecka ..ci rakuska...tusim 2 poznam seriozne co funguju a niesu podvod...
30.09.2013 21:46
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconhary01:

Co viem,agentury na sk maju zakazane ziadat od ludi peniaze za sprostredkovanie.

Cize vies zase hovno, len sa robis zase múdry. Agentury smu ziadat peniaze sa sprostredkovanie, ale, az potom, ked najdu zaujemcovi pracu... nesmu nic pytat popredu, ziadne drobne deklarovane ako manipulacne poplatky a tak.
30.09.2013 23:00
hary01
Karle Ty si ti stale nepochopil ocom su sk agentury?ze je to jeden velky podvod a ziju z naivity a pohodlnosti ludi..tazia ztoho,ze Anicka sedi doma...rada by sla pracovat do Rakuska najlepsie 1km za statnou hranicou max Vieden...predsa na tejto planete existuje len Rakusko a jedine velke mesto je Vieden......samozrejme Anicka je leniva a chce tuto zodpovednost za najdenie prace prehodit na agenturu...to objavi doma v pohodlicku na gauci agenturu v BA ktora slubuje pracu vo Viedni...lepenie etikiet na sirup...Anicka bez rozmyslania da podvodnikom 50euro v nadeji ze ona sa onic starat nebude...samozrejme pride one a ten kolotoc ide dokola dokolecka...to som napisal priklad...
01.10.2013 06:52
hary01
http://edymax.de/impressum/

EDYMAX Deutschland GmbH
Leopoldstrasse 244
D-80807 München
Tel: +49 (0)180 1 339 629
E-Mail: info@edymax.de

tato sk agentura dava ludi do Nemecka...a naozaj v Mnichove v centre mesta aj je...v kancliku robi slovenka co viem..co som sa dozvedel,davaju aj ubytovanie pre ludi...dake pozicie su volne,kto chce si tam moze zavolat a informovat.Toto nieje klasicka agentura,skor personalleasing...zamestnanec robi v Nemecku na sk prac.zmluvu a je ako vyslany sk firmou do Nemecka.
01.10.2013 07:17
Andyss@centrum.sk
Príspevkov: 11
Od 01.05.2013 nadobúda účinnosť zákon č. 96/2013 Z. z., ktorým sa mení a dopĺňa zákon č.5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a ktorým sa menia a dopĺňajú niektoré zákony.
V zmysle uvedeného zákona môže sprostredkovateľ zamestnania za úhradu podľa § 25 ods. 3 citovaného zákona, vyberať poplatok za služby súvisiace so sprostredkovaním zamestnania za úhradu len od právnickej osoby alebo fyzickej osoby, pre ktorú sprostredkúva zamestnanca.
07.11.2014 18:02
aplitka
Príspevkov: 1
ano bola moja sestra, mali ist pracovat do Holandska, zaplatili im po 30 eur za administrativa , nakupili si obuv kadejake bludy co im nahucali, stale posuvali termin posuvali az nakoniec vyrazili do Holandska s tym, ze ich tam ma niekto cakat, a hadajte co sa udialo, necakal ich tam absolutne NIKTO !!! prisli spolu o 60 eur plus o peniaze na cestu a o peniazky za ktore nakupili tie huposti ktore im nakazali v agenture, viem ze agentura sidli v bratislave a maju aj iny nazov.. take su ich praktiky davajte si velky pozor !!!!!
11.11.2014 13:12

icon