Diskusia

marika2772
Príspevkov: 14776
Ale ešte prídem a zajtra sa bavte, kto pojde na punč. Allena hovorila, že ide.:)
16.12.2011 18:56
Jantar
Príspevkov: 2758
iconkocur:
iconJantar:
iconkocur:

to mi nieco pripomina. tiez si za mladi citavala dobsinskeho rozpravky?

No jasné, milovala som ich, aj keď niektorým, ktoré boli v nárečí, myslím východniarskom, som moc nerozumela.

ja mam doteraz niekde odlozene tri hrube zvazky. ale to o tej drozdej brade si nevelmi pamatam. v com bola pointa a ako to suvisi so mnou? :-/

Tak to ti závidím, moje zostali na chate, ktorú prepísala babka na sesternicu. A nehľadaj v tom nič, len ma to tak napadlo, že k zámku patrí kráľ a k hniezdu vták a spomenula som si na moju milovanú rozprávku - filmovú verziu - odohráva sa na hrade môjho detstva, kráľ bol Vaculík a princezná neviem kto bol, ale bola nádherná
16.12.2011 18:56
Jantar
iconmarika2772:
Ale ešte prídem a zajtra sa bavte, kto pojde na punč. Allena hovorila, že ide.:)

Super, dojdi. Ja neviem, ako s tým punčom, malý má angínu a malá teplotu a ja neviem byť krkavčia matka.
16.12.2011 18:58
kocur
Príspevkov: 6416
iconJantar:
iconkocur:
iconJantar:
iconkocur:

to mi nieco pripomina. tiez si za mladi citavala dobsinskeho rozpravky?

No jasné, milovala som ich, aj keď niektorým, ktoré boli v nárečí, myslím východniarskom, som moc nerozumela.

ja mam doteraz niekde odlozene tri hrube zvazky. ale to o tej drozdej brade si nevelmi pamatam. v com bola pointa a ako to suvisi so mnou? :-/

Tak to ti závidím, moje zostali na chate, ktorú prepísala babka na sesternicu. A nehľadaj v tom nič, len ma to tak napadlo, že k zámku patrí kráľ a k hniezdu vták a spomenula som si na moju milovanú rozprávku - filmovú verziu - odohráva sa na hrade môjho detstva, kráľ bol Vaculík a princezná neviem kto bol, ale bola nádherná

tak ahoj jantarik, v klude si napec. ja si kupim tiramisu, k tomu konak alebo liquere a bude mi fajn... :rolleyes:
16.12.2011 19:06
allena
Príspevkov: 2434
iconJantar:
iconmarika2772:

Super, dojdi. Ja neviem, ako s tým punčom, malý má angínu a malá teplotu a ja neviem byť krkavčia matka.

jantar, si mi poslala meil a ja som ti odpovedala ;)
16.12.2011 19:19
Jantar
iconallena:
iconJantar:
iconmarika2772:

Jasné, čítala som idem ti napísať - na mail.
16.12.2011 19:20
allena
iconJantar:
iconallena:
iconJantar:
iconmarika2772:

Jasné, čítala som idem ti napísať - na mail.

potom ti poslem aj t.c. a budeme sa aj pocut:)
maja mi volala vcera, tak by ste po novom roku mohli ku mne dojst. bola by to pecka. ona je tiez spravnacka:thumbup:
16.12.2011 19:23
Jantar
iconallena:

maja mi volala vcera, tak by ste po novom roku mohli ku mne dojst. bola by to pecka. ona je tiez spravnacka:thumbup:

Super, teraz je strašný zhon. A ešte mám k tomu choré decká. A že je Maja super nepochybujem, podľa toho, čo písala, je to jasné.
16.12.2011 19:30
allena
iconJantar:
iconallena:

Super, teraz je strašný zhon. A ešte mám k tomu choré decká. A že je Maja super nepochybujem, podľa toho, čo písala, je to jasné.

a potom sa dozvies viac ;) letim kupat malu a zelam krasny vecer:love: papa
16.12.2011 19:32
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconkocur:

ved ani ja nie som typicky milenec. hned staviam vzdusne zamky a budujem hniezdo :rolleyes:

tak tento bol dobryýýýý...:w00t:
16.12.2011 20:03
pitu47
Príspevkov: 11874
iconheavy:
iconkocur:

ved ani ja nie som typicky milenec. hned staviam vzdusne zamky a budujem hniezdo :rolleyes:

tak tento bol dobryýýýý...:w00t:

dnes klame telom :)
16.12.2011 21:03
fcielkamaya
Príspevkov: 36
iconlillyE:
iconmsupsup:
tak a teraz ked uz vsetko viem ...

hladam mlade 22 rocne dievca, so zmyslom pre humor, ktore ... :lol:

...kvoli Tebe sa budem tvarit ako 22 rocna,neboj ani nezbadas:w00t:

:D presne pre teba... :D ja som mladé 22 ročné.. :D
24.01.2012 12:01
Jaro87
Príspevkov: 0
Čaute, stále čítam nejaké cifry, aj z roku 5 atď...ja dám.konkretny príklad- mám ponuku na 35000 eur brutto ročne, plus 13.14 plat...je to dobrá ponuka s tým, že chcem ísť do Viedne do nájmu s manželkou a 4 mesačným synom? Mám 4 roky praxe v odbore, vysoká škola
08.05.2018 13:22
pitu47
https://ooe.arbeiterkammer.at/interessenvertretung/verteilungsgerechtigkeit/einkommen/Einkommen_in_Oesterreich.html

2016 priemerny plat brutto 2160,- euro
08.05.2018 23:33
pitu47
iconJaro87:
Čaute, stále čítam nejaké cifry, aj z roku 5 atď...ja dám.konkretny príklad- mám ponuku na 35000 eur brutto ročne, plus 13.14 plat...je to dobrá ponuka s tým, že chcem ísť do Viedne do nájmu s manželkou a 4 mesačným synom? Mám 4 roky praxe v odbore, vysoká škola

http://onlinerechner.haude.at/bmf/brutto-netto-rechner.html
tak ako uz pisal Rudi, je to len a len Tvoje rozhodnutie a myslim si, ze 13. a 14. je v tych 35 uz zahrnuty, cize 2500,- brutto cize 1748, 65 netto mesacne 12 krat a 13. a 14. trochu viac, nieco cez 1900,- ..
08.05.2018 23:36